Vaiko auginimas nėra matematika

sauskelnes

Kiek bus dukart du? Keturi. Kiek bus dukart trys? Šeši. Matematika yra matematika. Bet štai pampersai ir kitos su vaiko auginimu susijusios temos – ne tokios kaip dukart du. Ir ne tik todėl, kad kai kurie atvejai sudėtingesni už elementarų matematinį veiksmą.

Norint sudauginti du skaičius nereikia specifinių žinių ar planavimo (aišku, jei tie skaičiai ne penkiaženkliai ar šešiaženkliai). Bet štai auginant mažylį nėra kaip suplanuoti visko nuo A iki Z. Kad ir kaip norėtumėte, kad kūdikis laiku užmigtų ir ramiai miegotų, jis gali pravirkti „netinkamu“ metu. Gali nevalgyti tada, kai „reikia“.  Todėl ir straipsnio antraštė skelbia, jog vaiko auginimas nėra matematika.

Pampersai? Taip, pampersai!

Jei jūsų kas paklaustų, kokias sauskelnes pirksite, veikiausiai atsakytumėte „pampersus“. Jei kitas klausimas būtų „kodėl?“, turbūt nesutriktumėte ir išvardytumėte bent keletą priežasčių. O mes išvardysime keletą privalumų, kuriais pasižymi Pampers Baby Dry užrašu pažymėtose pakuotėse parduodamos sauskelnės.

Šie pampersai yra su patobulintu Extra Sleep sluoksniu. Jis itin gerai, greitai sugeria drėgmę. Odelė išlaikoma sausa net iki 12 valandų. Kadangi Baby Dry modelio sauskelnės yra pralaidžios orui, kūdikis jausis komfortiškai. Pampersai ploni, todėl nevaržo mažylio judesių. Na, o sauskelnių šonuose esančios dvigubos tamprios juostelės – tai du viename: 1) sauskelnės priglunda; 2) apsaugo nuo pratekėjimo.

Pampers Baby Dry taip pat patogiai užsegamos (dėl apgalvotai pagamintų ir orui pralaidžių juostelių). Kadangi sauskelnių šoniniai krašteliai yra minkšti bei tamprūs, dėl augančio pilvuko nebus komforto trūkumo. Ir dar: dėl alijošiaus losjono kūdikio oda yra apsaugoma – ji lieka švelni ir minkšta.

Pats pavadinime minimas žodis „dry“ reprezentuoja sausumą ir yra parinktas labai tiksliai.

Akivaizdu, kad kokybiški pampersai – būtinybė kiekvienuose namuose, kur auga kūdikis. Sauskelnės gaminamos taip, kad vaikui būtų kuo patogiau, kad odai būtų kuo sveikiau, o tėvams – lengviau.

Tarp matematikos ir meilės

Gyvenime nemažai skaičių. Vieni matematiniai veiksmai lengvesni, kiti sudėtingesni. Šiaip ar taip, nors perkant pampersus skaičiuojama, tai nėra vien matematika. Kūdikio ir jau paaugusio vaiko, paauglio auginimas taip pat susijęs du daugybe kitų dalykų. Vienas jų – meilė. Skirti daug dėmesio sauskelnių pasirinkimui – tai tikras rūpestis, noras, kad atžalai nieko netrūktų, kad sūnus ar dukra šypsotųsi ir jaustųsi sveikai.

 

 

 

Hialurono injekcijos kaina neretai pabrėžia procedūros kokybę

hialurono injekcijosApžiūrėjote ne vienos grožio klinikos pasiūlymus, bet nematote kokia būtų hialurono injekcijos kaina? Taip yra daugelyje klinikų, nes vis dėlto – galutinė kaina yra nustatoma tik po paciento apžiūros. Jeigu domitės šios procedūros privalumais ir kainomis, tuomet reikėtų ne ką mažiau dėmesio skirti ir klinikoje dirbančių specialistų apžvalgai. Patikėkite, ne visi jie teikia kokybiškas paslaugas. Jeigu būtų priešingai, tuomet nebūtų jokių neigiamų atsiliepimų. Kaip bebūtų, visada kiekviena procedūra reikėtų pasidomėti nuodugniai, nes kartais jos gali būti pakeičiamos kitomis – pigesnėmis. Hialurono injekcijos skirtos įvairiems atvejams, tad tiek apie pačią kainą, tiek apie procedūrą, tiek ir apie kitus niuansus kalbame žemiau.

