Interaktyvios buhalterinės paslaugos turintiems eshop‘ą

buhalterinės programosVis daugiau Lietuvos verslininkų savo prekes parduoda internetu. „Ebay“, „Etsy“, „Amazon“ ir kitos pardavimų platformos mūsų šalyje jau nebe naujiena. Viena pirmųjų problemų, su kuria susiduria internetinių parduotuvių savininkai – tai sąskaitų ir kitų dokumentų tvarkymas. Kviečiame plačiau paskaityti apie tai, kaip lengva valdyti eshop‘ų buhalteriją naudojantis duomenų apskaitos programa B1.lt.

 

Buhalterinės paslaugos, pritaikytos visiems įmonės darbuotojams

„Norintiems prekiauti internetu, mes siūlome B1.lt apskaitos programą. Visų pirma, ji daug gebanti, tačiau paprasta valdyti. Antra – jos kainodara daug prieinamesnė nei, pavyzdžiui, brangių „Microsoft“ apskaitos sistemų. Kreipkitės į mus ir jums bus suteiktos kokybiškos buhalterinės paslaugos. Padėsime visas sąskaitas, dokumentus tvarkyti išmaniai“, – teigia įmonės „Buhalterija internetu“ vadovė Olga Petrovska.

Sujungus „Amazon“, „Ebay“, „Etsy“ ar kitos pardavimų platformos paskyrą su apskaitos programa B1.lt, visiems įmonėje dirbantiems darbuotojams bus lengviau valdyti duomenis. Pirmiausia, daug našesnis taps buhalterio darbas. Prie sistemos jis galės prisijungti iš bet kokio įrenginio ir bet kurios vietos – svarbu, kad būtų internetas. Lengvai prieisite prie išrašytų ir jau patvirtintų sąskaitų, seksite visus pardavimus. Vos klientas įsigis prekę, jūs iškart sistemoje matysite visą informaciją. Automatiškai bus atnaujintas ir prekių kiekis sandėlyje. Beje, kadangi visa informacija laikoma „debesyje“, net ir sugedus kompiuteriui, galėsite būti ramūs, kad informacija niekur nedingo.

Apskaitos programa B1.lt geba pritaikyti skirtingus PVM tarifus, palaikyti skirtingas valiutas. Sistemoje visos sąskaitos ir dokumentai suguls tvarkingai, tad norėdami, nesunkiai rasite reikiamą informaciją bei sukursite ataskaitas. Jei prekiausite per „Amazon“, naudodamiesi B1.lt, dar ir sutaupysite. Nebereikės mokėti 40 USD „Amazon“ tinklui už API raktą.

Iš bet kokio įrenginio ir bet kurios vietos prie sistemos galės prisijungti ir direktorius, ir vadybininkai ar kiti atsakingi asmenys. Jie laisvai galės stebėti pardavimus, prekių kiekius, žinoti informaciją apie klientus. Esant poreikiui išrašyti ir patvirtinti sąskaitas.

B1.lt apskaitos programą galima sujungti su: „Verskis.lt“, „Amazon“, „eBay“, „Shopify“, „Etsy“, „WooCommerce“, „PrestaShop“, „OpenCart“, „Magento“.

 

Visos buhalterinės paslaugos iš vienų rankų

Norite prekiauti internetu, tačiau taip pat turite ir fizinę parduotuvę, o gal net kelias? Sukate galvą, kaip tvarkyti buhalteriją, kad viskas būtų vienoje vietoje? Interaktyvios buhalterinės paslaugos jums bus suteiktos įmonėje „Buhalterija internetu“.

Accountonline.lt kompetentingų buhalterių komanda ne tik padės įsidiegti B1.lt sistemą, tačiau taip pat sujungs visą buhalteriją į vieną visumą ir, jums paprašius, pateiks išsamias ataskaitas. Norint tvarkyti eshop‘o buhalteriją, jums nereikės ieškoti atskiro buhalterio – kuomet viskas bus vienose rankose, taupysite pinigus ir brangų savo laiką.

 

Kviečiame susisiekti su mumis (accountonline.lt) – apie prekybos internetu dokumentų tvarkymą papasakosime dar plačiau. Pritaikysime būtent jūsų įmonei tinkantį modelį ir paskaičiuosime paslaugų kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.