Lipnių etikečių gamybos sprendimai

etikečių gamybaKokybiškos lipnios etiketės ir prekių lipdukai didina produkcijos pardavimo rodiklius ir padeda siekti verslo tikslų. Iš tiesų, tinkamai parinktos etiketės gerina ne tik pačios prekės, bet ir visos įmonės įvaizdį, užtikrina geresnį prekių atpažinimą, palengvina produkcijos paiešką ir prekių grupavimą. Verslininkai jau seniai pastebėjo, kad tinkamai parinkti etikečių dizaino sprendimai didina potencialių klientų gretas. Iš kitos pusės, šiandien galima rinktis iš itin plačios etikečių pasiūlos, todėl prieš priimdami sprendimą, neskubėkite.

Lipnių etikečių pasirinkimas
Vertindami lipnias etiketes, visų pirma turime prisiminti, kad svarbiausia jų funkcija – informacijos suteikimas. Nepaisant minėtojo aspekto, etiketės šiandien atlieka ir svarbią rinkodarinę funkciją, t. y. atkreipia pirkėjų dėmesį ir formuoja visos produkcijos įvaizdį. Itin platus prekių pasirinkimas apsunkina pirkėjų kasdienybę – turėdami rinktis, esame priversti pasukti galvą. Taip jau yra, kad dažnas mūsų apsisprendimo rodiklis – išorinis prekės vaizdas ir produkcijos etiketė.
Jei kuriate etiketės dizainą ar ieškote etikečių gamintojo, rinkitės šios srities profesionalus, kurie gali užtikrinti aukščiausius kokybės rodiklius. Primename, kad visuomet reikia įvertinti ir prekių etikečių skirtumus. Visų pirma reikia žinoti, ant kokio paviršiaus pasirinktas lipdukas bus klijuojamas. Nuo to priklauso ne tik jo gamybos sprendimai, bet ir naudojamų klijų tipas (pvz., sudėtingiems paviršiams naudojami karštieji klijai). Atskiri kokybės reikalavimai keliami etiketėms, tvirtinamoms ant maisto pakuočių, vaistų buteliukų ir pan. Kad išvengtumėte nemalonių staigmenų, siūlome iš anksto pasikalbėti su etikečių gamintojais ar pardavėjais, kurie patars dėl racionaliausio sprendimo konkrečioje situacijoje.

Lipnių etikečių popierius ir klijai
Šiandien didieji etikečių gamintojai siūlo įvairių išmatavimų ir skirtingos formos lipnias etiketes, atitinkančias išrankiausių klientų poreikius. Priklausomai nuo individualių pageidavimų, etiketės gali būti bespalvės arba spalvotos. Etikečių gamybai naudojamas terminis, blizgus, matinis ar pusiau blizgus popierius, taip pat – vandeniui, riebalams ir cheminėms priemonėms atsparios plėvelės. Labai svarbu rinktis konkrečiai prekei tinkančius klijus. Populiariausias sprendimas – universalūs klijai, kurie gali būti naudojami su įvairiais paviršiais ir užtikrina gerą etiketės laikymąsi. Jei etiketė klijuojama ant drėgnų ir nelygių paviršių, naudojami sustiprinto pagrindo klijai. Atskirą kategoriją sudaro šaldytai produkcijai skirti klijai, kurie naudojami ant drėgnų ir šaltų produktų. Šios priemonės naudojamos ant prekių, kurios laikomas -40°C laipsnių temperatūroje. Lengvų klijų grupei priskiriami nuimami ir nuplaunami klijai. Pastarieji gerai nusiplauna su vandeniu, todėl yra naudojami daugkartinio naudojimo prekėms ir tarai. Nuimami klijai užtikrina lengvą etiketės nuėmimą net ir po itin ilgo naudojimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.