Hialurono injekcijas dažniausiai žmonės pasitelkia raukšlių šalinimui. Kadangi nuo raukšlių nėra apsaugotas nei vienas, jų naikinimui pasitelkiami įvairiausi būdai. Iš pradžių siūloma naudoti įvairius kremus, tačiau nepadėjus jiems, tada jau siūloma dairytis į rimtesnes procedūras. Hialurono injekcijos yra skirtos būtent raukšlių šalinimui. Aišku, ši procedūra gali būti naudojama ir lūpų kontūrų kūrimui. Kaip bebūtų, hialurono injekcijos kaina priklauso nuo to, kiek šios medžiagos bus leidžiama vienos procedūros metu. Kiekvienas pacientas turi žinoti, kad procedūra atliekama profesionalo, o jeigu jis matys, kad injekcijų prireiks daugiau, tuomet jis apie tai jus informuos iš anksto. Tada ir sužinokite galutinę kainą.

Taipogi svarbus aspektas yra tai, kad hialurono injekcijos kaina gali būti nustatoma pagal klinikų vidines taisykles. Pavyzdžiui, yra klinikų, kurios sumažina vienos injekcijos kainą, kai aiškiai matoma, jog pacientui prireiks ne vienos tokios injekcijos. Tad, norintiems sutaupyti, iš pradžių rekomenduojama išsiklausinėti specialistų. Jie nurodys visą informaciją.

Hialurono injekcijos kaina ne visada yra aukšta ir tai įrodo kai kurios klinikos. Vienose šios procedūros kaina yra daug pigesnė, o tai paaiškinama tuo, jog vieniems žmonėms prireikia mažesnio šios medžiagos kiekio, o kitiems – didesnio. Kaip bebūtų, kainas reikėtų vertinti atsargiai. Mat, pasitaiko tokių pasiūlymų, kur kainos yra nesuvokiamai mažesnės nei kitose įprastose klinikose. Patariama neskubėti naudotis tokiais pasiūlymais, nes nemaža tikimybė, kad tai gali būti eilinė apgavystė.

Daugiau informacijos rasite https://www.homosanus.lt/estetines-proceduros/

 

Kas daro įtaką krūtų didinimo operacijos kainai?

krūtų didinimo operacijaŠiais laikais krūtų didinimo operacija domisi daug moterų, o svarbiausia tai – kad vis daugiau jų ryžtasi tokiai procedūrai. Pasak plastikos chirurgų, anksčiau moterys nedrąsiai žiūrėdavo į tokias operacijas, o to priežastis buvo mažas informacijos trūkumas. Krūtų didinimo procedūros trunka neilgai, priklausomai nuo krūtų didinimo metodo. Labiausiai išskirti reikėtų tik patikimas paslaugas teikiančias klinikas bei specialistus. Mat, tik jie gali garantuoti saugumą ir kokybišką rezultatą. Krūtų didinimo operacija dažniausiai pradedama tik po išsamios pacientės apžiūros. Jos metu nutariama koks krūtų dydis turėtų būti po operacijos, pasirenkamas krūtų didinimo metodas. Specialistai pabrėžia, kad krūtų didinimo operacijos kainai įtaką daro daug faktorių.

Pagrindiniu kainos rodikliu įvardijamas klinikos pasirinkimas. Yra tokių klinikų, kurios ima labai mažas sumas, tačiau rezultatas tikrai nebūna labai džiuginantis. Kuo labiau patikima klinika ir specialistai, tuo krūtų didinimo kaina yra didesnė. Tiesiog profesionalūs specialistai garantuoja aukštą paslaugų kokybę ir priežiūrą pooperaciniu laikotarpiu. Ypač patartina vengti tokių klinikų, kurios turi daug prastų atsiliepimų. Geriausia būtų į savo grožį investuoti atitinkamą pinigų sumą, o ne bandyti laimę loterijoje naudojantis neaiškių specialistų ir klinikų paslaugomis.

Kitas faktorius, kuris lemia krūtų didinimo operacijos kaina – krūtų dydis. Jeigu krūtų implantai pasirenkami ne tokio didelio dydžio, tuomet aišku, kad kaina neturėtų augti. Tačiau jeigu implantai bus didesni nei įprastai, tuomet kaina išauga. Taipogi verta žinoti, kad krūtų didinimo operacija gali būti atliekama naudojant ne tik implantus – krūtys gali būti didinamos riebalais.

