Garso kolonėlių namams pasirinkimas: ką reikia žinoti?

Vienas gyvenimo malonumų – klausytis geros muzikos. Muzika yra magiška, atrodo tik spėji paleisti savo mėgstamą grojaraštį ir jau keliauji fantazijos vingiais savo susikurtame pasaulyje. Šį magišką jausmą kuria ne tik mėgstami kūriniai, aplinka, tačiau ir garso aparatūra namams. Iš tikro be jos, nieko nebūtų, tik tyla ir mintys. Tad tiems, kas mėgsta ir myli muziką, nori džiaugtis geru garsu ir pojučiu – pateikiame keletą praktiškų patarimų, kurie padės susigaudyti, į ką atkreipti dėmesį renkantis garso įrangą namams.

Kokio dydžio garso kolonėles turėtumėte įsigyti?

Kaip skamba garsas, priklauso ne nuo pačios garso kolonėles, o nuo to kaip garso kolonėlė dera jūsų kambariui. Šiuo atveju nėra taip, kad kuo brangesnes, kuo didesnes įsigyje, tuo bus geresnis garsas.

Jei kambarys kuriame bus garso aparatūra, yra erdvus, pavyzdžiui, svetainė susjungta su virtuve ir kambariai aukštomis lubomis, tuomet galite galvoti apie ant žemės pastatomas dideles kolonėles. Tuo tapu jei naudosite garso aparatūrą mažesniame kambaryje, pavyzdžiui, darbo kambaryje ar miegamajame, tuomet rinkitės ant lentynų statomas kolonėlės. Jas galima kabinti ant sienų, statyti ant lentynų ar kitų paviršių išdėstant taip, jog kambaryje susikurtų gera akustika.

Specialistai išskiria garso kolonėlių aukštį, kuris turėtų būti ne didesnis nei puse kambario aukščio. Tad jei jūsų kambario aukštis yra 240 cm, garso kolonėlių aukštis turėtų būti ne daugiau kaip 120 cm.

Žinoma, turint omenyje įvairius garso kolonėlių parametrus ir pajėgumus bei itin skirtingus kambarių išplanavimus, praktiškai neįmanoma pateikti universlios formulės, kuri padėtų rasti tinkamas kolonėles. Tad rinkdamiesi nebijokite kreiptis į specialistą, kuris pagal pageidavimus bei kambario parametrus parinks tinkamiausią jums garso kolonėlių pasiūlą.

Visgi, kas galėtumėte susidaryti vaizdą apie kokias maždaug garso kolonėles jums reikėtų galvoti priklausomai nuo kambario dydžio, pateikiame iliustracines kategorijas.

Stalo kolonėlės (desktop)

Tokios kolonėlės tinkamos statyti ant darbo stalo, prie kompiuterio. Geriausias garsas pasiekiamas nedideliu atstumu nuo kolonėlių, todėl jos nėra tinkamos visam kambariui užpildyti garsu.

Kaip pavyzdį galima būtų pateikti Monitor Audio Bronze 2 lentyninės garso kolonėlės.

Kolonėlės mažam kambariui

Nedideliam miegamajam ar darbo kambariui tinkančios kolonėlės, kurios garsu užpildo visą kambarį.

Tokių kolonėlių pavyzdys gali būti Dali OBERON 5 grindinė kolonėlė. Nors statomos ant grindų, šios kolonėlės, kaip ir reikia mažam kambariui, neužima daug vietos.

Garso kolonėlės vidutinio dydžio kambariui

Nedidelei svetainei tinka jau kiek didesnės garso kolonėlės, kurios sukuria puikų garsą kambaryje.

Pavyzdys būtų Dynavoice Definition DF-6 grindinės garso kolonėlės.

Garso kolonėlės dideliam kambariui

Didelis yra subjektyvus dydis, kas vienam didelis, kitam gali būti mažas. Tad svarbiausia suprasti, jog kuo didesnė erdvė, tuo didesnes kolonėles galima rinktis.

Kaip pavyzdį galite apžiūrėti garso kolonėles Monitor Audio Silver 500 Silver 6G serija.

Šie pavyzdžiai tik įrodymas, jog kas tinka vienam, nebūtinai tinka kitam, ir renkantis garso kolonėles reikia atsižvelgti į pakankamai daug niuansų. Tad verta kreiptis į profesionalus, kurie patars ir pakonsultuos kaip priimti geriausią sprendimą.

 

 

 

 

Kaip sukurti internetinę parduotuvę, kuri parduotų iš karto

interneto parduotuvių kūrimas

Internetinės parduotuvės jau nieko nebestebina. Jas turi net ūkininkai, kurie, atrodo, su kompiuteriais neturi daug ką bendro. Kaip sukurti internetinę parduotuvę, kuri būti ir graži, ir veiksminga?

