Šaldytuvų tipai ir funkcionalumas

Jei bet kokį buities prietaisą reikėtų sulyginti su geriausiu draugu, tai neabejotinai būtų šaldytuvai. Jų duris varstome ir kai esame gerai nusiteikę, turime svečių ar norime nustebinti šeimą kulinariniais šedevrais, ir kai mums liūdna, o pasikelti sau nuotaiką norisi gardesniu kąsneliu. Todėl šaldytuvų gamintojai nemažai investuoja į šių prietaisų tobulinimą bei vis naujas, gyvenimą lengvinančias technologijas. Kviečiame susipažinti su šaldytuvų tipais ir jų siūlomomis funkcijomis.

Paprastai šaldytuvai yra skirstomi į laisvai pastatomus ir įmontuojamus. Laisvai pastatomi šaldytuvai praverčia tuomet, kai įrenginėjamos virtuvės erdvė yra nedidelė, netolimoje ateityje planuojamas remontas, erdvių perorganizavimas. Tai reiškia, kad tokiu atveju jums nereikės pirkti naujo įrenginio ir jį galėsite pritaikyti naujai virtuvei. Įmontuojami šaldytuvai reikalauja daugiau erdvės, todėl juos renkasi didelių virtuvių turėtojai. Įmontuojamus šaldytuvus taip pat galima integruoti į baldus, kas labai patogu tais atvejais, jeigu virtuvėje norisi vientiso interjero.

Kalbant apie šiuolaikiškus šaldytuvus ir jų funkcijas, vertėtų išskirti šokinį užšaldymą. Tai rėžimas, kuomet šaldiklio kameroje temperatūra yra apie -35−-40°С. Šokinis užšaldymas naudingas tais atvejais, jei šaldytuvai užpildomi ne nuolatos ir juose laikomas didelis produktų kiekis arba norite per trumpą laiką atšaldyti gėrimus / tam tikrus maisto produktus.

Dar vienas privalumas, kurį turi šiuolaikiniai šaldytuvai – „No Frost“ funkcija. Šios technologijos dėka patiems nebereikia atitirpinti šaldytuvų. Technologijos esmė yra ta, jog iš šaldymui skirto oro pašalinama drėgmė, todėl ant maisto produktų neužsideda joks šerkšnas.

Ar pamenate tuos senus šaldytuvus, nuo kurių burzgimo tekdavo staiga pabusti viduryje nakties, o įsisiūbavus kompresoriaus veikimui, dažnai net drebėdavo grindys? Laimei, šiandieninės technologijos padėjo išvengti šio nemalonaus garso, kurį skleidžia šaldytuvai. Prietaisai turi specialias kompresoriaus kameros garso izoliacijas, todėl patys tyliausi šiandieniniai šaldytuvai gali skleisti garsą, prilygstantį tyliam šnabždesiui ar pro šalį skrendančiam vabzdžiui.

Skalbimo mašina su džiovykle internete

skalbyklė su džiovykle

Skalbimo mašina privalo būti kiekvienuose namuose. Džiovyklė? Na, šis prietaisas kaime nereikalingas, nes geriausiai rūbus galima išdžiovinti vėjyje. Mieste, kur nėra galimybės rūbų džiovinti lauke, šis prietaisas ypač naudingas. Šį kartą norėtųsi pakalbėti apie skalbimo mašinas ir džiovykles.

Džiovyklės gali būti dviejų rūšių – kartu su skalbimo mašina arba atskirai. Atskiros džiovyklės užima nemažai vietos, nes pagal veikimo principą džiovinimo būgnas turi būti kuo didesnis, nes taip efektyviau panaudojama energija. Džiovyklės paprastai būna 60 cm gylio, tad jas galima statyti erdvesnėse patalpose – didesniuose vonios kambariuose arba specialiose drabužinėse, kuriose tuo pačiu telpa ir skalbyklė, bei lyginimo lenta. Mieste ne visur tam yra palankios sąlygos, nes buto erdvė paprastai nėra labai didelė.

Yra variantas džiovyklę pastatyti ant skalbyklės, tačiau tam reikalingas ir itin geras pritvirtinimas. Naujos statybos butuose vonios kambario sienos gali būti iš gipso kartono, tad ten gerai pritvirtinti nepavyks. Tai sukelia ir kitų problemų, pavyzdžiui vaikai nepasiekia pasiimti rūbų iš džiovyklės, arba bando ant jos užlipti žaisdami.

Kitas variantas yra pirkti skalbyklę su džiovykle. Skalbimo mašina su džiovykle kainuoja kiek brangiau nei įprasta skalbyklė, tačiau perkant internetu galima rasti labai gerą kainos ir kokybės santykį. Skalbimo mašina su džiovykle veikia analogiškai, kaip ir atskira džiovyklė, tik joje galima džiovinti nedidelius kiekius skalbinių. Jei atskiroje džiovyklėje galima džiovinti iki 8 kilogramų skalbinių, tai skalbyklėje su džiovykle – tik 3 kilogramus.

Skalbimo mašinos su džiovykle yra pigesnės perkant internetu. Reiktų pasidomėti, ar kurioje nors el. parduotuvėje vyksta akcija, ar parduodamas paskutinis modelis su ženklia nuolaida ir įsigyti šį prietaisą internet. Taip sutaupytumėte nemažai. Jei pinigų nėra labai daug, galima pirkti išsimokėtinai. Skalbyklė su džiovykla tarnauja ilgai, tad tai ilgalaikė investicija.

Rinkdamiesi šį prietaisą internete atkreipkite dėmesį į išmatavimus ir energijos sunaudojimą. Tai labai svarbu, jei renkatės efektyvų prietaisą. Skalbyklė yra galingas prietaisas, tad efektyvumas yra labai svarbus. Taip pat svarbūs ir kiti faktoriai – kiek kilogramų skalbinių galima skalbti ir džiovinti.

Pirkite internetu ir sutaupykite.