Automobilių amortizatoriai – patogiai ir saugiai kelionei

AmortizatoriaiAmortizatoriai yra itin svarbus automobilio ir bet kokios kelionės juo elementas. Jie suteikia galimybę transporto priemonei tolygiai ir stabiliai važiuoti nelygiu keliu, taip pat leidžia tam tikromis situacijomis staigiai sustabdyti automobilį bei palaikyti gerą sukibimą su kelio danga. Taip pat amortizatoriai  atsiliepia kelionės patogumui ir komfortui.  Kad visos šios funkcijos būtų sklandžiai palaikomos, amortizatoriai turi būti tvarkingi. Kartais amortizatorių keitimas vairuotojams tampa geriausiu sprendimu, ypač jei jie itin susidėvėję.

Kad atėjo laikas keisti amortizatorius, vairuotojams praneša tokie faktoriai ir pokyčiai jūsų automobilyje:

  • Automobilio rida jau siekia 80 000 km. Tai standartiškai rekomenduojamas atstumas keisti amortizatoriams. O kas 20 000 km reikėtų atlikti šios automobilių dalies apžiūrą.
  • Seniai patvirtintas metodas patikrinti amortizatorių būklei – siūbuoti automobilį. Tiesiog spauskite ir paleiskite kėbulo kampus. Jis turėtų sustoti judėti po max. 2 siūbavimų. Jeigu šis skaičius didesnis – galima spėti, jog amortizatorius jau ,,miręs”.
  • Visada galite stebėti automobilio judėjimą važiuojant – jeigu juntate, kad siūbuojate, nestabiliai atliekate posūkius ar šokliuojate duobėtame kelyje – tai blogas ženklas ir gali būti būtinas amortizatorių keitimas.
  • Vienas akivaizdžiausių ženklų, kad amortizatorius susidėvėjo – tai netolygiai susidėvėję padangų protektoriai. Dar vienas ženklas – kalenimą primenantis garsas – jį skleidžia jau sugedę amortizatoriai.

Amortizatoriams kenkia ir tokie faktoriai kaip avarijos – net ir maži incidentai kelyje, šoniniai smūgiai automobiliui gali pakenkti šiems mašinos elementams.

Taip pat negerai jeigu dėl atsiradusių plyšių išteka alyva – tepalai neleidžia amortizatoriui tinkamai dirbti, todėl jį tenka keisti nauju.

Netvarkingi amortizatoriai kelia pavojų keleiviams automobilyje: automobilis tampa nestabilus ir kritiniu momentu kelyje staigiai stabdant, šis kelias prailgėja, todėl padidėja avarijos rizika. Tad nerizikuokite ir visados pasitikrinkite, ar jūsų amortizatorius tvarkingas.

Jeigu pastebėjote, jog jūsų automobilis siūbuoja ir šokliuoja, ko gero metas keisti amortizatorių. Šių prietaisų su akcija ir kitų auto dalių gera kaina galite rasti pigiausiosdalys.lt internetu, Vilniuje ir Šiauliuose. Čia galite įsigyti jums reikalingas kokybiškas automobilių dalis ir atsinaujinti savo transporto priemonę pigiau nei brangiuose salonuose.

Profesionalūs autoservisai VS garažiukai?

Autoservisai Jeigu norite, kad jūsų transporto priemonė visada tvarkingai įveiktų atstumus, tokiu atveju rekomenduojame iš anksto visada turėti servisą mintyse į kurį kreipsitės tokiu atveju, jeigu iškils kokios nors problemos. Autoservisai yra tarsi mašinų ligoninės. Jeigu norite, kad pastarieji visada tvarkingai važiuotų, tokiu atveju svarbu pasirinkti kokybišką vietą. Šiuo metu auto tvarkymo paslaugas siūlo gana daug asmenų, tad nuspręsti, kieno paslaugos yra geriausios – sunku.

Garažiukai – viena susitvarkyti transporto priemonę?

Akivaizdu, kad autoservisai įrengti privačių namų garažuose ar panašiose patalpose, kur dažniausiai paslaugos suteikiamos nelegaliai – pigus pasirinkimas. Tikrai kur kas pigesnis nei kad keliavimas į profesionalius autoservisus. Tačiau ar mažesnė kaina visada yra pats reikšmingiausias ir svarbiausias veiksnys, kuris ir nulemia konkretų pasirinkimą? Taip būti neturėtų. Labai dažnai garažiuokuose dirbantys žmonės būna savamoksliai. Jokiu būdu nesakome, kad tai vienareikšmiškai blogas pasirinkimas, tačiau tam tikros žinios, kurių dažniausiai galima gauti tik specializuotose mokyklose – būtinos. Taip pat tokie savamoksliai prieš nieką nejaučia atsakomybės, kadangi neturi oficialių verslų. Taigi, jie nebijo daryti klaidų ar net dar blogiau. Vis dažniau pasigirsta informacija, kad jie pavogia tam tikras dalis iš naujų automobilių. Arba paprasčiausiai naujas dalis pakeitė savo turimomis senesnėmis. Tai labai baisus dalykas, kadangi klientas galvoja, kad jo transporto priemonė yra sutvarkyta. Deja, viskas yra priešingai ir dažniausiai toks rezultatas tikrai nedžiugina.

