Patarimai, kurie padės pasirinkti pačias geriausias padangas

PadangosIeškodami pačių geriausių padangų Jūsų transporto priemonei – teks apžiūrėti labai daug įvairių galimybių, kol atrasite pačias geriausias. Tiesa, šiuo atveju labai gelbsti ir konsultacijos su specialistais, kurie gali patarti bei padėti pasirinkti teisingai. Padangos – viena svarbiausių transporto priemonių dalių. Kad pasirinkimas būtų paprastesnis – nurodysime gaires, kuriomis ieškodami kur kas paprasčiau atrasite tai, ko Jums reikia.

  • Dydis. Padangos skersmuo, aukštis bei plotis – viena svarbiausių kriterijų ieškant padangų. Jeigu norite būti tikras, kad pasirinktos padangos tikrai tiks Jūsų transporto priemonei – tokiu atveju rekomenduojame tokias, kurios kurtos būtent konkretaus modelio mašinai. Tuomet tikrai nesuklysite. Tiesa, gali būti, kad teks sumokėti kiek daugiau.
  • Greičio indeksas. Retas žino, kad padangos taip pat gali būti formuojamos ir pagal greičio indeksą, kuris nurodo, kokiu greitumu rekomenduojama važiuot įsigijus tam tikras padangas. Padangos prasideda raide K ir reiškia 110 km/h greitį.
  • Kur keliausite. Pagal tai, kur dažniausiai važiuojate (mieste, užmiestyje, o gal dar sudėtingesnėse vietose) – galima ieškoti ir konkrečių padangų, kurios kelionę gali padaryti lengvesne arba sudėtingesne.
  • ES patvirtinimas. Nieko nebestebina tai, kad didžioji dalis daiktų yra patvirtinama arba atmetama Europos Sąjungos. Ji nustato, ar galima naudoti tam tikras prekes, ar ne.
  • Dygliuotos padangos. Lietuvos klimatas paskatina žmones bent jau du kartus per metus pasikeisti padangas, kadangi tik taip galima užsitikrinti, kad žmogus kelyje bus saugus. Lietuvoje dygliuotos padangos vėsiuoju metų laiku yra būtinos. Žinoma, visada galima pasirinkti universalias, tačiau jos tikrai ne tokios kokybiškos, tad pagalvokite, ar ne geriau pirkti specializuotas.
  • Minkštumas ir kietumas yra dar porą kriterijų, kurie gali padėti pasirinkti kokybiškas padangas. Šiuo atveju kietumas gali remtis į tai, kokiais keliais dažniausiai važinėjate. Natūralu, kad neasfaltuotais keliais reikia ieškoti kokybiškesnių padangų, kadangi jos kur kas greičiau dėvisi.

Kokybiškos padangos gali užtikrinti, kad kelyje būsite kur kas saugesnis ir tvarkingesnis vairuotojas. Rekomenduojame netaupyti šioje srityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.