Sekso reikmenų parduotuvės

Ar žinojote, kad pirmoji sekso prekių parduotuvė atsidarė maždaug prieš pusę amžiaus Vokietijoje? Greitai po to erotinių prekių parduotuvės netruko pasklisti ir po visą pasaulį. Tiesa, iki pat šių dienų yra kelios valstybės ir JAV valstijos, kuriose draudžiama steigti erotinių prekių parduotuves ir pardavinėti sekso žaislus. Lietuvoje pirmoji sekso reikmenų parduotuvė atidaryta maždaug prieš 15 metų. Lietuviai pradžioje į šias „įstaigas“ žiūrėjo gana skeptiškai, tačiau ilgainiui sekso reikmenys darėsi vis populiaresni.

Visai neseniai, prieš kelerius metus, imtos masiškai atidarinėti internetinės erotinių prekių parduotuvės, sulaukiančios nemažai dėmesio. Į jas be vargo gali užsukti ne tik norintieji įsigyti prekių seksualiniam gyvenimui paįvairinti, bet ir tie smalsuoliai, kurie nori tik pasidairyti ir nieko pirkti čia neketina. Savaime aišku, į tikrą parduotuvę tvirtai pasiryžę kažką pirkti eidavo tik patys drąsiausieji ir kompleksų neturintys žmonės. Analogiškai ir su pardavėjais: pasakoti apie pikantiškus sekso žaisliukus mėgsta anaiptol ne kiekvienas.

Elektroninės parduotuvės

Kaip jau minėta aukščiau, vienas didžiulis pliusas – kad interneto parduotuvių yra daugybė. Galima iš karto apsilankyti keliose arba keliolikoje iš jų, pasirinkti tą, kurioje prekės pigiausios, kur vyksta geriausios akcijos, kur prekės į namus pristatomos visiškai nemokamai. Pastaroji sąlyga taikoma, kai prekių perkama už tam tikrą sumą, pavyzdžiui, 50 ar 100 litų. Pirkus už didesnę sumą, dažnai duodama dovanėlių: tai gali būti lubrikantai, prezervatyvai, maži masažo aliejų buteliukai ar kitos nedidelės smulkmenėlės.

Elektroninėse parduotuvėse, sekso prekes galima susidėti į prekių krepšelį ir už visas jas vienu metu atsiskaityti banko pavedimu. Pats pirkimo procesas, neskaitant prekių paieškos ir peržiūros, užtrunka maždaug kelias minutes: suvedami asmeniniai duomenys, sumokama per el. bankininkystės sistemą ir pan.

Elektroninės sekso reikmenų parduotuvės taiko ir itin lanksčią prekių pristatymo sistemą: užsisakius reikmenis iki pietų, jie paprastai pristatomi jau kitą darbo dieną. Žinoma, šios sąlygos negalioja prieš savaitgalį ar savaitgaliais. Galima rinktis pristatymą Lietuvos paštu arba per kurjerius. Be to, prekės pristatomos visiškai konfidencialiai.