Kaip nusipirkti geriausią elektrinį šildytuvą-radiatorių?

elektrinis šildytuvas

Norite nusipirkti elektrinį šildytuvą-radiatorių ir jau žinote, kokio tipo norite? 

Čia paaiškėsime, kurie modeliai greitai įkaista ir nepadidins jūsų sąskaitos už energiją. Atsibodo jaučiant šaltį patalpose, bet nežinote, ko norite? Peržiūrėkite visas mūsų apžvalgas apie elektrinius šildytuvus arba skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie galimus elektrinių šildytuvų tipus, kiek išleisti ir kodėl ne visada turėtumėte pasitikėti gamintojų teiginiais apie galią. Šiame straipsnyje Kokie yra elektrinių šildytuvų tipai? Kiek reikia išleisti norint gauti tinkamą elektrinį šildytuvą? 

Kiek kainuoja elektrinių šildytuvų veikimas? Ar elektrinis šildytuvas gali padėti sumažinti jūsų sąskaitas už energiją? Kiek galingas turi būti ventiliatoriaus šildytuvas? Ar yra kokių nors pavojų naudojant elektrinį šildytuvą? O šildytuvo stilius? Kas yra nešiojamasis šildytuvas? Kokių tipų elektriniai šildytuvai yra? 

Elektrinis ventiliatoriaus šildytuvas-radiatorius

Tai yra lengviausias ir nešiojamiausias šildytuvo tipas. Jie yra puikūs, jei norite greitai sušildyti kambarį, nes jie greitai įšyla. Juos taip pat lengva nustatyti pirmą kartą – paprastai jūs tiesiog ištraukiate ventiliatoriaus šildytuvą iš dėžutės, prijunkite jį ir esate pasiruošęs eiti. Negana to, šio tipo nešiojamasis šildytuvas gali būti gana triukšmingas. 

Konvektorinis šildytuvas-radiatorius

Konvektoriniai šildytuvai yra gana aukšti, tačiau paprastai yra ploni ir lengvi, todėl juos lengviau perkelti iš vieno kambario į kitą. Kaip ventiliatorių šildytuvai, jie greitai įkaista, tačiau jie yra tylesni. Nešiojamieji konvektoriai su konvektoriais dažnai montuojami ant sienos, o tai reiškia, kad jie gali būti įrengti toli nuo kelio. Paprastai pridedami laikikliai ir tvirtinimo prie sienos instrukcijos, tačiau sienose reikia gręžti skyles. 

Alyva užpildytas šildytuvas-radiatorius

Alyva užpildytas šildytuvas paprastai būna pigus, tačiau kai kurie jį įjungę gali įkaisti tikrai lėtai. Dauguma aliejumi užpildytų šildytuvų yra gana sunkūs ir varginantys, todėl atkreipkite dėmesį į modelius su ratukais, nes tai palengvina jų judėjimą. 

Kiek reikia išleisti norint gauti tinkamą elektrinį šildytuvą-radiatorių? 

Elektrinių šildytuvų kaina skiriasi nuo maždaug 10 svarų sterlingų už mažą pagrindinį, nuo 300 svarų sterlingų + galingesniems ir pažangiems modeliams. Daugelis nešiojamųjų šildytuvų paprastai patenka į apatinį šio diapazono galą – daug pasirinkimo rasite tarp kronšteinų nuo 20 iki 80 svarų. Mūsų naujausi elektrinių šildytuvų testai atskleidė puikų modelį, kuris šildytuvus lenkia daugiau nei dvigubai. Daug brangesnių modelių turi papildomų funkcijų, be to, jie atrodo šiek tiek protingesni nei pigesni šildytuvai. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte labiausiai paplitusių funkcijų, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį, apvalinimą. Geros žinios yra tai, kad mūsų atlikti plataus masto elektrinių šildytuvų bandymai parodė, kad jums nereikia išleisti šimtų, kad gautumėte greitai ir efektyviai šildomą modelį. Mūsų naujausi elektrinių šildytuvų testai atskleidė puikų modelį už mažiau nei 60 svarų sterlingų, kuris šildytuvus įveikė daugiau nei dvigubai daugiau, kad sudarytume geriausią nešiojamųjų šildytuvų sąrašą. 