Krūtinės didinimas riebalais išsiskiria tuo, kad pati operacija yra ilgesnė. Jos metu pacientės kūnas privalo turėti riebalų perteklių. Tiesiog riebalai yra nusiurbiami. Paskui jie paruošiami sušvirkštimui į krutų zonas. Tokia procedūra pasitelkiama tuo atveju, jeigu norima išvengti didžiulių randų, kurie lieka po krūtinės didinimo implantais. Riebalai tiesiog suleidžiami specialiai tam pritaikytais švirkštais. Taip pat reikėtų paminėti, kad krūtinės didinimą riebalais dažniausiai renkasi tos moterys, kurios nori natūralumo – krūtinės didinimas riebalais visada garantuoja natūralesnį vaizdą nei implantai.

Porceliano laminatės dantims – džiaukitės nepriekaištinga šypsena

porceliano laminatėsEstetinės dantų procedūros yra neatsiejama šiandieninės odontologijos dalis. Specialistai teigia, kad vis daugiau žmonių, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar socialinės padėties, kreipiasi į odontologus prašydami patobulinti jų šypseną. Vienas populiariausių, saugiausių ir patikimiausių estetinio restauravimo metodų yra porceliano laminatės, atitinkančios individualius klientų lūkesčius. Tai itin plonos plokštelės, tvirtinamos ant danties paviršiaus. Priklausomai nuo situacijos, laminatėmis gali būti dengiamas tiek vienas, tiek keli ar visi dantys.

Prieš pradėdami estetines dantų procedūras, visų pirma turite išsirinkti patikimą, rinkoje palankiai vertinamą ir ne vienerius metus šioje srityje dirbančią odontologijos kliniką, kuri padės realizuoti individualius jūsų lūkesčius. Nors rinkoje egzistuoja ir standartinės laminatės, siekiant optimaliausio varianto, porceliano laminatės gaminamos individualiai, atsižvelgiant į konkrečius kliento pageidavimus, dantų būklę, spalvą ir formą. Laminatės gaminamos dantų technikų laboratorijoje.

Paprastai laminatės naudojamos estetiniais tikslais, pvz., atkurti priekiniams dantims ar nudilusių, nuskilusių, nusidėvėjusių dantų restauracijai. Porceliano laminatės yra puikus sprendimas patamsėjusių dantų problemai spręsti. Priklausomai nuo individualios situacijos, laminatėmis taip pat gali būti koreguojama ir danties forma, uždaromi pacientui nepatrauklūs tarpdantiniai tarpai. Laminatės gali būti naudojamos net ir esant dantų anomalijoms, tačiau paprastai šiuo atveju pasirenkamos kitos odontologinės ar ortodontinės procedūros.

Porceliano laminatės yra labai plonos plokštelės, kurių storis paprastai siekia apie 0,3–0,5 mm. Kuo plonesnės laminatės, tuo mažiau šlifuojamas natūralus dantis. Tinkamai pagamintos laminatės ir profesionaliai atlikta procedūra užtikrina trejopą rezultatą – atgaivinama dantų forma, spalva ir padėtis, sukuriant nepriekaištingą estetinį efektą. Estetinis dantų taisymas Vilniuje taip pat padeda atkurti kramtymo funkciją ir rekonstruoti kietuosius danties audinius.

Vienas svarbiausių laminačių privalumų – jų ilgaamžiškumas. Tvirtos laminatės gali būti naudojamos daugybę metų, kadangi jos yra atsparesnės aplinkos poveikiui nei tradicinės plombinės medžiagos. Žinoma, tam tikrais atvejais gali įvykti neplanuotų situacijų, t. y. kaip ir natūralus dantis, laminatė gali nuskilti, tačiau šie pažeidimai nesunkiai sutvarkomi odontologo kabinete. Specialistai primena, kad kokybiškos dantų laminatės niekuo nesiskirs nuo šalia esančių natūralių dantų ir nekeis įprastos burnos higienos, t. y. laminatėms nereikalinga speciali priežiūra – tereikia dantis reguliariai valyti dantų šepetėliu ir naudoti tarpdančių siūlą.

 

 

Su kokiomis priemonėmis naudojamas dantų balinimas geliu?

oralgen-nupearl-dantu-balinimo-rinkinys-klipshop-ltJeigu norite gražesnių ir sveikų dantų bei baltos šypsenos, turbūt jau žinote, jog šiuo metu rinkoje tokia plati priemonių pasiūla, jog baltais dantimis džiaugtis gali kiekvienas panorėjęs. Jūs taip pat. Svarbiausia, nuspręsti, kaip norėsite balinti dantis ir kokios dantų balinimo priemonės Jums yra labiausiai priimtinos. Tiesa, dažnu atveju, nesvarbu, kokią priemonę pasirinksite, tai bus dantų balinimas geliu. Būtent gelis su veikliosiomis medžiagomis ir padeda dantims suteikti daugiau baltos spalvos. Tad prieš įsigyjant vieną ar kitą priemonę, ne pro šalį, pasidomėti, kada dantų balinimo gelis yra naudojamas.

