Ferratum kreditas nuosavos el. parduotuvės pradžiai

ferratum kreditas

Šiandien norėtume pasidalinti šiokia tokia technine informacija apie el. prekybos verslą. Taip, jį pradėti gali bet kas, bet pradžia nėra jau tokia paprasta, kaip atrodo. Susikurti el. parduotuvę yra vienas iš svarbiausių žingsnių, bet ką įkelti? Kokias prekes pardavinėsite?

Norint, kad el. parduotuvė neatrodytų tuščia, reikia bent 100-500 prekių pradžiai. Pradėti su mažiau irgi galima, bet tik tuo atveju, kai prekiaujama labai specifinėmis prekėmis, pavyzdžiui šuniukų nagų karpymo žirklėmis arba durų atramomis nuo daužymosi į sieną… Tokių prekių asortimentas paprastai nėra labai didelis, todėl galima startuoti ir su 20 prekių. Jei prekiaujate bendriniais daiktais – rūbais, dovanomis, aparatūra, deja, su 20 prekių galite pasidaryti sau meškos paslaugą. Kas nori pirkti iš parduotuvės, kuri yra pustuštė? Gal tai uždarymo išpardavimas?.. Atrodo nepatikimai.

Verslo pradžioje pinigų stygius yra akivaizdus – parduotuvės sukūrimas netyčia „suvalgo“ visas santaupas ir parduotuvei skirtas sumas. O juk tai tik pirmas žingsnis. Jei nežengsime antrojo – verslas žlugs dar neprasidėjęs. Pinigai reikalingi antrajam etapui – prekių sudėjimui. Prekes, aišku, reikia jau turėti paruoštas sandėlyje. Tai gali būti ir pas tiekėją, ir pas el. parduotuvės savininką. Prekes reikia įsigyti iš anksto. Už ką, jei viskas išėjo programuotojams, dizaineriams ir techniniam personalui? Greitas kreditas čia pati geriausia išeitis. Ferratum kreditas suteikiamas greitai ir itin lanksčiomis sąlygomis, todėl verslo pradžia neužtruks. Vos per kelias valandas pinigai bus jūsų sąskaitoje, o tada beliks juos pervesti tiekėjams už prekes.

Ferratum kreditas yra vienas iš populiariausių Lietuvoje tarp privačių klientų. Su verslu ši greitųjų kreditų bendrovė nebendradarbiauja. Iš tiesų ji teikia minipaskolas iki 800 litų, tačiau LoanPlus paslauga leidžia gauti kreditus ilgesniam terminui iki 2500 litų. 2000-2500 litų visiškai pakanka pirminiam prekių užsakymui, todėl reiktų pasidomėti šios bendrovės siūlomomis sąlygomis.

Beje, reiktų įvertinti atidavimo riziką. Jei jūsų verslas veiks pelningai, su paskolos grąžinimu nebus jokių problemų. Ferratum kreditas duodamas tik tiems, kas seniau neturėjo problemų su įsiskolinimais, todėl būkite atidūs ir visus mokėjimus atlikite laiku. Taip būsite laikomas ne tik lojaliu, bet ir pareigingu klientu. Tai svarbu, jei ateityje prireiks dar vienos paskolos.

Sėkmingo el. verslo!

Kaip sukurti sėkmingą elektroninę parduotuvę?

Nusprendėte sukurti elektroninę parduotuvę? Puiku! Tačiau jei manote, kad komercinei sėkmei užtikrinti pakaks atlikti kelis darbus, būtinus prekybai internetu, labai klystate. Siekiant sulaukti sėkmės, privalote turėti kryptingą ir gerai apgalvotą strategiją, negailėti jėgų ir laiko, būtinų elektroninės parduotuvės priežiūrai ir administravimui.

Techniniai sprendimai, skirti jūsų elektroninės prekybos įmonei, gali būti patys įvairiausi – galbūt jums užteks paprastos šabloninės svetainės, o gal norite didžiuotis unikalia ir išskirtine sistema? Net ir novatoriškiausius jūsų sprendimus įgyvendins patyrę elektroninių parduotuvių kūrimo ir dizaino rengimo specialistai, tačiau nepamirškite, kad visi darbai turi atitikti bendrą jūsų įmonės idėją ir savo stiliumi derėti prie vartotojams siūlomos produkcijos. Paprasčiau sakant, elektroninė parduotuvė atlieka reprezentacinę funkciją.

Kai jūsų elektroninė parduotuvė bus baigta, nepamirškite apie savo verslą pranešti potencialiems pirkėjams – pasirūpinkite, kad populiariausias imoniu katalogas gautų išsamią informaciją apie jūsų vykdomą veiklą. Siekdami didžiausio klientų srauto, turite nepagailėti investicijų, skirtų reklamai. Jei nauja parduotuvė atidaroma dideliame prekybos centre, po kurio laiko klientai apie ją sužino, kadangi nuolatos eina pro šalį (o sudominti – užsuką į vidų apsidairyti), tačiau elektroninės parduotuvės veikimo principas visai kitoks, todėl jums būtina apgalvota ir kryptinga reklama. Siekdami išvengti didesnių rūpesčių, reklamos darbus turėtumėte patikėti atsakingai marketingo įmonei, kuri padės jums tapti matomais. Turbūt didžiausia sėkme galėsite džiaugtis užsisakę vis stipriau populiarėjančias SEO paslaugas. Tiesa, prieš užsisakydami šių paslaugų paketą, nepamirškite, kad SEO paslaugos yra ilgalaikė investicija, todėl greitų rezultatų tikėtis nereikėtų.