Apie internetinių parduotuvių kūrimą galima pasiskaityti kad ir čia: https://soliduskodas.lt/paslaugos/internetiniu-parduotuviu-kurimas. Deja, kaip kurti efektyvias el. parduotuves ten neparašyta, tad skaitykite šį straipsnį toliau.

3 sėkmingos el. parduotuvės receptai

Aišku, sėkmingos parduotuvės receptų yra ir daugiau, tačiau norime išskirti tris įdomiausius.

  1. Parduodantis pradinis puslapis. Jame turi būti pakankamai nemažai informacijos ir apie el. parduotuvės veiklą, ir apie išskirtine prekes. Visada išskirkite akcijines prekes, kurias norite parduoti aktyviau. Jų daug nereikia, nes tada lankytojas jaučiasi it eilinėje kategorijoje. Naudokite daug reklaminių antraščių, kad atkreiptumėte pirkėjų dėmesį.
  2. Tiksliniai nukreipimo puslapiai. Nukreipimo puslapis (landing page) gali parduoti vieną produktą arba kelis. Daugelis el. parduotuvių daro klaidą, kai nukreipimo puslapį padaro panašų į eilinį paieškos rezultatų puslapį. Taip paprasčiausia, tačiau ar geriausia? Ypač prasta situacija, kai dauguma reklamuojamų prekių išperkama ir lieka tik 1-3 prekės. Tada puslapis atrodo nykus ar net apleistas. Čia reiktų pasistengi ir kiek padirbėti ir su turiniu, ir su papildomomis iliustracijomis. Be to kiekvienam nukreipimo puslapiui galima pradėti ne tik Google Ads, bet ir SEO kampaniją. Svarbu, kad jie būtų optimizuoti tam tikriems žodžiams.
  3. Nuolatos veikiantis klientų aptarnavimo „messengeris“. Tai speciali pokalbių programėlė, kuri iššoka atsidarius puslapį. Naktį gali veikti gerai sukurtas chatbotas, o dieną – realus žmogus. Paprastai galima matyti lankytojo lankomus puslapius ir jį užkalbinti, pasisiūlyti padėti. Tokie lankytojai jaučiasi pamaloninti ir jei nepirks iš karto, tai ateis kitą dieną.

Tinkamai pateikti kontaktai

El. parduotuvė, kuriai negalima paskambinti ar gauti atsakymų į parašytus laiškus greičiausiai priklauso sukčiams. Dėl to visada reikia pateikti realius kontaktus, kad žmonės galėtų pabendrauti gyvai. Tai reikalauja investicijų, tačiau atsiperkamumas tikrai geras.

Kai kontaktų linija sutvarkyta, lieka ją tinkamai paryškinti internetinėje parduotuvėje. Tai turi padaryti el. parduotuvės kūrėjai.

Beje, galima kontaktus duoti ir tam tikro žmogaus. Lankytojams smagiau bendrauti su konkrečiu darbuotoju, o ne su „kažkuo iš įmonės“, kurie paprastai nieko nežino arba turi palaukti, kol „valdžia“ kažką paaiškins…

Tam tikrų produktų pristatymai

Pristatykite tam tikras prekes tinklaraščio straipsniuose. Visada žmonėms galima duoti pasiskaityti plačiau apie tam tikrą prekę, galbūt parodyti trumpą vaizdo klipą. Tai naudinga ir SEO tikslams. Juk geriau parduoti einamiausias prekes, nei laukti, kol kažkas suras pačias brangiausias…

El. parduotuvių kūrėjai turi sukurti el. parduotuvę taip, kad ji atliktų visas reikalingas funkcijas. Aišku, viskas turi būti daroma greitai ir patogiai. Tam gali prireikti ir UX specialisto pagalba, bet apie tai jau kitame straipsnyje.

Šaldytuvų tipai ir funkcionalumas

Jei bet kokį buities prietaisą reikėtų sulyginti su geriausiu draugu, tai neabejotinai būtų šaldytuvai. Jų duris varstome ir kai esame gerai nusiteikę, turime svečių ar norime nustebinti šeimą kulinariniais šedevrais, ir kai mums liūdna, o pasikelti sau nuotaiką norisi gardesniu kąsneliu. Todėl šaldytuvų gamintojai nemažai investuoja į šių prietaisų tobulinimą bei vis naujas, gyvenimą lengvinančias technologijas. Kviečiame susipažinti su šaldytuvų tipais ir jų siūlomomis funkcijomis.

