Drabužiai internetu – pigiau!

Drabužiai labai dažnai papuola į pirkinių sąrašą. Jais apsirūpinti reikia ir vyrams, ir moterims, ir vaikams. Deja, kartais kainos atrodo lyg būtų su dantimis – tiek kandžiojasi, kad nėra kaip sau leisti atnaujinti garderobą. Visgi nereikėtų nusiminti, mat žmonės šneka, kad geras „vaistas“ nuo didelių kainų yra drabužiai internetu.

Drabužiai internetu tampa jau nebe šiokia tokia alternatyva įprastam pirkimui, o rimtas konkurentas. Laikui bėgant internetinės parduotuvės tobulėjo, plėtėsi, jų kūrėsi vis daugiau. Pirkėjau tai įvertino, o pardavėjai, nenorėdami nuvilti, turėjo galvoti, kaip dar labiau įtikti klientams. Akivaizdus progresas matomas kalbant apie prekių pristatymą. Kone kiekviena parduotuvė siūlo įvairius prekių pristatymo būdus, pradedant nuo atsiuntimo į paštą ir baigiant atgabenimu į namus ar paštomatą. Skiriasi pristatymo kainos ir laikas – kiekvienam pirkėjui pagal galimybes ir poreikius.

Tačiau grįžkime prie esmės – kainos, apie kurią buvo užsiminta pradžioje. Dauguma žmonių teigia, jog drabužiai internetu siūlomi patrauklesnėmis kainomis nei įprastose parduotuvėse. Viena priežastis – akcijos. Žinoma, jos vyksta ir įprastose parduotuvėse, tačiau internete galima paprastai ir greitai patikrinti, kokiuose tinklalapiuose prekėms pritaikytos nuolaidos, kur kas nors atpigo ar pan.

Kaip kitą priežastį, lemiančią palankesnes kainas, galima įvardyti mažesnes elektroninės parduotuvės išlaikymo išlaidas. Prekės paprastai būna sandėliuose, kurių paskirtis nėra pritraukti pirkėjus. Vadinasi, nereikia leisti daugybės pinigų grandiozinėms statyboms. Be to, pirkimo procesas vyksta internetu – viena internetinė svetainė atitinka daugybė įprastų parduotuvių. Pastarosios turėtų būti išsidėsčiusios daugybėje Lietuvos miestų, o šiuo atveju pakanka vienintelio tinklalapio ir vieno ar poros sandėlių. Drabužiai internetu gali būti pigesni ir dėl tiekėjų bei pardavėjų mokėjimo derėtis. Juk natūralu, jog drabužius iš tiekėjų nupirkus pigiau, norint pelno nereikia taikyti milžiniško antkainio.

Žinoma, pigumas kartais gali reikšti neoriginalumą. Svarbu pasidomėti internetinės parduotuvės patikimumu, o renkantis atkreipti dėmesį į prekes. Jei bus siūlomi identiškai atrodantys džemperiai, tačiau vienas puikuosis „Nike“ užrašu, ant kito bus užrašyta „Adidas“ ir t.t., vadinasi, kažkas bando parduoti kopijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.