Apatinio trikotažo dovana

poilsis

Tikriausiai dažnu atveju esate sunerimę, kai išgirstate ar pagalvojate, jog reikės savo antrajai pusei pirkti dovaną. Yra įvairių progų, kurių metu tenka gerai pasukti galva ir sugalvoti, kas Jūsų mylimajam/jai patinka ir ko širdelė geistų. Ar apatinis trikotažas gali būti tinkama dovana įvairiomis progomis ir kaip teisingai jį išrinkti šiame straipsnyje ir sužinosite.

Kiekvieną kartą atėjus ypatingai progai, ieškoti dovanos darosi vis sunkiau ir  sudėtingiau, tačiau tai yra labai reikalingas procesas. Dovanas tikriausiai dovanoti labiau mėgstame, nei jas gauti, nes tokie žmonės mes jau esame. Tačiau dovanojant norime pataikyti tiesiai į dešimtuką ir nustebinti savo mylimąja/jį su geriausia dovana kuri atitiktų lūkesčius. Dovanos gali būti bet kokios formos: gėlių, daiktų ar net kelionių pavidalu. Tačiau prieš dovanojant reikėtų gerai pamastyti, kas labiau pradžiugins gavėją ir kas tuo metu bus reikalingiau. Kaina nėra pagrindinis faktorius, tačiau nupirkus ir padovanojus pigių gėlių ir saldainių dėžutę taip pat, ne išeitis. Ar kada susimastėte padovanoti apatinį trikotažą?

Tai puiki dovanų idėja vyrams. Moterys juk dievina drabužius, o naujas apatinio trikotažo komplektas, taip pat turėtų pradžiuginti. Be abejo, reikėtų nepamiršti ir jo nedovanoti atskiromis dalimis. Pavyzdžiui, jei perkate liemenėles, būtinai paimkite ir kelnaites. Tegul būna vientisas komplektas. Ir žinoma, geriau tai tegul būna iš prabangesnės parduotuvės. Juk tikriausiai nedažnai dovanojate seksualų apatinį trikotažą?

Chalatai ir naktinukai lygiai taip pat yra puiki dovana. Jūsų draugystės metinės ar moterų diena,  jie puikiai tiks ir papuoš Jūsų moterį. O jos šypsena veide džiugins ir Jus. Tik nepamirškite, jog apatinis trikotažas gali būti dovanojamas, be jokios progos. Todėl savo antrąją pusę galite pradžiuginti, bet kada. Jei nesate šimtu procentu tikras, kokio dydžio reikės, pasikonsultuokite su pardavėju. Nesidrovėkite, tai nėra jokia gėda, anaiptol profesionalus pardavėjas patars Jums visais klausimais, galbūt net priderins apatinį trikotažą prie Jūsų sugalvotos progos. Ir nemanykite, jog pardavėjai bus neprofesionalūs. Dažniausiai apatinio trikotažo parduotuvėse dirbančios moterys viena kitą puikiai perpranta, todėl tai gali būti puiki proga neprašauti ir pasikonsultuojant nupirkti puikius apatinukus. Taip galėsite būti tikras, jog atpirksite savo nuodėmes ar nustebinsit ypatingai progai esant. Moterims galioja lygiai tokios pačios taisyklės ir patarimai. Vyriški apatiniai ar chalatai dažnu atveju yra taip pat geidžiama dovana tarp vyrų, kaip seksualus komplektėlis tarp moterų.

Apatinis trikotažas – istorija

apatinis trikotažasAr kada susimąstėte, kada ir kaip atsirado, atrodytų toks savaime suprantamas dalykas kaip apatinis trikotažas? Šiomis dienomis, kai be apatinio trikotažo neįsivaizduojame savo garderobo, sunku įsivaizduoti, kad kažkada jo apskritai nebuvo. Pirmosios užuominos apie apatinį trikotažą randamos dar senovės Egipte. Greičiausiai tai buvo prabangos atributas, kurį sau leisti galėjo tik kilmingiejį. Viena iš apatinio trikotažo pirmtakių galima vadinti strėnjuostę. Dažniausiai jos buvo siuvamos iš odos ir ant juosmens tvirtinamos diržu. Viduramžiais strėnjuostes pakeitė ilgos kelnės, o moterims apatinį trikotažą atstojo ilgi drobiniai marškiniai. XVI a. buvo pradėti nešioti korsetai. Tai daugiausia aršių diskusijų keliantis apatinio trikotažo komponentas. To laikmečio damos, merginos nešiodavo korsetus nuolat, kas ne tik keldavo nuolatinį skausmą, trukdydavo kvėpuoti, laisvai judėti, bet ir ilgainiui sutrikdydavo sveikatą dėl nuolat spaudžiamų vidaus organų. Bet nežiūrint į visa tai, korsetas ilgai buvo neatsiejama kiekvienos moters garderobo dalis. Jo populiarumas nuslūgo XVIII a. pabaigoje. Tokio apatinio trikotažo, kurį nešiojame dabar pradžia galime laikyti 1913 m. kai buvo sukurta pirmoji liemenėlė. Nors tai tebuvo dvi audinio atraižos sujungtos juostele, tai tapo per versmu. Aišku tik 1935 m.  buvo nustatyti dabartiniai liemenėlių dydžiai (A, B, C, D…). Taip pamažu apatinis trikotažas darėsi vis panašesnis į mums dabar pažįstamą. Nuo 1950 m. apatiniai tapo neatskiriama mados dalimi. Mados pramonė skyrė apatiniam trikotažui didelį dėmesį ir 1977 m. buvo įkurta „Victoria Secret“. Tuo metu tai buvo didžiausias apatinio trikotažo gamintojas diktuojantis mados vėjus.