Profesionalūs autoservisai – profesionali kokybė

Pasisamdžius profesionalus galite būti tikras, kad gausite kokybiškas paslaugas. Kas gali geriausiai tai užtikrinti? Jų baimė prarasti klientus. Kadangi oficialiai funkcionuojantis verslas visada stengiasi patenkinti klientų norus, natūralu, kad ir suteikiamos tokios paslaugos, kurios labiausiai tinka tam tikrai transporto priemonei. Taip pat profesionalai dažniausiai labai detaliai informuoja, kaip visi darbai bus atliekami ir kokios detalės bus naudojamos. Taip klientas gali pasirinkti, ar jį tenkina suteikiamos paslaugos, ar ne. Jeigu norės ką nors daryti kitaip nei meistras rekomendavo – viskas visada yra įmanoma.

Pasirinkdami specializuotą autoservisą Jūs galite būti tikri, kad suteikiamos paslaugos tikrai tiks. Tai reiškia, kad mašina bus sutvarkyta taip, kad išsprendžiamos ne tik tuo metu egzistuojančios problemos, tačiau iš pagrindų stengiamasi įveikti tuos gedimus, kurie gali iškilti ateityje.

Diagnostika – galimybė džiaugtis negendančia mašina

Autoservisai dažniausiai gali sutvarkyti bet kokio pobūdžio problemą, tačiau juo ji didesnė – tuo brangiau teks sumokėti už suteikiamas paslaugas. Jeigu reguliariai lankysitės servisuose – būsite tikras, kad vos tik atradus problemos židinį – ji greitai bus išspręsta. Autoservisai turi specialią įrangą, kuri garantuoja, jog darbai bus atliekami greitai, kokybiškai ir tuo pačiu pigiai. Svarbiausia, kad pasirinkta mašinos tvarkymo vieta tikrai būtų kompetentinga ir noriai stengtųsi pašalinti bet kokio pobūdžio transporto priemonių nesklandumus.

Jeigu nežinote į kokią vietą kreiptis – pirmiausia rekomenduojame pasikonsultuoti su pažįstamais. Galbūt jie gali ką nors rekomenduoti ir padėti jums pasirinkti. Kitu atveju visada naudinga internete perskaityti kitų žmonių atsiliepimus, kurie jau naudojosi konkrečiai kurios nors kompanijos produkcija. Esant plačiai pasiūlai tikrai atrasite tai, kas labiausiai tinka.

Atsarginės DAF dalys

daf dalysKokybiškos atsarginės dalys Jūsų vilkikui, puspriekabei ar priekabai turėtų būti tiekiamos iš vienų rankų, nes taip pigiau ir patikimiau. Tokį principą mes siekiame įgyvendinti jau ne vienerius metus. Būdami oficialūs DAF atstovai, tiekiame originalias dalis DAF vilkikams ir sunkvežimiams. Taip pat tiekiame kokybiškas dalis priekaboms ir puspriekabėms, stabdžių ir oro sistemoms, detales automobilio priežiūrai – TRP dalis.

Bendradarbiaujame tiesiogiai su DAF detalių skyriumi be jokių tarpininkų, todėl galime garantuoti visu 100 %, kad detalės yra kokybiškos ir patikimos. Taip pat galime pasiūlyti ir išskirtines detalių kainas.

Vairuotojų ir savininkų tarpe sklando mitas, kad originalios detalės yra brangios. Šį mitą paneigiame kiekvieną dieną sulaukę DAF sunkvežimių ir vilkikų savininkų nusiskundimų nekokybiškomis neaiškių gamintojų detalėmis, kurios buvo įsigytos žiūrint daugiau į kainą, nei į patikimumą. Originali detalė kainuoja tikrai mažiau, nei transporto priemonės remontas kelyje, ar likviduojami dėl gedimo patirtos avarijos padariniai. Kokybė yra DAF pagrindinis prioritetas, kurį bandome įskiepyti ir savo klientams. Liaudies patarlė „gobšus moka du kartus“ įrodoma kiekvieną kartą, kai tik originalios dalys iškeičiamos į kitų gamintojų produkciją, todėl drąsiai galime teigti, kad mūsų parduodamos detalės yra pigiausias jūsų techninių problemų sprendimas.

Tiekiame detales ne tik DAF, bet ir kitų gamintojų transporto priemonėms. Tai dar kartą įrodo, kad DAF kokybė ir patikimumas yra pripažįstamas visame pasaulyje ir Lietuvoje.

Detales parenkame pagal jūsų transporto priemonės šasi numerį, todėl esame visiškai tikri jų suderinamumu. Susisiekite su mumis ir užsisakykite kokybiškas detales jau dabar!