Dantų balinimas pieštuku

Vienas paprasčiausių būdų balinti dantis namuose, tai dantų balinimas pieštuku. Vaistinėje ar specializuotoje parduotuvėje galite įsigyti įvairių dantų balinimo pieštukų, kuriuos naudoti paprasta ir patogu. Dantis balinti pieštuku galima kiekvieną dieną. Geriausiai būtų, jei tai būtų daroma bent jau du kartus per dieną po 20-30 minučių. Tiesa, pieštukas yra tik priemonės pavadinimas, iš tiesų balinimo darbą atlieka veikliosios medžiagos, kurios yra pieštuko viduje. Tad naudojant pieštuką iš tiesų atliekamas dantų balinimas geliu. Labai svarbu įsigyjant pieštuką balinimui pasidomėti ne tik jo forma ir kaina, bet ir tuo, kokios medžiagos yra pieštuko viduje.

Dantų balinimas kapomis

Nemažai žmonių namuose balina dantis kapomis ir taip sutaupo nemažai savo laiko. Dantų balinimas kapomis yra labai patogus ir paprastas, nes dantis balinti galite bet kuriuo metu, kai esate namuose. Pavyzdžiui, kapas nešioti galima vakare ar netgi su jomis miegoti. Rezultatas išlieka ilgiau, nes bet kuriuo metu galite vėl užsidėti kapas ir pagerinti rezultatą. Tiesa, pačios kapos dantų nebalina, naudojant kapas, vyksta dantų balinimas geliu. Gelį kartu su kapomis galima įsigyti parduotuvėje arba odontologijos klinikoje. Be to, užsisakant kapas su geliu odontologijos klinikoje, galima rinktis kapų gamybą pagal individualų užsakymą. Tai reiškia, kad odontologijos kabineto laboratorijoje specialiai pagal Jūsų dantis būtų pagaminamos dantų balinimo kapos. Tuomet naudojant jas namuose ir įsigytą dantų balinimo gelį, pasieksite daug geresnių ir greitesnių rezultatų nei tik balinant dantis pieštuku ar naudojant universalias, parduotuvėje įsigytas kapas.

Profesionalus dantų balinimas

Tiems, kuriems dantų balinimas aktualus, o rezultato norisi greitai, yra ir patogesni dantų balinimo būdai. Pavyzdžiui, artėja svarbi šventė ar gyvenimo įvykis, o kelias savaites dantų balinimui skirti laiko nėra kaip. Tokiu atveju dantų balinimui galite užsiregistruoti odontologijos klinikoje. Čia pacientams atliekamas profesionalus dantų balinimas geliu ir specialia lempa arba dantų balinimas lazeriu. Kokią procedūrą pasirinkti, priklauso nuo Jūsų pačių. Procedūros skiriasi savo trukme ir dažniausiai kaina. Nors dantų balinimas lazeriu yra itin efektyvus ir greitas, visgi, nemažai žmonių renkasi dantis balinti geliu, nes tai pigiau ir mažiau pažeidžia dantis.

Kad ir kokį dantų balinimo būdą pasirinksite, atminkite, jog prieš balinimą visuomet reikia kreiptis į specialistus profesionaliai konsultacijai. Jie patars, kuris dantų balinimo būdas geriausiai išbalins Jūsų dantis. Taip sutaupysite nemažai pastangų, laiko ir pinigų.

 

Limfodrenažiniai masažai – kam skirti ir kada naudoti

masazas VilniujeDaugelis esame girdėję apie limfodrenažinius masažus, jų naudą bei teigiamą poveikį, tačiau kaip ir prieš kiekvieną procedūrą, verta iki galo suprasti, kas tai yra, kam skirta, ir ar tikrai tai jums yra tinkamiausias masazas. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose daugelis grožio salonų teikia limfodrenažinių masažų paslaugas, tad prieš užsirašant vizitui, paskaitykite svarbiausią informaciją.

Kas yra limfa ir limfinė sistema?

