Kodėl knygos internetu kainuoja mažiau?

knygos internetuVisi seniai žinome, kad pirkti internetu apsimoka. Čia daugelis prekių kainuoja daug mažiau nei parduotuvėse. Čia patogu išsirinkti norimą prekę, nes matome visą jų siūlomą asortimentą viename lange. Čia niekada nebūna eilių ir piktų pardavėjų. Ar žinojote, kad nuo šiol galimos pirkti ir knygos internetu.

Visi knygų gerbėjai jau tikriausiai ne po kartą yra užsisakę mėgstamas knygas iš knygynų siūlomų elektroninių parduotuvių ar iš svetainių, kuriose galima knygos įsigyti pigiau. Kodėl taip yra? Kodėl knygos internete kainuoja žymiai pigiau nei realiuose knygynuose, kur sandėliuojamos tonos popierinių jų tiražų. Būtent dėl pastarosios priežasties knygas ir perkame pigiau internetu. Pardavėjams nėra būtinybės turėti nei sandėlių, nei didelio skaičiaus darbuotojų, apsaugos, mokėti už erdvių patalpų nuomą. Skirtumus tarp elektroninės ir realios parduotuvių galima vardyti ilgai. Bet esmę, manau, greitai supratote, kad knygos internetu perkant kainuoja mažiau ir kodėl taip yra.

Kaip įsigyti knygas neišėjus iš namų? Išsirinkę norimas knygas interneto svetainėje, pasirenkate pristatymo šalį, užpildote reikiamą formą, nurodote, kur reikalingas knygas atsiųsti ir atliekate banko pavedimą. Viskas labai paprasta ir greita.

Seniai žinome, kad knyga – geriausia dovana. Todėl dovanojamos naujos knygos mamai, geriausiam draugui ar kolegai gimtadienio arba bet kuria kita proga – liks įsimintinos ilgam. Nepamirškite, kad kaip ir realiame knygyne, taip ir internete parduodamos knygos vaikams. Mažieji nuo pat pirmųjų dienų, kai pradeda pažinti raides, patys rašyti ir dėlioti skiemenis, greitai pamėgsta knygas. Negailėkite jiems dovanoti knygas, nes tai – puikus žinių įgijimo ir lavinimo būdas.

Nusipirktos knygos internetu yra siunčiamos paštu. Labai patogu, nes siuntiniai pristatomi vos per keletą dienų Lietuvoje, o jei esate arba siuntą norite gauti ar padovanoti kažkam užsienyje, siuntimo  laikas gali būti kelios savaitės. Tai – puiki proga pradžiuginti artimuosius bei draugus, negyvenančius Lietuvoje. Daugelis jų pasiilgsta lietuvių kalbos ir taip nori kas vakarą prieš eidami miegoti arba savaitgalio popietėmis pabūti tyloje drauge su knyga rankose. Padarykite malonų siurprizą, nustebinkite nupirkę knygas internetu ir užsakę siuntimą į užsienį.

Vienas komentaras “Kodėl knygos internetu kainuoja mažiau?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.