3 klausimai, galintys kilti naujam transporto priemonių nuomos bendrovių klientui

automobilio nuoma

Kartą paragavęs – negali sustoti. Patarlė, pritaikoma įvairiose situacijose, vairavimas – viena jų. Ne tik malonumas ir nepakartojamas nepriklausomybės jausmas sėdus už vairo, bet ir patogumas bei praktiškumas: net iš pažiūros dideli atstumai tampa nesunkiai įveikiami. Tačiau vieną dieną pasaka gali imti ir netikėtai baigtis…Gedimas, būtinybė transporto priemonę dalintis su šeimos nariais ar kitos priežastys lemia, jog negali sėstis į savąjį automobilį ir keliauti norima kryptimi. Tiesa, tokia situacija nebūtinai turi sugadinti planus, kai galima pasinaudoti tokia alternatyva kaip automobilių nuoma. Šią paslaugą siūlo daug įmonių, Autorent24.lt – viena jų. Kokie klausimai gali kilti nusprendusiems išbandyti šią galimybę?

Ar automobilių nuoma brangi? Galbūt tiesiog verta pasinaudoti taksi paslaugomis?

Didelė konkurencija transporto priemonių nuomos sektoriuje lemia, jog tai seniai nebėra prabangos paslauga, prieinama tik finansiškai stipriausiam visuomenės sluoksniui. Planuojant, jog automobilio reikės dažniau nei porai išvykų, apie taksi paslaugas tikrai galvoti nereikėtų.

Transporto nuomos kainą tiesiogiai įtakoja ir pats šios paslaugos gavėjas. Priklausomai nuo poreikių, galima rinktis automobilius, besiskiriančius modeliu, prabangos lygiu, ekonomišku bei kitais faktoriais, nuo kurių, savaime suprantama, priklauso ir kaina. Suinteresuoti mokėti kuo mažiau, turi kontroliuoti ir savo elgesį kelyje: vairuoti ekonomiškai, vengti galimų eismo įvykių, saugoti automobilį nuo įbrėžimų, palaikyti švarą salone ir panašiai. Atrodo, elgesys niekuo nesiskiria nuo nuosavo automobilio valdymo, tačiau kai kurie klientai išsinuomotą turtą tikrąja to žodžio prasme nusiaubia ir dar stebisi, kodėl gauta sąskaita buvo didesnė nei planuota…

Kaip pasiimti išsinuomotą transporto priemonę?

Priklausomai nuo konkrečios transporto priemonių nuomos bendrovės, skiriasi automobilio rezervacijos būdas (telefonu, elektroniniu paštu ar atvykus į biurą). Dažniausiai reikia atvykti į strategiškai patogioje vietoje įsikūrusią nuomotojo buveinę, kai kuriais atvejais transporto priemonė gali būti pasiimama iš oro uosto, geležinkelio stoties ar panašių vietų, kuriose jaučiamas padidėjęs nuomojamų transporto priemonių poreikis.

Ar paslaugos teikėjas pasitiki kliento sąžiningumu?

Pasitiki, bet ir pasirūpina garantijomis. Klientas, pasirašydamas transporto priemonės nuomos sutartį, įsipareigoja laikytis šioje išvardintų taisyklių, kurių pažeidimas gresia finansinėmis sankcijomis ar net baudžiamąja atsakomybe. Taip pat klientas, prieš sėsdamas už išsinuomoto automobilio vairo, turi palikti nustatyto dydžio avansą, kurį atgauna, jei nepažeidžia sutarties sąlygų.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

mikroautobusų nuoma VilniujeMikroautobusų nuoma Vilniuje dažniausiai naudojama tuomet, kai reikia pervežti didelį skaičių keleivių. Visgi, kai kuriais atvejais nuomojama siekiant patogiai persikraustyti. Tokiu atveju galima pasinaudoti ir profesionalia perkraustytojų komanda, kuri visą sunkų darbą atliks už klientus. Taip pat puikiai kelius išmanantis vairuotojas pasistengs, kad pavyktų greičiau, tačiau taip pat kokybiškai pasiekti reikiamą tašką. Verta pasinaudoti mikroautobusų nuoma Vilniuje su visais kartu teikiamais privalumais, papildomomis paslaugomis.

Pasirinkimai

Kiekviena tokias paslaugas teikianti kompanija gali pasiūlyti skirtingus variantus. Kol vieni mikriukai talpina iki 10-ies žmonių, kiti suteikia galimybę pervažiuoti net 20-čiai žmonių. Priklausomai nuo to, keliaviečio jums reikia – pasirinkite atitinkamą variantą. Dažniausiai kompanijos suteikia nuomos galimybes tik kartu su vairuotoju. Tačiau tai ir geras variantas, kadangi mikriuką valdyti tikrai kur kas sunkiau nei lengvąją mašiną, nepaisant to, kad užtenka B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.

Galimybės

Mikroautobusų nuoma Vilniuje pasirenkama dėl skirtingų priežasčių. Nebūtina detalizuoti, kam jums jo reikia, tačiau dažnai konkretizavimas padeda sugalvoti kitų šaunių idėjų, kurios gali padėti pagyvinti ekskursiją.

1. Gimtadieniai.
2. Ekskursijos.
3. Vestuvės.
4. Krikštynos.
5. Persikraustymas.
6. Iškilos.
7. Konkrečios vietos, kaip oro uostas, pasiekimas…

Priežasčių, kam jums gali reikėti didelės auto priemonės yra tikrai labai daug.

Mikriukas ar limuzinas?

Mikroautobusas nėra ta transporto priemonė, kuri atrodo labai prabangiai. Būtent todėl nuomojantis vestuvėms tai ne visada gali pasirodyti tinkamiausias variantas. Visgi, mikriuku dažniausiai keliauja svečiai, o ne jaunieji ir tuo pačiu pavyksta gana pigiai pasiekti konkrečią vietą. Juk labai smagu tai, kad žmonės keliauja vienu metu, taigi pats važiavimo procesas gali būti labai linksmas kupimas pačių įvairiausių žaidimų.

Nuspręsti, kurios kompanijos paslaugomis pasinaudoti reikia – sunku. Visgi, platus pasirinkimas leidžia būti labai išrankiems. Mikroautobusų nuoma – galimybė pigiai ir kokybiškai nuvykti iš taško A į tašką Ž. Įvertinkite privalumus ir pasirinkite tai, kas konkrečiai jums yra geriausia. Juk verslininkai dirba tik jums ir dėl jūsų.