Limfa yra kiekvieno žmogaus kūne cirkuliuojantis skystis, kuris šalina iš organizmo nereikalingas ar net toksiškas medžiagas, pavyzdžiui, druską, šlakus, perteklines medžiagas, toksinus, mirusias ląsteles ir pan. Visa tai pasiėmusi, limfa filtruoja ir neutralizuoja medžiagas, o vėliau jas pašalina. Tuomet išvalyta limfa grįžta atgal į kraujotaką. Mūsų organizme yra apie 1–2 l limfos, kuri yra labai panaši į kraujo plazmą.

Limfinė sistema yra atskira organizmo dalis, kurią sudaro ne vienas organas. Ši sistema atsakinga ne tik už aukščiau minėtus dalykis, bet ir imuninę sistemą, organizmo apsaugą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių.

Kas yra limfodrenažinis masažas?

Mūsų kūne nuolat vyksta įvairūs medžiagų apykaitos procesai. Šių procesų rezultatas – toksinai bei šlakai, kurie gali užteršti organizmą. Kai organizmas nesugeba pats išsivalyti, nereikalingos bei kenksmingos medžiagos ima kauptis: gali pradėti tinti ar tirpti kojos, patinti paakiai, formuotis celiulitas ir kt. Būtent limfodrenažinis masažas leidžia atsikratyti nereikalingų skysčių bei toksinų ir taip išvengti arba pašalinti minėtas pasekmes.

Šio tipo masažas gali būti atliekamas įvairiais būdais: rankomis, nešiojamuoju aparatu, stacionariu aparatu, vakuuminiais prietaisais, kompresinėmis terapijomis ir pan. Masažas skirtas visam kūnui arba pavienėms probleminėms zonoms – kojoms, pilvui, sėdmenims. Masažo tikslas – suaktyvinti limfos cirkuliaciją. Tai gali padaryti ir aktyvus laisvalaikis (pvz., sportas), tačiau yra nemažai nuomonių, teigiančių, jog limfodrenažiniu masažu pasiekiami rezultatai yra geresni nei sportuojant. Masažas rekomenduojamas tiek vyrams, tiek moterims.

Koks limfodrenažinio masažo poveikis?

Limfodrenažinis masažas detoksikuoja organizmą, padeda pašalinti nereikalingas medžiagas iš sistemos. Tai svarbu ne tik atsiradus tam tikroms problemoms, tačiau ir prevenciškai, ypač jeigu yra rizika paveldėti kraujotakos sutrikimo ligas. Taip pat masažas rekomenduojamas esant kojų patinimui, varikozei ar venų nepakankamumui, ryškėjant kapiliarams. Procedūra skirta ne tik puoselėti kūną iš vidaus, bet ir iš išorės, nes ji:

 • naikina celiulitą;
 • stimuliuoja medžiagų apykaitą;
 • ramina centrinę nervų sistemą;
 • subalansuoja žarnyno veiklą;
 • mažina kūno apimtis;
 • reguliuoja raumenų tonusą;
 • šalina negyvas odos ląsteles;
 • padeda odą padaryti lygesnę, stangresnę, sveikiau atrodančią;
 • suteikia energijos ir pakelia nuotaiką;
 • gerina bendrą organizmo būklę, stiprina imunitetą.

Kada negalima atlikti limfodrenažinio masažo?

Limfodrenažinis masažas nerekomenduojamas nėščiosioms, asmenims, turintiems per aukštą / per žemą kraujospūdį, asmenims iki 18 m. ir virš 70 m., sergantiems ūmia venų varikoze, širdies ligomis, taip pat po insulto / infarkto, po venų operacijos, peršalus, sloguojant ir pan.

Papildai sportui: ką verta rinktis?

vitaminai

Galima rasti įvairiausių nuomonių bei nusistatymų apie papildus, tačiau papildai sportui labai dažnu atveju yra reikalingi. Jie skirti padidinti trūkstamų medžiagų kiekį organizme. Svarbu pastebėti, jog papildai sportui skiriasi nuo steroidų, tačiau abiejų dėka organizme gali būti padidintas testosterono lygis. Siekiant skirtingų tikslų, verta rinktis skirtingus papildus. Profesionalias konsultacijas įvairių produktų sportininkams pasirinkimo klausimais galite gauti iš perfectbody kolektyvo.

Masei padidinti labai svarbu tinkamai maitintis ir sportuoti. Masės užaugimo sparta priklauso nuo medžiagų apykaitos. Tie, pas kuriuos ji greita – masę užsiaugins lėčiau, tie, pas kuriuos lėta – greičiau. Svarbiausia suvartoti reikiamą kalorijų kiekį ir valgyti ne mažiau kaip penkis kartus per dieną.

