Individualios įmonės pertvarkymas į UAB

IĮ pertvarkymas į UABIĮ pertvarkymas į UAB yra reguliuojamas daugelio įstatymų, tad nusprendus kiek praplėsti savo veiklą viskas yra ne taip paprasta kaip galėjote pagalvoti. Individuali įmonės dažniausiai pats pirmas įmonės tipas, kuris steigiamas norint pradėti savo verslą. Kai pamatoma, kad viskas einasi sėkmingai – siūloma pereiti į UAB. Kai čia viskas gerai, tokiu atveju telieka tik AB, tačiau apie viską nuo pat pradžių.

IĮ pertvarkymas į UAB, dėl daugybės teisinių reglamentų, yra sudėtingas. Jeigu norite, kad visi persitvarkymo darbai būtų atlikti kokybiškai, neliktų jokių klaidų ir po trumpo laiko tarpo galėtumėte sėkmingai tęsti savo veiklą, tokiu atveju reikėtų pertvarkymo darbus atlikti su specialistais. Tokias paslaugas teikia ne viena įmonė, tad nesunkiai atrasite specialistus, kurių pasiūlymas Jums puikiai tiktų.

IĮ pertvarkymas į UAB bus galutinis tik tuomet, kai atliksite visus šiuos veiksmus:

  1. Pirmiausia reikia labai detaliai įvertinti visą įmonės turtą.
  2. Kai tiksliai žinosite, koks yra Jūsų turtas, tokiu atveju ataskaitą reikia perduoti Juridinių asmenų centrui.
  3. Sekančio žingsnio metu būtina pateikti UAB įstatus. Tai labai sudėtingas darbas, kurį atlikti kokybiškai pavyks tik su specialistais.
  4. Būtina informuoti tiek darbuotojus, tiek kitus interesantus, kad planuojate pertvarkyti invidualią įmonę.
  5. Reikia atlikti visas kitas prievoles, kurias nustato Juridinių asmenų centras.
  6. Galiausiai, reikia uždaryti individualią įmonę ir pagaliau atidaryti UAB.

Skaitant gali pasirodyti, kad darbai yra labai paprasti, tačiau padėjus juos daryti pamatysite, kad tenka įvertinti labai daug detalių siekiant, kad įmonės pertvarkymas būtų sėkmingas. Kai kurie žmonės bando patys susitvarkyti su šiais darbais nors neturi kompetencijos ir neskiria laiko informsicjos ieškojimui. Tokiu atveju jie susiduria su dar rimtesnėmis problemomis, kurias vėliau išspręsti yra dar sunkiau.

Kiekvienas geras verslas pirmiausia prasideda nuo sėkmingos idėjos. Vėliau seka tvarkingas dokumentų tvarkymas. Galiausiai, dirbti reikia kartu su profesionalia komanda, kuri tinkamai prižiūrės apskaitą ir buhalteriją. Jeigu norite pagerinti savo verslo būklę ir pagaliau atidaryti UAB – dabar yra geriausias laikas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.