NT pajūryje potencialių pirkėjų nelieka nepastebėtas

butai klaipeda

Žvelgiant į Lietuvos ekonomiką, pastebima kuriozinė situacija. Emigracijos mastai vis dar gąsdinantys, tačiau NT srityje besisukantys verslininkai trina rankomis, jog jau kelerius metus iš eilės negali atsiginti nuosavo būsto ieškančiųjų susidomėjimo. Paaiškinimas labai paprastas: finansinės gerovės tautiečiai ieško svetur, tačiau, investuodami į nekilnojamą turtą Lietuvoje, savo ateities planus sieja su tėvyne. Pasiūlymai naujam būstui Klaipėdoje įsigyti nepastebėti nelieka. Tai – vienas iš miestų, kuriuose naujos statybos pastatai kyla sparčiausiai.

Klaipėda – vienas iš šalies didmiesčių, kuris, anot statistinių rodiklių, išsiskiria sparčia infrastruktūros plėtra ir su tuo susijusių darbo vietų augimu. Pastovus darbas ir stabilus atlyginimas – vienas iš pagrindinių aspektų, tiesiogiai susijęs su sprendimu įsikurti vienoje ar kitoje vietoje. Aišku, kauniečiai ar vilniečiai, kurių dauguma taip pat gali pasigirti nemenkai apmokamomis darbo vietomis, nesuskubs masiškai traukti į pajūrį, tačiau Žemaitijos krašto gyventojams toks variantas iš tiesų yra labai patrauklus. Atsiribojant nuo finansinio aspekto, reikia pastebėti, jog uostamiestis yra vienintelis šalies didmiestis, galintis pasiūlyti tokią pribloškiančią gamtą. Galima numanyti, jog dalį NT pirkėjų Klaipėdoje sudaro materialiai apsirūpinę, antrojo būsto poilsiui gražioje vietoje ieškantys ar norintys tokioje aplinkoje džiaugtis savo užtarnautu poilsiu.

Atrodytų, jog dėl tokios NT paklausos pajūryje rankomis trinti gali ir senų būstų savininkai. Deja, kaip senelės palikimą gautą butą sename daugiabutyje parduoti už įspūdingą sumą gali būti ne taip paprasta: išimtinai populiarūs naujos statybos butai Klaipėdoje bei kituose šalies miestuose. Naujos statybos objektų pranašumą įtakoja keletas skirtingų faktorių.

  • Žvelgiat į senos statybos būstų pardavimus, kyla klausimas, ar pardavėjas nurodė teisingą kainą. Už butą tarybinės statybos daugiabučiuose neretai prašoma kone tiek pat, kiek kainuoja naujai „iškeptas“ būstas!
  • Senos statybos butai gali atnešti ne tik ne itin malonių „dovanėlių“ (pavyzdžiui, pelėsis ar išmaniai užmaskuotas laikančiosios sienos skilimas), bet ir kone visada siejasi su didesniais išlaikymo kaštais (didesnės energijos sąnaudos, renovacija ir kita).
  • Seni butai dažniausiai vilioja gerai išvystyta infrastruktūra, tačiau šį privalumą sumenkina amžinos problemos dėl parkavimosi bei ne itin maloni kaimynystė (amžinai burbantys pensininkai bei triukšmadariai būstus besinuomojantys studentai).

Jei Klaipėda jums atrodo patraukli vieta gyventi, pasiūlymų įsigyti naują NT tikrai rasite.

