Ką versle reiškia skaičiai?

verslas

Audita.lt – įmonė, kuriai pažįstama teisė, pažįstami ir skaičiai. Turite verslą? Tuomet verta užsukti į Audita.lt ir patiems įsitikinti nauda!

Ką versle reiškia skaičiai?

Nauda – tai žodis, kurį prieš porą sekundžių perskaitėte. O kaipgi apibrėžti? Jei kalbame apie materialius dalykus, tada nauda galėtų būti pelnas. Jei apie dvasinius, tada kokios nors malonios emocijos. Tačiau pastarąjį variantą kur kas sunkiau išmatuoti. O štai materialioji pusė įvaizdinama skaičiais. Įmonės skaičiuoja ir rengia ketvirčio ataskaitas, gilinasi į pelną ir išlaidas, aktualu, kokie yra darbuotojų atlyginimai ir kiek juos pavyktų pakelti.

Teikiamos paslaugos taip pat neatsiejamos nuo matematikos. Puikus pavyzdys – kainodara. Manote, kad prekės kaina sugalvota „iš oro“? Gal ir pasitaiko tokių atvejų, tačiau paprastai atsižvelgiama į daugybę veiksnių, apmąstomi įvairūs dalykai. Ir tik po ilgų svarstymų nusprendžiama, kad prekė a kainuos 15,99, prekė b – 37,55, prekė c – 18,30 ir t. t. Nes neapgalvota kaina gali būti tiesus kelias į bankrotą (skamba negatyviai, ar ne?). Neskubėkite, ne viskas niūru. Juk apgalvota kaina – tai perspektyvos.

Jei klausiate, ką versle reiškia skaičiai, veikiausiai tikitės išgirsti atsakymą. Iš tiesų atsakymų gali būti daug. O kur dar interpretacijos!.. Pavyzdžiui, įmonės vadovas matematiką laiko galimybe vertinti darbuotojų pastangas (rodiklių stebėjimas, priedų dydis…). Kitos įmonės personale matematika svarbi vertinant naujų rinkodaros priemonių efektyvumą. O dar kitur vyksta biurų atnaujinimo darbai ir tenka skaičiuoti remonto kainą.

Kuo skaičių pasaulyje padeda Audita.lt? Mokesčių paslaugos, finansų valdymas ir buhalterinė apskaita – reikšmingi punktai, dėl kurių naudinga susisiekti su šia įmone. Mokesčių paslaugos – tai konsultacijos ir planavimas. Finansų valdymas susijęs su uždirbamo pelno kiekiu ir apyvartinėmis lėšomis. Na, o buhalterinė apskaita yra tai, apie ką kiekvienas žino. Bet žinoti nepakanka. Norint, kad buhalterija neprimintų šnipšto, būtina kreiptis į profesionalus. Tada viskas primena startui paruoštą lenktyninį automobilį, o ne rūdimis pasidengusį seną sunkvežimį.

Audita.lt ir finansų valdymas – lyg sinonimai

Kaip daugiau sutaupyti? Kaip sėkmingai kontroliuoti pinigų srautus? Kaip?.. Klausimų, prasidedančių žodžiu „kaip“ tiesiog apstu. Bet svarbiausia ne jų gausa, o atsakymai. Gera žinoti, kad „Auditos“ teikiamos paslaugos yra tvirta pagalba.

Finansai – ne juokas. Kai tema pasisuka įmonių link, suvokiama, jog pinigai susiję ne tik su asmeniniais reikalais, reikia spręsti platesnes erdves apimančius uždavinius. Todėl tikslinga susisiekti su žmonėmis, kuriems tai pažįstama, kurie turi patirties ir siūlo puikius sprendimus.

Kas gi per dalykas tas „puikus sprendimas“? Kiekvienoje situacijoje ši sąvoka kinta. Galbūt puikus sprendimas yra taupymo priemonės. Bet ne tokios, kurios spaustų darbuotojus į kampą. Nes taupyti – nebūtinai gerai. Reikia mokėti tai daryti arba susisiekti su specialistais, kuriems šitai nesvetima.

Daugiau perspektyvų, daugiau ir klaustukų

Baigiant straipsnį neprošal užsiminti, kad šiais laikais perspektyvų gana daug. Bet kartu iškyla ir šimtai klaustukų. Vien kiek duoda internetas… Vis dėlto plačios galimybės neatsiejamos nuo neaiškumų. Todėl dar kartą reikėtų pasakyti, kad sprendimai – tai Audita.lt kompetencija. Jei turite verslą, galite įsitikinti paslaugų nauda.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.