Atsarginės DAF dalys

daf dalysKokybiškos atsarginės dalys Jūsų vilkikui, puspriekabei ar priekabai turėtų būti tiekiamos iš vienų rankų, nes taip pigiau ir patikimiau. Tokį principą mes siekiame įgyvendinti jau ne vienerius metus. Būdami oficialūs DAF atstovai, tiekiame originalias dalis DAF vilkikams ir sunkvežimiams. Taip pat tiekiame kokybiškas dalis priekaboms ir puspriekabėms, stabdžių ir oro sistemoms, detales automobilio priežiūrai – TRP dalis.

Bendradarbiaujame tiesiogiai su DAF detalių skyriumi be jokių tarpininkų, todėl galime garantuoti visu 100 %, kad detalės yra kokybiškos ir patikimos. Taip pat galime pasiūlyti ir išskirtines detalių kainas.

Vairuotojų ir savininkų tarpe sklando mitas, kad originalios detalės yra brangios. Šį mitą paneigiame kiekvieną dieną sulaukę DAF sunkvežimių ir vilkikų savininkų nusiskundimų nekokybiškomis neaiškių gamintojų detalėmis, kurios buvo įsigytos žiūrint daugiau į kainą, nei į patikimumą. Originali detalė kainuoja tikrai mažiau, nei transporto priemonės remontas kelyje, ar likviduojami dėl gedimo patirtos avarijos padariniai. Kokybė yra DAF pagrindinis prioritetas, kurį bandome įskiepyti ir savo klientams. Liaudies patarlė „gobšus moka du kartus“ įrodoma kiekvieną kartą, kai tik originalios dalys iškeičiamos į kitų gamintojų produkciją, todėl drąsiai galime teigti, kad mūsų parduodamos detalės yra pigiausias jūsų techninių problemų sprendimas.

Tiekiame detales ne tik DAF, bet ir kitų gamintojų transporto priemonėms. Tai dar kartą įrodo, kad DAF kokybė ir patikimumas yra pripažįstamas visame pasaulyje ir Lietuvoje.

Detales parenkame pagal jūsų transporto priemonės šasi numerį, todėl esame visiškai tikri jų suderinamumu. Susisiekite su mumis ir užsisakykite kokybiškas detales jau dabar!

 

Vienas komentaras “Atsarginės DAF dalys

  1. Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.