Į kurią šalį be draudimo geriau nevažiuoti?

draudimas automobiliui internetuDraudimo bendrovės mums suteikia paramą, tuomet kai esame nelaimėje ir mums žūt būt reikia finansinių išteklių. Ypač daug nelaimių atsitinka kelyje, todėl tikriausiai dabar civilinės atsakomybės draudimas ir yra privalomas, kad žmonėms nereiktų nuostolių dengti iš savo kišenės iš karto, o tuo pasirūpina draudikai. Negalima pamiršti ir to, jog esame keliautojai, mums patinka pažinti ne tik savo kraštą, bet ir kitas šalis. Dažnai keliaujame atostogauti į kitas šalis ne tik lėktuvais, bet ir automobiliais. Išties tai tapo malonumas ir prabanga, tačiau tai leidžia pamatyti daugiau, nei skrendant lėktuvu į šalį. Tačiau kitose šalyse keliai gali būti apgaulingi ir labai vingiuoti, tad patirties važiuojant užsienio keliais išties reikia. Tad budrumo ir geros koordinacijos išties reikia, nes nežinia su kuo galima susidurti kelyje. Bet keliaujant į bet kokią šalį reikia pasirūpinti automobilio draudimu, o jei jį pamiršote įsigyti tai galimas draudimas automobiliui internetu.

Draudimo bendrovės perspėja, kad automobilio draudimas Europos Sąjungos šalyse gali ne visada galioti ar pagelbėti,  taip pat ir suma gali būti ženkliai mažesnė. O įvykus įvykiui būtinai reikia užpildyti įvykio deklaraciją, kadangi būna variantų, kai kaltininkas iš kitos šalies apkaltina tą žmogų, kuris yra nekaltas dėl avarijos. Tad svarbu, užsipildyti tvarkingai eismo įvykio deklaraciją arba kviesti policiją. Tačiau yra šalių, kurios tiesiog per mažai sumoka už žalą. Ir jei ruošiatės atostogauti Rusijoje, Baltarusijoje ar Ukrainoje, tikrai vairuokite atsargiai, kadangi šiose šalyse draudimo išmokos yra itin mažos.

Tarkim, kitose Europos šalyse, tarkim, Belgijoje žalos atlyginimo fonde yra 100 mln. eurų, o Liuksemburge visiškai nėra limito tam. Todėl labai gerai apgalvokite ar automobiliu norite vykti į Rytų Europą ar galbūt tokios kelionės nenorite. Kadangi tai gali būti itin nuostolinga ir draudimas automobiliui internetu gali nepadėti apsisaugoti.

Taigi, yra linksma keliauti ir pažinti dar nematytas vietas, tačiau tolimos kelionės gali būti išties rizikingos, tiek mašinos gedimo, tiek avarijos atveju. Ir jeigu sugalvojote keliauto automobiliu, tai pasirūpinkite, kad draudimas automobiliui internetu būtų pirktas, kadangi jis yra pigesnis, o ir variantas paprastesnis. Bei leiskite už vairo sėsti patyrusiam vairuotojui, kuris gerai orientuojasi kelyje bei tikrai neužmigs vairuodamas naktį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.