Sportuojančiam žmogui baltymų reikia kur kas daugiau nei nesportuojančiam, tad sportininkui visada maitintis teisingai gali būti itin sudėtinga. Šiuo atveju gelbsti tokie papildai sportui, kurie skirti masės auginimui. Jie pasižymi dideliu baltymų bei angliavandenių kiekiu. Dažniausiai vartojami yra baltyminiai kokteiliai arba gaineriai. Angliavandeniai turi daug kalorijų, tad labai padeda tokiems sportininkams, kurie puikiai žino kiek ir kada galima jų vartoti auginant masę.

Norint sulieknėti pravartu rinktis  baltyminius papildus, kadangi jie sporto metu padės deginti būtent riebalus. Taip pat galima išbandyti papildus, kuriose gausu riebalų degintojų. Svarbu nepamiršti, jog norint numesti svorio, neužtenka vien gerti papildus sportui – itin didelės įtakos turi fizinis krūvis bei prakaitavimas. Daugiausiai prakaituojama darant kardio treniruotes prieš pusryčius arba iškart po jėgos treniruotės. Taip pat norint daug prakaituoti svarbu gerti daug vandens – per vieną dieną bent 2 litrus. Teisingai maitinantis bei sportuojant, svorio metimas ar kūno ryškinimas tampa lengvesnis bei greitesnis.

Norintiems daugiau jėgos pagrindiniu uždaviniu tampa neprarasti motyvacijos bei užsispyrimo. Šiam atvejui taip pat tinka tam tikri papildai sportui, kurie skatina testosterono gamybą. Būtent testosteronas skatina norą treniruotis. Jo pagausėjimas gali ne tik padėti užsiauginti masę, bet ir įgauti daugiau jėgos bei ištvermės, pagerinti kraujotaką bei kvėpavimą vyrams. Platesnę informaciją apie jo poveikį bei  geriausias testosterono skatinimo medžiagas rasite šia nuoroda: https://www.perfectbody.lt/testosteronas-ir-jo-skatinimas-didinimas-medziagos

Šiais laikais papildų sportui pasirinkimas išties didelis, tad svarbu tinkamai atsirinkti, kas kam ir kada yra naudinga. Daugelį reikalingų medžiagų, kurias turi papildai, galima rasti natūraliuose produktuose, tačiau geriant papildus reikalingos medžiagos įsisavinamos greičiau ir jų kiekis neretai didesnis. Visada patartina pasikonsultuoti su treneriu ar daug patirties šioje srityje turinčiu asmeniu, kuris galėtų patarti kokie papildai sportui kokiu atveju yra reikalingi.

Presoterapija: indikacijos, kontraindikacijos ir aparato įsigijimas

Presoterapijos aparataiPresoterapijos aparatai dar vadinami kompresinės terapijos ar limfodrenažo prietaisais, jie skiriami gydyti šioms ligoms:

 1. limfedemai;
 2. venų nepakankamumui;
 3. venų opoms.

Kontraindikacijos

Presoterapijos aparatai neturėtų būti naudojami esant šiems negalavimams, ligoms:

 • Širdies nepakankamumui;
 • Masyviai rankų ir kojų edemai dėl stazinio širdies nepakankamumo;
 • Žinomai ar įtariamai giliųjų venų trombozei ar tromboflebitui;
 • Atvejais kai padidėjęs venų ir limfos grįžimas yra nepageidaujamas.

Taip pat būkite atidūs gydydamiesi presoterapijos aparatų pagalba jei turite celiulito, ūmias infekcijas, aktyvų vėžį, inkstų nepakankamumą, širdies ligų arba jei Jūsų galūnės nėra jautrios skausmui.

Presoterapijos procedūros gali būti atliekamos gydymo įstaigose arba namuose. Gydymui namuose Presoterapijos aparatus galima įsigyti el. parduotuvėse arba medicininių prekių salonuose. Bet kokio negalavimo pradžioje nerekomenduojama pirkti aparatą savavališkai ir gydytis savarankiškai. Bet kokia liga turi būti diagnozuota daktarų, kurie atlieka tyrimus ir paskiria tinkamiausią bei veiksmingiausią gydymą. Venų ligos yra rimti susirgimai, kurių laiku ir tinkamai negydant galmo kilti labai rimtų komplikacijų. Daktarui diagnozavus ligą ir skyrus gydymą, galima pageidauti gydymo presoterapijos aparatu namuose. Tačiau paprastai gydant tokias ligas kaip limfodema pvz.: gydymas turi 4 etapus ir visi jie yra būtini. Gydymui skiriama ne vien tik presoterapija, bet ir limfodrenažas, kineziterapija ir tam tikra teisinga odos priežiūra. Taigi, presoterapijos aparatas gali būti puiki papildoma priemonė gydymui ir namuose arba procedūroms po gydymo bei prevencijai esant ligų užuomazgoms. El. parduotuvėse pasirinkimas yra nemažas, kaip žinoti, kuris aparatas jums tinkamas ir kaip už jį nepermokėti? Galite dėl tokio pirkinio konsultuotis su savo daktaru, kuris turėtų mielai Jums patarti, juk Jūs norite padėti sau greičiau išgyti.