Šiuolaikiniai apatinio trikotažo gamintojai gali leisti sau bemaž viską. Audinių įvairovė begalinė, nuo įprastų natūralių (medvilnės, šilko, viskozės, bambuko pluošto), sintetinių (poliesteris, poliuretanas) iki sunkiai įsivaizduojamų kaip plastikas, metalas  ar labai egzotiškų kaip kriauklės, gyvūnų kailiai, oda. Formos, modeliai, stiliai – viskas ko tik galite norėti. Taip pat ir spalvų paletė. Šiandien sunkoka įsivaizduoti kaip apatinis trikotažas galėtų būti pasiūtas iš šiurkštaus audinio arba kad jo iš vis nenešiotume. Bet istorija yra istorija. O apatinis trikotažas nukeliavo tikrai ilgą ir turiningą kelią kol tapo toks, kokį mes šiandiena pažįstame ir mėgstame.

Apatinis trikotažas internetu

apatinis trikotažasNeretai pristinga laiko nuvykti į tam tikras specializuotas parduotuves, tad vis dažniau nusprendžiama apsipirkti internetinėse parduotuvėse. Tokia pasirinkimo galimybė gali būti labai palanki, nes elektroninėse parduotuvėse  visada galima rasti pakankamai didelį siūlomų prekių pasirinkimą, ir tuo atveju, jei jus domina apatinis trikotažas, tikrai visuomet rasite pakankamai didelį šios produkcijos pasirinkimą. Dažnai šiose parduotuvėse yra siūlomi ne vien tik įprasti apatiniai, bet ir įvairi kita produkcija, tad kiekvienu atveju rasite tinkamiausias prekes.

Maudymosi kostiumėliai

Dažnai apatinio trikotažo pardavėjai siūlo ne tik įvairius apatinius, bet taip pat ir maudymosi kostiumėlius, tad ruošiantis vasarai galėsite įsigyti ir tokių prekių. Nors neretai yra baiminamasi, kad pasirinktas maudymosi kostiumėlis gali netikti, tačiau atminkite, kad maudymosi kostiumėliai yra priskiriami grąžintinų prekių kategorijai (paprastai maudymukai priskiriami sporto prekėms, bet ne apatiniam trikotažui). Iš gausybės siūlomų maudymosi kostiumėlių modelių visada išsirinksite tokius, kurie geriausiai atitiktų jūsų poreikius.
Pėdkelnės ir tamprės

Atšilus orams vis dažniau norima pasipuošti, ir įvairios originalios pėdkelnės leis jums dažniau apsivilkti sijoną ar suknelę. Apatinio trikotažo internetinėse parduotuvėse tikrai dažnai yra siūloma įsigyti įvairių modelių pėdkelnių ir tamprių, tad visada galėsite išsirinkti pačias tinkamiausias prekes. Nors perkant internetu nėra galimybės pasimatuoti, tačiau perkant pėdkelnes ar tampres tokios galimybės nėra ir fizinėse parduotuvėse. Taigi, pirkti pėdkelnes internetu tikrai nėra jokios rizikos.

Seksualūs apatiniai

Pirkti seksualius apatinius ne visada yra drąsu, todėl internetinės parduotuvės gali būti tikru išsigelbėjimu. Čia yra parduodamos įvairios kūno kojinės, taip pat kelnaitės su juostele, skirtos vyrams ir moterims, ir t.t. Iš gausybės siūlomų prekių visada bus galima išsirinkti labiausiai patinkantį apatinį trikotažą, kurį užsisakyti bus galima vos per kelias minutes.

Taigi, apatinis trikotažas internetu gali iš tiesų puikiai pasiteisinti – čia visada galima atrasti labiausiai patinkančių prekių, kurios galės puikiai pateisinti jūsų lūkesčius. Nors dažnai manoma, kad internetu užsakytos produkcijos gali tekti laukti gana ilgą laiką, tačiau tai nėra tiesa – jei rinksitės mūsų šalies pardavėjus, pristatymas truks ne daugiau nei kelias dienas.