Patarimai tėveliams: ką reikia turėti būsimam pirmokui?

mokyklaArtėjant rugsėjo pirmajai jaudinasi ne tik vaikučiai, tačiau ir tėveliai. Ypač tokiu atveju, jeigu jų vaikui mokslo ir žinių šventė yra pati pirma. Atrodo, tiek daug kuo reikia pasirūpinti, kad mažasis nuėjęs į mokyklą turėtų viską, ko tik jam gali prireikti. Nepergyvenkite, ofin.lt padės Jums pasiruošti nuo A iki Ž.

Atvirai: kiek kainuoja vaiką išleisti į mokyklą?

Daugelis tėvelių skundžiasi, kad išleisti vaiką į mokyklą yra labai svarbu. Toli gražu neužtenka tik sąsiuvinio ir parkerio. Žinoma, visada galima nepirkti labai daug smulkmenų, kurios dažniausiai skirtos tik vaiko malonumui, tačiau tokiu atveju mažasis dažniausiai jaučiasi nepilnavertis greta kitų vaikų. Taip pat galima drąsiai sakyti, kad skūpas moka du kartus. Jau geriau investuoti kartą, tačiau gautomis priemonėmis naudotis ilgiau. Žinoma, sąsiuvinių nesutaupysite, tačiau kokybiškas parkeris gali tarnauti nuo pirmos iki 12-tos klasės. Lygiai taip pat įsigijus prastos kokybės flomasterius jie gali tarnauti vos kelis mėnesius. Taigi, neišlaikys net vienų mokslo metų. Investavus į gaminį – jieneišdžius ne tik visus metus, tačiau ir kelis. Ofin.lt – viena iš galimybių. Siūlomos prekės tik kokybiškos ir tokios pat, kuriomis mėgaujasi vakarų pasaulis.

Edukologų patarimai – svarbiausia sveikata

Daugelis tėvelių bandydami sutaupyti net nesusimąsto, jog taupo savo vaikučio sveikata. Žinoma, galbūt pasirinkti sąsiuviniai ir nesusargdins, tačiau netinkama kuprinė – gali. Juolab, paprasčiausios mokyklinės prekės prisideda prie vaikučio mąstymo formavimosi.

  • Pasistenkite sąsiuvinius ir piešimo popierius pirkti kuo margesnius. Net ir pozityvus viršelis labai gerai suteikia vaikutį. Geriausia, jeigu vaikas pats pasirinktų, kokio sąsiuvinio nori ir koks jas atrodo pats gražiausias.
  • Piešimo priemonės turi būti ekologiškos. Nuolatos naudojant prastą plastiliną, guašą galite pakenkti savo vaikučiui. Tai yra labai puikus  pavyzdys, kuomet pigios priemonės kenkia sveikatai. Ypač ekologiškumas aktualu tokiu atveju, jeigu vaikas yra linkęs išsiterlioti.
  • Dažniausiai pirmokams siūlomos kitokios prekės nei kitiems vaikams. Paprasčiausiai sukurti parkeriai bei sąsiuviniai skirti būtent jiems.
  • Jeigu Jūsų vaikutis yra kairiarankis, tokiu atveju jam būtinai pirkite tas prekes, kurios yra skirtos kairiarankiams. Lengva pamatyti, kuri jos ranka yra pagrindinė net ir tokiu atveju, jeigu jis dar nerašo.
  • Būtinai daug dėmesio skirkite vaikučio kuprinės pasirinkimui. Ji negali būti sunki. Jeigu mažasis turi kokių nors stuburo problemų, tokiu atveju reikia pirkti kuprinę su specialiu diržu, kuris padeda patogiau laikyti krepšį. Taip pat pačius sunkiausius daiktus dėkite prie nugaros. Tuomet vaikas nevaikščios atsilošęs. Kiekvieną rytą rekomenduojame patikrinti, kas yra jo kuprinėje. Labai dažnai vaikai nešiojasi viską, ką tik turi.

Ofin.lt stengiasi dėl Jūsų vaikučių, kuriems keliavimas į mokyklą labai dažnai būna gąsdinantis. Jeigu mažasis turės visas reikalingas priemones, galbūt, būvimas greta kitų vaikų ir pats mokymosi procesas nebus toks gąsdinantis. Nepamirškite, kad vaiką reikia paruošti į mokyklą ir psichologiškai. Padrąsinkite jį ir papasakokite, kokia puiki vieta mokykla yra. Tegul mažasis su nekantrumu laukia tos ypatingos dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.