Sveikas, pasauli!

Sveikas, Pasauli, aš esu dar vienas blogas apie kažką. Tas kažkas yra kol kas labai neaiškus, bet apie jį nuspręs mano šeimininkas, kuris ir leidžia man gyventi, ir didėti.

Aš esu kaip balionas, kuris niekada nesprogsta – vis šliūkšteli į mane vandens ir žiūri, kada susprogsiu. O aš net neketinu sprogti, nes esu tvirtas ir patikimas.

Keistas pavadinimas – elparduotuve. Čia lyg ispaniškai – el diablo, el primavera, el noche. Lietuviškai tai tiesiog sutrumpinimas – el. parduotuvė. Ne, nieko nepardavinėsiu. Tik pristatysiu kai kurias Lietuviškos el. komercijos vargo bites, kurioms žūt būt reikia dėmesio. Kaip vaikui… Rašysiu retai, tad RSS nereikia prenumeruoti. Straipsnius reklamuosiu kukliai socialiniuose tinkluose, tačiau vis tiek manau, kad paprastas ir nuoširdus tam tikrų prekybininkų pristatymas visiems išeis į naudą. Juk visada yra žmonių, kurie ieško dovanų, o internetas – puikiausia vieta ir proga jų įsigyti. Nekalbu apie grupinius portalus, tik apie senas geras el parduotuves ir kitus el. komercijos žaidėjus.

Jau kartojuosi? Vėlus vakaras, atleiskite.

Iki negreito pasimatymo! 

Vienas komentaras “Sveikas, pasauli!

  1. Labas, aš esu pirmasis komentaras 🙂
    Norėdamas mane ištrinti, prisijunk ir peržiūrėk įrašo komentarus. Ten pat rasi įrankius jiems redaguoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.