Paprastai šaldytuvai yra skirstomi į laisvai pastatomus ir įmontuojamus. Laisvai pastatomi šaldytuvai praverčia tuomet, kai įrenginėjamos virtuvės erdvė yra nedidelė, netolimoje ateityje planuojamas remontas, erdvių perorganizavimas. Tai reiškia, kad tokiu atveju jums nereikės pirkti naujo įrenginio ir jį galėsite pritaikyti naujai virtuvei. Įmontuojami šaldytuvai reikalauja daugiau erdvės, todėl juos renkasi didelių virtuvių turėtojai. Įmontuojamus šaldytuvus taip pat galima integruoti į baldus, kas labai patogu tais atvejais, jeigu virtuvėje norisi vientiso interjero.

Kalbant apie šiuolaikiškus šaldytuvus ir jų funkcijas, vertėtų išskirti šokinį užšaldymą. Tai rėžimas, kuomet šaldiklio kameroje temperatūra yra apie -35−-40°С. Šokinis užšaldymas naudingas tais atvejais, jei šaldytuvai užpildomi ne nuolatos ir juose laikomas didelis produktų kiekis arba norite per trumpą laiką atšaldyti gėrimus / tam tikrus maisto produktus.

Dar vienas privalumas, kurį turi šiuolaikiniai šaldytuvai – „No Frost“ funkcija. Šios technologijos dėka patiems nebereikia atitirpinti šaldytuvų. Technologijos esmė yra ta, jog iš šaldymui skirto oro pašalinama drėgmė, todėl ant maisto produktų neužsideda joks šerkšnas.

Ar pamenate tuos senus šaldytuvus, nuo kurių burzgimo tekdavo staiga pabusti viduryje nakties, o įsisiūbavus kompresoriaus veikimui, dažnai net drebėdavo grindys? Laimei, šiandieninės technologijos padėjo išvengti šio nemalonaus garso, kurį skleidžia šaldytuvai. Prietaisai turi specialias kompresoriaus kameros garso izoliacijas, todėl patys tyliausi šiandieniniai šaldytuvai gali skleisti garsą, prilygstantį tyliam šnabždesiui ar pro šalį skrendančiam vabzdžiui.

Mobilieji telefonai: galimybių palyginimas

mobilus telefonas

Susirasti jums labiausiai tinkamą telefoną gali būti gana sudėtinga, kadangi šiuo metu pasirinkimas yra labai platus ir kiekvienas ieškantis gana nesunkiai gali rasti tai, kas jiems labiausiai tinka. https://www.kainos.lt/ puslapyje galima palyginti kainoraščius ir pasirinkti teisingai, būti ramiu, kad mobilieji telefonai, net ir būdami labai kokybiški, nebus labai brangūs. Tikslingos paieškos garantuoja ir geriausius rezultatus. O kad rasti tai, kas jums labiausiai tinka būtų nesunku – nurodome svarbiausias gaires.

Pirmiausia reikia nuspręsti, kokio gamintojo telefonai jums reikalingi. Galima rasti tikrai labai plačią pasiūlą. Nuo puikiai žinomų bei pripažintų gamintojų iki tokių, kurie retai kam girdėti. Svarbiausia, kad pasirinkimas platus, o internete galima labai patogiai skaityti kitų žmonių paliktus komentarus apie konkretaus gamintojo produkciją.

Žinoma, tuo pačiu reikia įvertinti ir tai, kad mobilieji telefonai skiriasi savo funkcijomis. Kol vienam reikalinga tik skambinimo funkcija, tuo tarpu kiti vertina kur kas daugiau galimybių, kadangi jiems labai svarbu, kad telefonas būtų patogu naršymui ir net filmų žiūrėjimui.

Dar vienas svarbus kriterijus gali būti stilius, kadangi jis apsprendžia kaip atrodys jūsų modelis. Šiuo metu telefonų stilių pasirinkimas yra ypač platus. Nuo pačių paprasčiausių iki labai modernių. Plačios galimybės suteikia šansus kiekvienam atrasti tai, kas jiems labiausiai tinka, rinkitės tokį modelį, koks puikiai atskleidžia jūsų išvaizdą.

Taip pat reikia skaityti ir internete kitų žmonių paliktus komentarus, kadangi labai dažnai atsiliepimai padeda susidaryti nuomonę ko galima tikėtis ir kokio lygio produkcija bus gaunama. Taigi, toks lyginimas – reikalingas ir atveria galimybes greitai bei paprastai rasti tai, kas jums labiausiai tinka.

Mobilieji telefonai taip pa skiriasi ir savo dydžiu. Jaunimas dažniausiai ieško mobiliųjų, kurių ekranai labai dideli. Tuo tarpu vyresnio amžiaus žmonės yra praktiškesni ir nori, kad mobilusis tilptų kišenėje.

Palyginkite kainas ir leiskite sau nepermokėti tokiu atveju, kai telefonas netenkina Jūsų poreikių. Mobilieji telefonai – galimybės be kurių daugelis mūsų negali įsivaizduoti savo gyvenimo. Dabar – geriausias laikas, tad pasinaudokite jomis.