Žalių vairuotojų siaubas – parkavimasis

parkavimo sistemaDaugelis jaunuolių, vos sulaukę pilnametystės, skuba gauti vairuotojo pažymėjimą ir įsigyti pirmąjį automobilį, kuris ilgam įsirėžia į atmintį ir net po daugelio metų kelia nostalgiją. Žinoma, nuosava transporto priemonė gerokai palengvina kasdienybę, keliones į studijas, darbą ir namus, tačiau naujokas kelyje dažnai susiduria su dviem pagrindinėmis didelėmis problemomis – tai parkavimasis atbuline eiga ir per didelis greitis. Už pastarąjį kelių eismo taisyklių pažeidimą griežtai baudžiama – dviejų metų vairavimo stažo neturintiems asmenims už greičio viršijimą atimamos vairuotojo teisės, o štai už automobilio parkavimo klaidas tenka plačiau praverti piniginę.

Tikriausiai nėra tokio vairuotojo, kuriam ankštame daugiabučio namo kieme ar prekybos centro aikštelėje neteko „nubraukti“ šalia stovinčios transporto priemonės šono ar stuktelėti į bamperį. Žinoma, toks autoįvykis atrodo ne itin didelis ir nelabai reikšmingas, tačiau nuostolių atlyginimas kitam vairuotojui ar savo automobilio kosmetinis remontas gali kainuoti išties nemažus pinigus, ypač tada, kai paprasto poliravimo nepakanka ir reikia dažyti visas dureles ar kitą detalę.  O ką jau kalbėti apie tai, kad atsiranda nesąmoninga baimė automobilį statyti atbuline eiga arba apskritai parkuotis. Šios nemalonios patirties gali padėti išvengti parkavimo sistema automobiliui.

Parkavimo sistema automobiliui – tai modernus įrenginys, kuris vairuotojui leidžia saugiau ir patogiau pastatyti automobilį ir priekine, ir atbuline eiga. Transporto priemonės parkavimą ir manevravimą nedidelėje erdvėje arba tamsiu paros metu labai palengvina specialūs jutikliai, įmontuojami priekiniame bei galiniame automobilio bamperyje, kurie pradeda pypsėti, kai automobilis labai priartėja prie kliūties. Be to, galimas ir kitas parkavimo sistemos automobiliui variantas – automobilio salone sumontuojamas ekranas, kuris rodo kliūtį, prie jos labai prisiartinus.

Tiesa, parkavimo sistema automobiliui pravers ne tik jauniems vairuotojams, kurie automobilio parkavimo atbuline eiga ar šonu bijo kaip velnias kryžiaus, bet ir retai į kelius išvažiuojantiems armenims ar garbingo amžiaus vairuotojams, kurie nebegali pasigirti puikia reakcija ir rega. Taigi, jei nepasitikite savo automobilio parkavimo įgūdžiais, geriau nerizikuokite savo bei kitų armenų turtu ir įsigykite parkavimo sistemą automobiliui.

 

Atsarginės DAF dalys

daf dalysKokybiškos atsarginės dalys Jūsų vilkikui, puspriekabei ar priekabai turėtų būti tiekiamos iš vienų rankų, nes taip pigiau ir patikimiau. Tokį principą mes siekiame įgyvendinti jau ne vienerius metus. Būdami oficialūs DAF atstovai, tiekiame originalias dalis DAF vilkikams ir sunkvežimiams. Taip pat tiekiame kokybiškas dalis priekaboms ir puspriekabėms, stabdžių ir oro sistemoms, detales automobilio priežiūrai – TRP dalis.

Bendradarbiaujame tiesiogiai su DAF detalių skyriumi be jokių tarpininkų, todėl galime garantuoti visu 100 %, kad detalės yra kokybiškos ir patikimos. Taip pat galime pasiūlyti ir išskirtines detalių kainas.

Vairuotojų ir savininkų tarpe sklando mitas, kad originalios detalės yra brangios. Šį mitą paneigiame kiekvieną dieną sulaukę DAF sunkvežimių ir vilkikų savininkų nusiskundimų nekokybiškomis neaiškių gamintojų detalėmis, kurios buvo įsigytos žiūrint daugiau į kainą, nei į patikimumą. Originali detalė kainuoja tikrai mažiau, nei transporto priemonės remontas kelyje, ar likviduojami dėl gedimo patirtos avarijos padariniai. Kokybė yra DAF pagrindinis prioritetas, kurį bandome įskiepyti ir savo klientams. Liaudies patarlė „gobšus moka du kartus“ įrodoma kiekvieną kartą, kai tik originalios dalys iškeičiamos į kitų gamintojų produkciją, todėl drąsiai galime teigti, kad mūsų parduodamos detalės yra pigiausias jūsų techninių problemų sprendimas.

Tiekiame detales ne tik DAF, bet ir kitų gamintojų transporto priemonėms. Tai dar kartą įrodo, kad DAF kokybė ir patikimumas yra pripažįstamas visame pasaulyje ir Lietuvoje.

Detales parenkame pagal jūsų transporto priemonės šasi numerį, todėl esame visiškai tikri jų suderinamumu. Susisiekite su mumis ir užsisakykite kokybiškas detales jau dabar!