Presoterapija yra pagrindinis venų opų gydymo būdas. Gera žaizdų priežiūra ir kompresinė terapija išgydys didžiąją dalį smulkių trumpalaikių venų opų. Kompresinės terapijos tikslai: opos gydymas, skausmo ir edemos mažinimas bei pasikartojimo prevencija. Naudojant suspaudimo metodą yra susiaurinamos venos, atkuriama vožtuvo kompetencija ir sumažinamas ambulatorinis venų spaudimas, kartu sumažinamas venų refliuksas.

Kojų venų varikozės šmėkla: ramybės neturi kas antras žmogus

varikozeFaktas, jog galūnių skausmu skundžiasi pagyvenę žmonės, nieko nestebina, deja, kojų tinimas bei kiti nemalonūs simptomai vargina vis jaunesnius. Dėl įtempto gyvenimo ritmo neturime laiko tinkamai sureaguoti į kūno siunčiamus signalus, „nurašydami“ pastaruosius laikinu nuovargiu. Toks atsainus požiūris įtakoja, jog venų varikozė tampa varginančia gyvenimo kasdienybe, lemiančia akivaizdžiai suprastėjusią gyvenimo kokybę.

Venų varikozė apie savo buvimą praneša gana akivaizdžiai. Ligos pradžioje tai – paviršinių venų, o jai progresuojant – ir poodinių venų išsiplėtimas. Kai venų vožtuvai yra nesandarūs, kraujas, judėdamas iš kojų į širdį, šiose venose ilgiau užsistovi, padidėja spaudimas, dėl to kinta venų sienelių struktūra, jos plečiasi, foruojasi mazgeliai. Ši sveikatos problema kankina kas antrą žmogų, o moterys turėtų būti itin dėmesingos – šias venų plėtimasis statistiškai vargina dažniau nei vyrus.

Ligą sukeliančios priežastys yra skirstomos į dvi pagrindines grupes – paveldėtas ir įgytas:

 • iš prigimties silpnesnės venų sienelės;
 • dažni venų varikozės atvejai šeimoje;
 • stovimas ar sėdimas darbas;
 • papildomi kilogramai;
 • nėštumo laikotarpis;
 • rūkymas, kontraceptinių priemonių vartojimas;
 • iš išorės spaudžiamos venos (pavyzdžiui vilkint ankštus drabužius);
 • patirtos traumos ir kita.

Venų varikozė sukelia ne vien estetines problemas – sudarkytos kojos tėra tik pradinė ligos stadija. Ligai progresuojant, ima varginti kiti požymiai:

 • „sunkių“, pavargusių kojų sindromas;
 • naktimis kankinantis mėšlungis;
 • kojų skausmas, užeinantis ilgiau pastovėjus ar pasėdėjus;
 • kojų tinimas dienos pabaigoje;
 • veninės kraujotakos sutrikimas lemia audinių mitybos suprastėjimą, dėl ko atsiranda sunkiai gyjančios žaizdos.

Kuo anksčiau pradedamas kojų venų gydymas, tuo efektyvesnių rezultatų galima tikėtis. Kojų venų gydymas konkrečiam pacientui skiriamas prieš tai įvertinus individualią būklę bei esamą ligos stadiją. Gali būti rekomenduojama:

 • atlikti tam tikrus fizinius pratimus;
 • kojų venų spaudimas elastinio binto, pėdkelnių, kojinių pagalba;
 • išoriškai vartojami preparatai, slopinantys kojų skausmą, tinimą, gerinantys kraujotaką;
 • perrišti ar pašalinti venas chirurginiu būdu.

