Lipdukai jūsų darbo stalui

lipdukai ant stikloTam, kad darbai vyktų produktyviau, mėgstame sukurti tą produktyvumą skatinančią aplinką. Vienas iš būdų tą padaryti, susitvarkyti darbo stalą taip, kad apie darbus primintų lipdukai ant stiklo, kalendoriai, darbų sąrašai, o su darbu nesusijusių dirgiklių aplinkoje liktų kiek įmanoma mažiau. Kokių lipdukai pagal uzsakyma galėtų atsidurti ant jūsų stalo ir padidinti jūsų produktyvumą?

Vienos dienos darbai

Geriausia, jeigu lipdukai ant stiklo padėtų priminti apie esamus darbus ir įkvėptų į juos kibti. Esami einančios dienos darbai – tai sąrašas, nuo kurio vertėtų pradėti kiekvieną dieną arba ją užbaigti, sudarant sekančios dienos darbų sąrašą. Toks sąrašas turi didelę psichologinę ir praktinę naudą, o tokie lipdukai pagal uzsakyma pagaminami labai paprastai. Netgi turėtų būti toks šablonas, kuris leistų pagaminti šį lipduką. Lipdukas, šiuo atveju, galėtų būti tam tikras šablonas sąrašui, kur jūs kaskart pats įrašytumėte esamus darbus. Tokiu lipduku gamyba gali būti inidividuali užsakyta, arba galima pirkti jau pagamintus biuro prekėse pardavinėjamus lipdukus. Kuo darbų sąrašas toks naudingas? Visų pirma, mes iškart matysime svarbiausius darbus ir tikriausiai nenutiks taip, kad jų nepadarysime ir apie juos pamiršime. Antra, galėsime susidėlioti jų prioritetus. Geriausia yra ne tempti gumą ir daryti kažką nesvarbaus, o iškart pradėti nuo pačių svarbiausių darbų, ir tų, kuriuos atlikti reikia kuo greičiau, kurių terminas bus anksčiausias. Tada visus kitus nesvarbius atlikti nebus sunku. Trečia, sąrašas yra geras būdas padėti sau psichologiškai. Kai į jį įtrauksite net ir ne tokius svarbius darbus, vidutinio svarbumo, labai greitai pajusite ir progresą. Štai kažkurie darbai jau atlikti, galite save už tai pasveikinti. Nubrauktas darbas sąraše – tai jūsų pasididžiavimas, nes jūs susitvarkėte su tam tikromis užduotimis. Kai bus išpildytas visas sąrašas, jausite tikrą palengvėjimą ir pergalę. Tad tokio tipo  stiklo lipdukai teigiamai paveiks jūsų darbus ir motyvaciją.

Savaitės planas

Tam, kad būtų galima lengviau suplanuoti darbus, kai jų yra daug, pačius svarbiausius reikėtų išdėstyti į savaitės planą. Gal kiekvienai dienai, ar net ne kiekvienai pažymėsite tik po vieną rimtą darbą, tačiau tai bus tie patys svarbiausi dalykai, kuriuos turėsite daryti. Langu lipdukai irgi gali turėti tam tikrą šabloną, kuriame būtų savaitės dienų kalendorius. Galima klijuoti savaitės planą, bet taip pat tai gali būti ir visas mėnesio kalendorius su langeliais, kuriuose galėtumėte įrašyti darbus ir kitus svarbius planus.

Žodžiai, kuriuos reikia atsiminti

Jeigu dirbate įmonėje, kurioje tenka nuolat įsisavinti naują informaciją, jums gali praversti tam tikrų naujų dalykų priminimai. Ar turėtumėte mokytis naujus svarbius terminus, ar schemas ar kitą informaciją, tačiau išmokti kažką lengviau, kai nereikia tam specialiai skirti valandų kalimui į atmintį, o galima tiesiog leisti natūraliai kažką įsiminti vis užmetant akį. Taip, kaip vyksta automobiliu lipduku gamyba, taip galim būti pagaminti ir lipdukai biurui su tam tikromis schemomis bei terminais, kuriuos jūs greičiau įsiminsite.

Telefono numeriai, kontaktai

Lipnių lapelių, lipduku gamyba kaina neatrodys didele, jeigu pagamintą daiktą naudosite labai ilgai. Ko jums gali reikėti nuolat? Tam tikrų kontaktų, adresų, telefono numerių, svarbių skaičių, kodų, koeficientų. Tam tikrų paruoštukų, kuriuos verta visada turėti su savimi. Spausdinkite lipdukus su tokia informacija ir klijuokite juos aplink savo darbo stalą – tai palengvins kiekvienos dienos darbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.