Naujos statybos butai Kaune

naujesni butaiNežiūrint į tai, kad vis dar svyruoja nekilnojamojo turto rinka, tačiau bet kokiu atveju tai yra pakankamai patikimas ir naudingas veiksmas, jei jūs norite investuoti pinigus. Verta pasakyti, kad naujų butų rinka turi ne vieną privalumą palyginus su antrinėje rinkoje parduodamais butais. Kokybės klausimas nepraranda savo aktualumo tiems kas susimąsto apie buto įsigijimą. Būsimi nauji gyventojai gali gauti patikimus ir kokybiškus būstus ir per labai trumpą laiką. Buvo atlikti tyrimai ir paaiškėjo, kokios šiuolaikiškos technologijos šiuo metu naudojamos naujų namų statybos metu. Naujos statybos butai Kaune tai yra kokybiškas gyvenimas. Nekilnojamojo turto rinkoje, klausimai apie kokybišką būstą pas potencialius pirkėjus yra užduodami pirmu planu. Juk nuo naujo buto kokybės dažniausiai priklauso patogumas naujoje vietoje. Jūs galite tuo patys įsitikinti ir pamatysite kokius privalumus jums suteiks naujas butas, nauji namai, kurie yra pastatyti naudojant šiuolaikiškas, naujas technologijas. Ir reguliariai į tokius butus yra organizuojamos ekskursijos, žmonės galės susipažinti su rajonu, kuriame galės gyventi. Naudojamos besiūlės statybinės technologijos suteikia galimybę ženkliai pagerinti namo šilumos izoliacijos savybes, ryškūs fasadai, be jokių abejonių, tai labai maloniai nudžiugins būsimus gyventojus. Labai svarbu, kad naujos statybos butai būtų tokiose rajonuose, kuriuose turi tinkamą infrastruktūrą. Juk tikrai norisi, kad viskas būtų arti namų, kad būtų patogus susisiekimas ir kita.

Taigi jūs galėsite tapti laimingų naujos statybos butu savininku, kuris yra pastatytas naudojant pačias naujausias technologijas. Naują gyvenamąją vietą reikia pasirinkti ilgai ir kruopščiai, turėdami tokį būstą jūs galėsite girtis kiekvienam. Taip pat jums gali labai padėti ekskursijos po naujus butus, naujus namus, kai įvyksta pirmoji pažintis. Taigi padarykite logišką pasirinkimą. Puiki infrastruktūra, jaukumas ir kiti privalumai, kuriuos jums suteiks naujos statybos butai Kaune.  Tokių butų išplanavimas jums bus labai patogus ir jums patiks jų kokybė. Buto sienos yra tokios lygios, kad jums nereikės papildomai gaišti laiko jų lyginimui, tapetų klijavimui ir viskas bus labai gražu. Naujos statybų butų pasirinkimas yra labai didelis, taip pat yra ir elitiniai butai, kurie yra miesto centre, galite įsigyti net verslo klasės automobilius. Dažniausiai naujesni butai yra pasirenkami pagal tai, kurioje vietoje jie yra, koks yra susisiekimas ir kokia buto kaina už vieną kvadratinį metrą arba visą butą. Taip pat yra nurodyti visi pagrindiniai butų parametrai, pavyzdžiui, plotas, kambarių skaičius, aukštas ir namo savybės, ar jis bus monolitinis, lietpaltinis, ar jis bus su automobilių parkavimo aikštele ar be jos. Taip pat reikia pasakyti vieną labai svarbų faktą, kad egzistuoja ir labai aukšti butai, nuo grindų iki lubų aukštis siekia 3 metrus.
Tai ne tik suteikia galimybę pasijausti patogiai patalpoje, tačiau taip pat gali suteikti daugiau erdvės jūsų gyvenimui, bei buto įrengimui. Gyvenamųjų patalpų apdaila bus minimali, kai yra perkami naujos statybos butai Kaune. Jums šie butai gali padėti išreikšti jūsų vaizduotę, galėsite kreipsitės pagalbos į dizainerius ir įgyvendinsite visas savo svajones. Bet kokiu atveju jūsų butas jau bus su apdaila, ji bus su pilna arba daline apdaila. Koridoriai ir virtuvė bus pakankamai erdvūs, bus užtikrinta puiki garso ir šilumos izoliacija. Gali būt numatyta net hidro izoliacijos sistema. Naujos statybos butai Kaune turi sumontuotus ir šiuolaikiškus langus, yra užtikrinamas natūralus apšvietimas. Gyvensite jaukiai ir šviesiai.