 

Geriausias visų ligų gydymas – užbėgimas šioms už akių atitinkamomis prevencinėmis priemonėmis. Net menka kojų trauma priverčia perdėlioti visą dienotvarkę, nesunku įsivaizduoti, kokios pasėkmės lauktų situacijoje, kai būtinas kojų venų gydymas. Labiausiai suklusti turėtų žmonės, kuriems minėti rizikos faktoriai yra nepalankūs, tačiau ir kitiems šią problemą rekomenduojama vertinti rimtai – vien tendenciją aktyvų laivalaikį keisti pasyviu poilsiu verčia būti dėmesingiems. Varikozės prevencija apima:

 • aktyvesnį gyvenimo būdą (rekomenduojami specialūs pratimai, gerinantys kraujotaką bei vaikščiojimas, kuris vadinamas vienu iš geriausių vaistų).
 • dėmesys mitybai – mažiau druskos bei didesnis kiekis produktų, turinčių ląstelienos;
 • patogi avalynė (aukštakulniai – tik retomis progomis!) ir laisva, kraujo judėjimo nevaržanti apranga.

 

 

Dantų implantavimas kaina – gana dažnai ieškoma frazė

dantų implantavimas kainaDantų implantai šiandien yra pasirenkami gana dažnai, ir taip nutinka dėl to, kad ši galimybė užtikrina ne vien tik estetiką, bet taip pat ir visavertę kramtymo funkciją. Galite būti garantuoti, kad toks sprendimas tikrai bus vienas palankiausių, ir norint pasinaudoti šia paslauga jums tereikia susirasti tokią kliniką, kuri siūlo implantavimą geriausiomis sąlygomis. Gana dažnais atvejais naudojamasi internetine paieška – pagal raktinius žodžius dantų implantavimas kaina iš tiesų labai greitai bus galima rasti preliminarias atliekamos procedūros kainas, tad bus galima pasirinkti pačią tinkamiausią kliniką.

Kodėl skiriasi implantų kainos?

Visų pirma, kiekviena klinika gali būti nustačiusi gana skirtingus teikiamos paslaugos įkainis, ir tai yra visiškai normalu. Neretai tenka pastebėti, kad  dideliuose miestuose įsikūrusių klinikų nustatytos kainos yra didesnės nei mažuose miestuose, ir taip pat įkainiai gali priklausyti nuo to, kokia klinikoje naudojama įranga. Kartais atrodo, kad tam tikrų klinikų kainos labai ženkliai skiriasi, tačiau taip gali atrodyti dėl to, kad kai kurios klinikos nurodo tik paties implanto (įgręžiamo danties sraigto), bet ne viso dirbtinio danties kainą. Taigi, visada verta pasidomėti, kas įeina į siūlomos paslaugos kainą.

Kaip atrasti geriausius pasiūlymus?

Visada pravers internetinė paieška: pagal raktinius žodžius, tokius kaip dantų implantavimas kaina tikrai labai greitai  rasite preliminarius įkainius, ir juos palyginę galėsite priimti tam tikrą sprendimą. Gana dažnais atvejais įvairios klinikos gali pasiūlyti tam tikras nuolaidas (pavyzdžiui, tuomet, jei bus implantuojama daugiau dantų), ir pan. Nereikėtų skubėti nuspręsti, kokią kliniką vertėtų pasirinkti – šiandien įvairių klinikų galima rasti ne taip ir mažai, tad kiekvienu atveju galėsite nuspręsti, kokia pasirinkimo galimybė gali geriausiai pasiteisinti.

Atidžiai rinkitės kliniką

Nors dantų implantavimo kaina gana dažnais atvejais yra vienas svarbiausių kriterijų, tačiau nereikėtų vien tik tuo apsiriboti. Visada svarbu įsitikinti, kad tam tikra klinika yra tikrai patikima, ir čia jums visada gali praversti klientų atsiliepimai, kurių internetinėje erdvėje rasite ne taip ir mažai. Be jokios abejonės, visada bus galima atrasti tokių klinikų, kurios yra vertinamos tikrai palankiai, o joje teikiamų paslaugų kaina nėra labai didelė. Įsitikinsite patys, kad savo mieste galima rasti tinkamiausią kliniką, ir tuomet teliks užsiregistruoti konsultacijai jums patogiu metu.

Dantų implantavimas yra pats moderniausias sprendimas, kada tenka atstatyti vieną ar kelis iškritusius dantis. Nors ši paslauga nėra labai pigi, tačiau pagal raktinius žodžius dantų implantavimas kaina tikrai greitai atrasite pačius palankiausius pasiūlymus, ir galėsite būti garantuoti, kad dirbtiniai dantys tarnaus tikrai ilgą laiką. Neretais atvejais dantų implantai tarnauja maždaug trisdešimt metų ar dar ilgesnį laiką, tad investuoti tikrai verta.