Su kokiomis priemonėmis naudojamas dantų balinimas geliu?

oralgen-nupearl-dantu-balinimo-rinkinys-klipshop-ltJeigu norite gražesnių ir sveikų dantų bei baltos šypsenos, turbūt jau žinote, jog šiuo metu rinkoje tokia plati priemonių pasiūla, jog baltais dantimis džiaugtis gali kiekvienas panorėjęs. Jūs taip pat. Svarbiausia, nuspręsti, kaip norėsite balinti dantis ir kokios dantų balinimo priemonės Jums yra labiausiai priimtinos. Tiesa, dažnu atveju, nesvarbu, kokią priemonę pasirinksite, tai bus dantų balinimas geliu. Būtent gelis su veikliosiomis medžiagomis ir padeda dantims suteikti daugiau baltos spalvos. Tad prieš įsigyjant vieną ar kitą priemonę, ne pro šalį, pasidomėti, kada dantų balinimo gelis yra naudojamas.

Dantų balinimas pieštuku

Vienas paprasčiausių būdų balinti dantis namuose, tai dantų balinimas pieštuku. Vaistinėje ar specializuotoje parduotuvėje galite įsigyti įvairių dantų balinimo pieštukų, kuriuos naudoti paprasta ir patogu. Dantis balinti pieštuku galima kiekvieną dieną. Geriausiai būtų, jei tai būtų daroma bent jau du kartus per dieną po 20-30 minučių. Tiesa, pieštukas yra tik priemonės pavadinimas, iš tiesų balinimo darbą atlieka veikliosios medžiagos, kurios yra pieštuko viduje. Tad naudojant pieštuką iš tiesų atliekamas dantų balinimas geliu. Labai svarbu įsigyjant pieštuką balinimui pasidomėti ne tik jo forma ir kaina, bet ir tuo, kokios medžiagos yra pieštuko viduje.

Dantų balinimas kapomis

Nemažai žmonių namuose balina dantis kapomis ir taip sutaupo nemažai savo laiko. Dantų balinimas kapomis yra labai patogus ir paprastas, nes dantis balinti galite bet kuriuo metu, kai esate namuose. Pavyzdžiui, kapas nešioti galima vakare ar netgi su jomis miegoti. Rezultatas išlieka ilgiau, nes bet kuriuo metu galite vėl užsidėti kapas ir pagerinti rezultatą. Tiesa, pačios kapos dantų nebalina, naudojant kapas, vyksta dantų balinimas geliu. Gelį kartu su kapomis galima įsigyti parduotuvėje arba odontologijos klinikoje. Be to, užsisakant kapas su geliu odontologijos klinikoje, galima rinktis kapų gamybą pagal individualų užsakymą. Tai reiškia, kad odontologijos kabineto laboratorijoje specialiai pagal Jūsų dantis būtų pagaminamos dantų balinimo kapos. Tuomet naudojant jas namuose ir įsigytą dantų balinimo gelį, pasieksite daug geresnių ir greitesnių rezultatų nei tik balinant dantis pieštuku ar naudojant universalias, parduotuvėje įsigytas kapas.

Profesionalus dantų balinimas

Tiems, kuriems dantų balinimas aktualus, o rezultato norisi greitai, yra ir patogesni dantų balinimo būdai. Pavyzdžiui, artėja svarbi šventė ar gyvenimo įvykis, o kelias savaites dantų balinimui skirti laiko nėra kaip. Tokiu atveju dantų balinimui galite užsiregistruoti odontologijos klinikoje. Čia pacientams atliekamas profesionalus dantų balinimas geliu ir specialia lempa arba dantų balinimas lazeriu. Kokią procedūrą pasirinkti, priklauso nuo Jūsų pačių. Procedūros skiriasi savo trukme ir dažniausiai kaina. Nors dantų balinimas lazeriu yra itin efektyvus ir greitas, visgi, nemažai žmonių renkasi dantis balinti geliu, nes tai pigiau ir mažiau pažeidžia dantis.

Kad ir kokį dantų balinimo būdą pasirinksite, atminkite, jog prieš balinimą visuomet reikia kreiptis į specialistus profesionaliai konsultacijai. Jie patars, kuris dantų balinimo būdas geriausiai išbalins Jūsų dantis. Taip sutaupysite nemažai pastangų, laiko ir pinigų.