Naudingos elektrinių šildytuvų-radiatorių funkcijos 

Kai kurių nešiojamųjų šildytuvų yra naudingų priedų, tokių kaip LCD ekranas, rodantis esamą temperatūrą, arba nuotolinio valdymo pultas, skirtas šildytuvui įjungti iš viso kambario. Kai kuriuose brangesniuose modeliuose taip pat gali būti šių variantų: 

Ventiliatoriaus šildytuvo-radiatoriaus laikmačio jungiklis 

Laikmatis yra naudingas, jei norite nustatyti šildytuvo įjungimą prieš pat grįžtant namo ar pabudus, taigi nereikia laukti, kol šildytuvas sušils. Kai kuriuose modeliuose taip pat yra apsauga nuo šalčio, o tai reiškia, kad šildytuvą galima nustatyti taip, kad jis automatiškai įšiltų, kai temperatūra nukrenta žemiau penkių laipsnių.

 Šalto oro nustatymas 

Kai kurie ventiliatorių šildytuvai taip pat gali padėti atvėsti. Jie nėra beveik tokie pat veiksmingi kaip specialus oro kondicionierius, tačiau lengvas šalto oro vėjas yra geriau nei nieko. 

Ventiliatoriaus šildytuvo-radiatoriaus klimato kontrolė 

Klimato kontrolė yra naudinga savybė – nešiojamasis šildytuvas šildys kambarį, o pasiekus norimą temperatūrą, šildytuvas bandys palaikyti tokią temperatūrą. Kiekvienas mūsų apžvelgiamas šildytuvas turi žvaigždutes, įvertinęs, ar jis gerai palaiko kambario temperatūrą, kad galėtumėte nusipirkti modelį, kuriame nėra rankinio įjungimo ir išjungimo kas penkias minutes.

Ir elektrinis šildymas gali būti pigus?

Planuojant, kaip šildyti gyvenamąsias arba komercines patalpas, svarbu įvertinti keturis pagrindinius kriterijus: koks bus apšildomas plotas, kokią garantiją suteikia šildymo sistemos gamintojas, kokį poveikį aplinkai turės šildymo sistema ir kiek kainuos šildymas. Šiuo metu elektros energiją galima vadinti pačia brangiausia, kai kalbame būtent apie patalpų šildymą, o artimiausiu metu elektra pigiau nekainuos arba kaina sumažės tik nežymiai.

Visgi, anot profesionalų, kurie specializuojasi elektrinių radiatorių srityje, net ir elektrinis šildymas gali būti ekonomiškas. Žinoma, kalbame tik apie modernius ir šiuolaikinius elektrinius prietaisus.

Be abejo, integravus namuose ar komercinėse patalpose elektrinius radiatorius, elektros būdu išgaunamos šilumos už kilovatvalandę kaina bus didesnė, lyginant su dujiniu ar kieto kuro katilu, tačiau jei paskaičiuotumėte visas išlaidas, kurias patirsite, įsirengdami šildymo katilą ar siurblį bei įvertintumėte, kiek kiekvienais metais išleisite jų priežiūrai, tai iš finansinės perspektyvos anot Elektrum.lt specialistų namus šildytis elektra pigiau. Be to, visada galima pasirinkti ne elektrinius radiatorius, o kitą elektrinio šildymo būdą – specialias natūralaus šildymo plokštes, kurios sutaupo maždaug 30-50 proc. elektros sąnaudų.

Kodėl verta rinktis elektrinį šildymą?
Pradėkime nuo to, kad elektriniai radiatoriai pirmiausia šildo patalpose esančius baldus, įvairius paviršius, grindis ir žmones, o tik po to prasideda oro šildymas. Tokiu būdu šildomose patalpose yra sukuriamas geresnis mikroklimatas, rečiau skundžiamasi akių ar odos išsausėjimu.

Kita priežastis, dėl kurios vertėtų rinktis elektrinį šildymą, labai paprasta – nesudėtingas įrengimas. Nusprendus, namuose įsirengti kieto kuro ar dujų katilą, dažnai susiduriama su tokiomis problemomis, kaip tinkamos vietos parinkimas, aukšti saugumo reikalavimai, kasmetinis dūmtraukio valymas ir pan. Tuo tarpu, norint namuose integruoti elektrinį šildymą, reikia tik elektros jungties ir elektriko, kuris šildymo sistemą pajungs per vieną ar per dvi darbo dienas. Taigi, tai išties neprastas pasirinkimas taupantiems savo brangų laiką.

Galiausiai vertėtų paminėti, kad šią šildymo sistemą labai paprasta prižiūrėti. Be to, tai ilgaamžis pasirinkimas, nes nesukeldamos jokių papildomų rūpesčių elektrinės šildymo plokštės gali tarnauti iki 30 metų, o kartais ir dar ilgiau, o visa sunaudojama elektros energija yra paverčiama šiluma, todėl nepatirsite papildomų nuostolių ir galėsite mėgautis šiltais ir jaukiais namais.