Rengdami elektroninę parduotuvę, pasirūpinkite turiniu, kuris bus matomas jūsų lankytojams. Kurdami prekių aprašymus, būkite itin atidūs. Prastos kokybės nuotraukos ar tekstas, kuriame gausų rašybos ir skyrybos klaidų, greičiausiai nepatrauks klientų dėmesio ir net privers abejoti siūlomų produktų kokybe. Pasirūpinkite, kad jūsų elektroninė parduotuvėje būtų pateiktas prekių katalogas, kuriuo naudodamiesi klientai greičiau suras pageidaujamą gaminį. Skirkite laiko elektroninės parduotuvės priežiūros darbams ir administravimui. Nepamirškite, kad privalote reguliariai atnaujinti pateiktą informaciją, administruoti klientų užsakymus, atsakyti į pirkėjų klausimus ir t. t. Jei klientas nesijaus tinkamai aptarnaujamas, jis pasirinks jūsų konkurentus. Be to, elektroninei parduotuvei būtina ir techninė priežiūra bei tobulinimas – turite nuolatos stebėti savo konkurentus ir būti viena koja priekyje.

Internetinė prekyba: privalumai ir trūkumai

Ne per seniausiai atsiradusi internetinė prekyba yra viena iš elektroninio verslo sričių, kuri apima tiek pirkimą, tiek ir pardavimą. Šiuo atveju prekybos sutartys būna sudaromos ir netgi vykdomos naudojant informacines technologijas ir priemones, kurios kompiuterių tinklais keičiasi elektroniniais duomenų pranešimais.

Dažnai užverda gana aršios diskusijos – kas yra elektroninės parduotuvės: ar tai katės pirkimas maiše, ar nauja, racionali išeitis ypač užsiėmusiems žmonėms. Vis labiau besiplečianti internetinė prekyba kursto ginčus: vieni labai džiaugiasi ir giriasi, jog jiems pavyko gerokai pigiau įsigyti norimą prekę, o kiti dejuoja ir piktinasi, jog nusipirko visai ne tai, ko tikėjosi ir ką matė savo monitoriaus ekrane. Taigi, pakalbėkime išsamiau apie visus internetinių parduotuvių privalumus ir trūkumus.

Vienas iš pačių didžiausių internetinių parduotuvių privalumų yra tai, kad jos dirba visą parą ir pirkėjas bet kada jam patogiu metu gali į ją užsukęs ne tik nusipirkti reikalingą daiktą, bet ir prekes lyginti bei ieškoti papildomos informacijos paspaudus pateiktas nuorodas. Klientų užsakymai taip pat yra priimami bet kuriuo metu: tiek savaitgaliais, tiek ir per Kalėdas ar ketvirtą valandą ryto. Šis apsipirkimo būdas džiugina tuo, kad prekę išsirinkti bei užsakyti galima bet kurioje vietoje: namuose prisėdus prie kompiuterio, darbe darant kavos pertraukėlę, ar važiuojant viešuoju transportu ir naudojantis išmaniuoju telefonu.

Didžioji dalis internetinėse parduotuvėse siūlomų prekių yra žymiai pigesnės, negu lygiai tokios pat prekės, kurias galima įsigyti įprastose parduotuvėse. Greičiausiai tai ir yra pagrindinė priežastis, dėl kurios pastaruoju metu taip smarkiai išpopuliarėjo internetinė prekyba ir tokio tipo parduotuvės užima vis didesnę rinkos dalį, ją atimdamos iš įprastų parduotuvių. Juk jeigu reikalinga prekė yra lygiai tokia pati, tai kodėl už ją reikia mokėti daugiau? Be to, kai kuriose internetinėse parduotuvėse užsisakant prekių už tam tikrą sumą yra taikoma prekių pristatymo nuolaida arba už tai visai nebereikia mokėti.

Žvelgiant iš pardavėjo pusės, galima būtų akcentuoti tai, kad prekiaujant internetu žymiai mažiau laiko būna sugaištama įvairių dokumentų tvarkymui, kadangi elektroninėje parduotuvėje pardavimai, kaip ir visos ataskaitos, yra automatizuoti. Internete labai patogu steigtis mažoms įmonėms, nes čia jos gali nesunkiai konkuruoti ir su žymiai didesnėmis. Be to, įmonės, prekiaujančios internete, sutaupo nemažai lėšų, nes joms nereikia nuomotis patalpų ir ne visada būna reikalingas prekių sandėliavimas.

Nepaisant visų internetinės prekybos privalumų reikėtų pakalbėti ir apie priešingą jos pusę – trūkumus. Didžiausias tokios parduotuvės trūkumas yra tai, jog perkant prekę klientas prieš pirkdamas neturi galimybės jos pamatyti, paliesti ar pasimatuoti. Kita vertus, dažnai nutinka ir taip, kad pirkėjas prekes apsižiūri įprastose parduotuvėse o po to ramiai apsiperka internete, nes čia žymiai pigiau. Dar vienas pirkimo internetu trūkumas yra tai, kad užsisakytos prekės gali tekti palaukti dieną ar net savaitę, kol ji pasieks jūsų namus.

Taigi, viena vertus, elektroninė prekyba palengvina kliento priėjimą prie norimų prekių bei paslaugų, šios parduotuvės veikia visą parą, sudaro puikias sąlygas įvairesniam prekių asortimentui ir didina prekybos apimtis, nes klientas lengviau randa norimą daiktą. Tačiau kita vertus naudojantis tokio tipo parduotuve prarandate galimybę įsitikinti, kad patikusi prekė tikrai atitinka jūsų poreikius, nes negalite jos paliesti, be to tam reikalingas tiek pardavėjo, tiek ir kliento kompiuterinis išprusimas.