 

Kodėl balta šypsena yra svarbu?

dantų balinimasKasdien odontologijos klinikose dantų balinimas susilaukia daugybės žmonių dėmesio. Tai iš tiesų labai populiari, netgi – viena populiariausių estetinės odontologijos paslaugų. Žmonių neatbaido nei dantų balinimas kaina, nei tuo, kad tai gali turėti nedidelį šalutinį poveikį, dėl kurio po balinimo reikia atsargiai dėti į burną dažančius dalykus bent porą parų. Balta graži šypsena – kiekvieno sėkmingo žmogaus svajonė, o gal įrankis tai sėkmei pasiekti. Kodėl gi dantų balinimas toks svarbus daugybei žmonių, ir kodėl žmonės siekia baltos šypsenos?

Pirmojo įspūdžio galia

Paklauskite bet kurio žmogaus, kuriam buvo atliktas dantų balinimas kapomis ar kitomis priemonėmis – kokį įspūdį jo dantys kurdavo anksčiau, ir kokį dabar? Jeigu anksčiau galėdavote nusišypsoti tik paprasta, dėmesio neatkreipiančia pilka arba gelsva šypsena, tai akinantis šypsenos baltumas vieną dieną tampa kažkuo nuostabiu. Kartais mums patinka vienas ar kitas žmogus vien dėl to, kad jo šypsena mus užkeri, užburia. Mes tada nemąstome, ar jam buvo atliktas dantų balinimas lazeriu, ar jis kitais būdais įgijo tą savo šypseną. Mes tik mąstome apie tai, kad mums smagu su tuo besišypsančiu žmogumi. O ką jau kalbėti apie pirmąjį įspūdį. Jis nulemia tiek daug, kad balinimas lazeriu kaina tikrai tiek nekainuoja, kiek gali suteikti pridėtinės vertės tas pirmasis baltos šypsenos įspūdis. Kaip dažnai patenkame į situacijas, kada mums labai svarbu ir reikalinga padaryti gerą įspūdį, tačiau kažkodėl to padaryti nepavyksta? Būtent balta šypsena galbūt ir padėtų mums.

Pasitikėjimas savimi

Kai kalba eina apie šypseną, turime pripažinti, kad ji neatsiejama ir nuo pasitikėjimo savimi. Jeigu norime, kad odontologijos klinika Vilniuje mums suteiktų pasitikėjimo savimi – reikia išsibalinti dantis. Jeigu jie kreivi, pageidautina ir pasitiesinti. Kam visa tai? Nes tada, kai žinosime, jog užtikrintai galime šypsotis ir skleisti grožį pasauliui su savo šypsena, tada mes galėsime būti drąsūs, labiau pasitikėti savimi ir gauti tai, ko iš tiesų esame verti.

Tikimybė įsidarbinti

Tokiose klinikose kaip Dantų harmonija jums efektyvus dantu balinimas būtų atliekamas per vieną ar kelis kartus, priklausytų nuo to, kokia yra dantų būklė. Tačiau vėliau galėtumėte džiaugtis tokiais rezultatais, kurie galbūt net iš esmės pakeistų jūsų gyvenimą. Įvairūs tyrimai rodo, kad savimi pasitikintys, besišypsantys per darbo pokalbį žmonės turi iš tiesų kur kas didesnę tikimybę įsidarbinti pageidaujamoje darbo vietoje.

Tikimybė dirbti sėkmingiau

Jeigu dirbate pasislėpę laboratorijoje, tuomet galbūt dantu balinimo juosteles jums ir nepridės to sėkmingumo darbe. Tačiau tais atvejais, kada darbas yra tiesiogiai susijęs su bendravimu, su tuo, kaip jūs kalbatės su klientais, verta pasidomėti, kiek kainuoja dantu balinimas ir į tai investuoti. Tokia dantu prieziura jums iš tiesų gali padėti geriau parduoti savo prekes, pasiekti norimų rezultatų kur kas greičiau. Koks čia stebuklas, galbūt klausite. Stebuklas toks, kad  šypsena parduoda. Netgi yra toks angliškas išsireiškimas. Bendraujant, pardavinėjant ir konsultuojant labai svarbu šypsotis žmonėms, nes jie tuomet jaučiasi mėgstami, mieli, geri. O juo labiau mūsų šalyje, kur šypsena yra retas svečias.

Tikimybė rasti partnerį

Jeigu turite negražią šypseną ir ieškote antrosios pusės, tikrai vertėtų pasidomėti, kaip išsibalinti dantis. Galbūt tai ir bus jūsų patrauklumo receptas, kuris nulems sėkmę santykiuose – išsibalinsite dantis ir net nepastebėsite, kaip greitai bei lengvai užmegsite norimus santykius.