Plytelių klijavimas: kas madinga šiais metais?

plyteliu klijavimasPlytelių klijavimas – apdailos darbas be kurio paprastai neapsieina nei vieni namai. Plytelėmis klotos grindys bei klijuotos sienos ne tik atrodo estetiškai ir tokiu būdu puošia namų erdvę, bet ir yra praktiškos ir atsparios. Plytelėmis klijuoti itin tinka kambarius, kuriose yra padidėjęs drėgnumas (vonią bei virtuvę). 2017 metams įsibėgėjus, galima išskirti kelias pirmaujančias plytelių ir jų klijavimo tendencijas.

Plytelės ant sienų. Plytelių klijavimas ant sienų savaime nėra naujiena, tačiau šiandien vis dažniau išskirtinio dizaino plytelėmis yra klijuojama pasirinkta viena akcentinė siena, kuri tampa akį patraukiančia interjero detale. Tokioms akcentinėms sienoms dažnai yra naudojamos plytelės su 3D efektu (kurios paskutiniu metu yra be galo populiarus pasirinkimas tiek sienų, tiek grindų klijavimui) arba geometriniais raštais margintos plytelės.

Medieną imituojančios plytelės. Plytelės vizualiai ganėtinai gerai gali imituoti įvairias medžiagas (metalą, odą), tačiau pati populiariausia medžiaga, kurios paviršius yra atvaizduojamas plytelėse – mediena. Mediena turi neįtikėtina galią jaukinti interjerą, tačiau kaip apdailos medžiaga, natūrali mediena nėra itin atspari, jai kenkia drėgmė, temperatūrų svyravimai bei UV spinduliai. Todėl nekeista, kad norint sukurti jaukią atmosferą drėgnesniuose kambariuose yra naudojamos būtent tokios plytelės. Šiandien rinkoje galima rasti įvairių formų ir ilgių medieną imituojančių plytelių, tad tinkamai atlikus klijavimo darbus, galima sukurti tikrų medinių grindų įspūdį.

Plytų interpretacija. Kita populiari plytelių tendencija – mūrinės sienos vaizdo interpretacijos. Kadangi šiandien yra populiarūs tokie interjero stiliai, kaip: industrinis interjero stilius bei urbanistinis interjero stilius, šiomis plytelėmis bandoma interjerui suteikti pramoninio šarmo. Galima rinktis iš gausios šių plytelių pasiūlos (skirtingų formų, dydžio, užbaigimo plytelių).

Akmeninės plytelės. Akmuo interjere visada buvo madingas ir panašu, kad ši tendencija išliks populiari dar ilgai. 2017 metais ypatingai išaugo marmuro plytelių populiarumas, galima rinktis iš įvairių marmurinių plytelių atspalvių. Marmuras interjere atrodo be galo elegantiškai, jis asocijuojasi su prabanga ir išskirtinumu. Kitas populiarūs akmuo šiais metais – kalkakmenis, kuris pasižymi monochromatine palete, minimalumu, subtilumu.

 

 

Vidaus dailylentės internetu

Vidaus apdailos darbams reikia skirti nemažai lėšų ir išteklių. Neretai būtent šiems darbams yra naudojamos vidaus dailylentės. Tai toli gražu nėra atgyvena. Jos vis dar yra mėgstamas pasirinkimas tiek namų, tiek sodybų bei vasarnamių apdailai. Tai natūralus gamtos akcentas bei jaukios atmosferos žavesys. Šiandien šias dailylentes galima įsigyti ir internetu.

Kodėl internetu? Visas renovacijai ar apdailai skirtas prekes įprasta pirkti prekybos vietose, kadangi taip daug patogiau išsirinkti medžiagas, medieną bei darbams reikalingus įrankius. Juk į prekybos centrus ir važiuojama siekiant išsirinkti produktus ir palyginti juos su kitais gaminiais. Taip galima surasti ir geros kainos/kokybės sandorius. Kadangi internetu apčiuopti būsimos medienos, o konkretesniu atveju ir vidaus dailylenčių, nepavyksta, kyla šiokios tokios abejonės. Ar internetu parduodamo dailylentės tikrai pateikia palankų sprendimą pirkėjams?

Iš vienos pusės tai nėra labai patogu, tačiau ne kiekvienas pirkėjas gali sau leisti įsigyti didelį kiekį dailylenčių prekybos vietoje ir jas visas parsigabenti į savo namus. Situacija dar labiau sudėtingėja, jei asmuo neturi transporto priemonės arba gyvena tiesiog bute. Vidaus dailylentės nebus tinkamai transportuojamos, kai pirkėjas negalės jomis pasirūpinti, tad pirkti patogiau internetu, kadangi prekes gamintojai pristatys Jums tiesiai į namus. Tai patogu, kadangi nereikia niekur toli keliauti ir visko gabenti pačiam.

Tenka sutikti, jog prekybos vietoje ne visuomet galima rasti tokių dailylenčių, kokių yra ieškoma. Ne visuomet jų turimo kiekio ir pakanka. Dėl šios priežasties neretai tenka nusivilti ir ieškoti kitos prekybos vietos. Tačiau dailylenčių galima ieškoti ir internete. Gamintojų puslapyje profesionalai gali pasiūlyti kokybiškus įvairių medienos gaminių pasiūlymus, kuriuos pagamins ir pristatys vos per kelias darbo dienas. Tai iš tiesų patogu ir paprasta.

Nenuostabu, jog internetas jo vartotojui suteikia plačias galimybes. Internautas šioje erdvėje gali įsigyti pačias įvairiausias apdailai skirtas prekes. Tai ne tik vidaus dailylentės, bet ir kitos apdailos ar dekoracijos priemonės. Čia taip pat patogu įsigyti lauko, terasines, pakalimo dailylentes bei įvairią statybinę medieną. Visos konstrukcinės medžiagos už tikrai prieinamą kainą gali būti įsigyjamos būtent internetu.