Dovanos per vestuves: ką dovanoti tėvams ir ką dovanoti jauniesiems?

ovanos tėvams per vestuvesDovanos per vestuves yra labai įprasta praktika. Būt net keista, jeigu jaunieji negautų jokių dovanų. Tiesa, galima išskirti, kažkiek keičiasi pats požiūris į dovanas. Jeigu anksčiau buvo įprasta dovanoti daiktus, tai šiuo metu dažniausiai įteikiami pinigai ir tuo pačiu simbolinės dovanėlės, kurios padeda praėjus ilgiems metams prisiminti šią nuostabią dieną. Dovanos tėvams per vestuves taip pat yra būtinos. Vėlgi, ką dovanosite – labai įvairu. Vieni renkasi brangias ir dideles dovanos, kurios tarsi parodo vertę. Tuo tarpu kiti renkasi simbolines dovanas kurios paprasčiausiai turi priminti nuostabią dieną. Svarbiausia įvertinti ko nori tėveliai ir kas puikiai atspindi šios nuostabios dienos dvasią. Taigi, visos galimybės yra Jūsų rankose.

Ką dovanoti tėveliams?

Dovanos tėvams per vestuves yra labai svarbus gestas. Dažnai jis būna atliekamas net atskiru metu, suteikiamas atskira minutė tėveliams, kad jie gautų užtektinai dėmesio. Žinoma, visada viskas priklauso nuo santykių su tėvais ir tas dovanos įteikimas jokiu būdu neturi būti pravalomos tokiu atveju, jeigu asmuo to nenori daryti. Visgi, nusprendus, kad tėveliams atsidėkoti reikia – tokiu atveju labai svarbu apgalvoti, kokia dovanėlė būtų etiška, atrodytų skoningai ir tuo pačiu būtų nuostabi padėka tėvams.

Labai rekomenduojama dovanoti simbolines dovanas. Nors dažnai kalbama apie tai, kad reikia vengti tų simbolių ir geriausia susikoncentruoti ties praktiškais dalykais, tačiau dovana tėveliams nėra viena iš tų labai praktiškų dovanų, kurią būtų verta įteikti. Lygiai taip pat dažniausiai teigiama, kad pinigai šiuo atveju tikrai netinka. Ypač tokiu atveju, jeigu tėveliai jums padėjo suskurti šventę. Tokiu atveju tikrai įteiksite jiems palyginus mažą pinigų sumas, kas bus gana neskoninga palyginus su tuo, kad jie padėjo jums atšokti vestuves. Taigi, šiuo atveju atsiribojimas nuo materialių dalykų yra paprasčiausiai būtinas, kadangi tik taip bus galima padovanoti tikrai skoningą, gražią ir puikiai vestuvių proga tinkančią dovaną.

Ką dovanoti jauniesiems?

Jaunieji dovanoja dovanas tėveliams, kad parodytų, kokie jie yra svarbūs. Tu tarpu šventės svečiai turi atnešti dovanėlės jauniesiems, kad padėtų jiems susikurti gyvenimo pradžią. Anksčiau tos dovanos buvo tikrai labai svarbios, kadangi būtent jos buvo patys pirmieji bendri daiktai. Visgi, šiuo metu dažnas besituokdamas jau turi nemažai sukaupęs, tad tie įprasti daiktai, kurie anksčiau buvo dovanojimai, jau lyg ir prarado savo vertę. Būtent todėl labiausiai rekomenduojama dovanoti pinigus, kurie naujo gyvenimo pradžiai visada labai reikalingi ir naudingi. Žinoma, siūlome nepamiršti to, kad jei tėveliams dažniausiai dovanodamos tos simbolinės dovanos, tai tuo tarpu jauniesiems tai nėra geras pasirinkimas, kadangi simboliniai niekučiai dažniausiai ir taip atsiranda po vestuvių. Taigi, jie svarbiausia yra gauti realiai panaudojamus ir naudingus daiktus, kurie vėliau įgautų prasmę naujuose namuose.

Vestuvių šventė yra labai graži ir simboliška, tad nieko keisto, kad jos metu reikia dovanoti dovanas. Nors finansų ir taip yra daug, tačiau reikia nepamiršti, kad tai šventė, kuri vyksta tik kartą gyvenime. Labai svarbu ją paminėti taip, kad paskui netektų liūdėti, kad mylimiems asmenims nebuvo įteikta kokia nors graži dovana, kuri galėtų parodyti, kokie žmonės yra jums svarbūs.

Dovanos tėvams per vestuves yra būtinos. Jos turi būti nuoširdžios, mielos ir parodančios, kad tėveliai yra svarbiausi gyvenime po mylimo žmogaus.

 

Dovanos – tai malonumas ir dovanojančiam, ir gaunančiam

dovanosTik ką sočiai atžymėjome Kalėdas ir kėlėme šampano tostus už Naujuosius, o štai jau artėja Šv. Valentino diena. Tad progos sveikinti mylimus ir artimus žmones, rodos, niekada nesibaigia. O juk dar gimtadieniai, vardadieniai, bendrų datų pažymėjimai ir daugybė kitokių visuotinų ar tik jums vieniems svarbių ir reikšmingų dienų paminėjimai. Taip kad švęsti progų daug, o per šventes juk norime pamaloninti ir nustebinti savo brangius žmones. Žinoma, tai geriausia padaryti padeda dovanos. Tai gali būti originalios dovanos, smagios ar juokingos dovanos, dovanos su specialia, tik jums vieniems suprantama užuomina, jūrų rankų darbo dovanos ir t. t. Tačiau svarbiausia, kad jos būtų išrinktos ar padarytos, supakuotos ir padovanotos su didele meile.

Kai šventės seka viena po kitos, kartais, pavargus nuo darbų ar pasiruošimo joms, gali pasirodyti, kad dovanų idėjos išseko, tačiau, patikėkite, galimybių nudžiuginti ir nustebinti artimą žmogų – neišsenkanti daugybė. Tiesiog paruoškite jam gurmanišką vakarienę – visus savo šiltus jausmus sudėkite į ruošiamus skanėstus ir abejingų tokiu vakarėliu tikrai neliks. Arba kitas ne ką prastesnis variantas – pavakarieniauti restorane, kur galėsite be rūpesčių pasimėgauti tinkama aplinka, mėgiamais patiekalais ir gėrimais, muzika. Be jokių abejonių, viena geriausių dovanų – tai laikas, kurį praleidžiate kartu.

Puiku savo mylimajam ar mylimajai dovanoti naujus potyrius. Tai įsimenama ir išlieka tikrai ilgam. Dovanojamą veiklą išsirinkite atsižvelgdami į savo ir antrosios pusės bendrus pomėgius ar polinkius, pasirinkite tai, ką norėtumėte abu kartu išbandyti, o gal net išmokti. Pasirinkti tikrai yra iš ko: įvairiausios degustacijos, aktyvaus laisvalaikio veiklos, kūrybiniai užsiėmimai.

O jeigu norisi turėti malonią, jūsų išskirtinę dieną primenančią smulkmeną, pasirinkimas vėlgi tiesiog beribis. Pavyzdžiui, šilta ir jauki dovana – dekoratyvinės pagalvėlės su jūsų sukurtu originaliu užrašu ar piešinėliu. Kaip gera vakarais, po darbų, priglusti prie tokios minkštos pagalvėlės, žadinančios šiltus prisiminimus. Arba atvirkščiai – padovanokite pelės kilimėlį su vien tik jums svarbaus momento nuotrauka. Tada jūsų mylimas žmogus ir dirbdamas prisimins ir galvos apie jus ir su jums kartu smagiai praleistą laiką.