Reikia transporto priemonės, tačiau neturiu pinigų. Ką daryti?

atomobilio kreditas

Gyvenimas turint transporto priemonę labai palengvina kasdienybę. Su tuo sutiktų visi, kurie anksčiau turėjo mašiną, tačiau šiuo metu nebegali mėgautis jos malonumais. Bet kuriuo atveju, automobilis išsimokėtinai su bloga kredito istorija – galimybė, kuria gali pasinaudoti visi. Svarbiausia, kad šiuo metu net ir tokiomis sąlygomis kreditus teikia labai daug įmonių, tad tikrai pavyks rasti Jums labiausiai tinkamą variantą. Klausimas, kaip pasiskolinti, kad pavyktų išvengti problemų ir paskola tikrai patenkintų poreikius?

Automobiliai išsimokėtinai su bloga kredito istorija teikiami beveik visiems, kuriems reikia tokių paslaugų. Tačiau tuo pačiu siūlome nepamiršti, kad labai svarbu atitikti kelias smulkmenas, kurios apibrėžia, kas gali gauti paskolą auto įsigyti. Suprantama, kad asmuo turi būti pilnametis, tačiau kai kuriais atvejais yra siūloma paslauga tik nuo 21 metų amžiaus. Papildomai asmuo dažnai turi būti Lietuvos Respublikos pilietis ir panašiai. Na, tačiau kaip minėjome, paslaugas siūlo tikrai daug įmonių, tad pagal savo poreikius galiausiai tikrai rasite Jums labiausiai tinkamą variantą.

Siūlome įvertinti ir tai, kad paslaugų įkainiai, tiksliau procentai, kurie pakels Jūsų pinigų sumą, taip pat gali labai skirtis. Taigi, būtinai susipažinkite su palūkanomis, kurios gali padėti apsispręsti, kieno konkrečiai paslaugomis planuojate pasinaudoti. Įvertinkite, kad galima rasti skaičiuokles, kuriose suvedus tikslią info gausite konkrečius pasiūlymus – kiek skolinatės ir kiek reikės grąžinti, per kokį laiko tarpą. Svarbiausia, kad tų galimybių labai daug, tad palyginę tikrai rasite Jums labiausiai tinkamą variantą.

Pasiūlymų ieškoti siūlome internete (kad ir Paskola23.lt) kadangi tai bene pats patogiausias būdas palyginti kuo daugiau skirtingų galimybių ir galiausiai pagal savo poreikius susirasti tą, kuris atrodo pats tinkamiausias ir kuris geba geriausiai patenkinti poreikius. Svarbiausia neskubėti pasirinkti pačio pirmo pasiūlymo, kadangi šiuo metu pasiūlymų tiek daug, kad galiausiai susidėlioję pliusus ir minusus tikrai rasite tą variantą, kuris Jums tinka labiausiai. Vertinkite galimybes ir tinkamai jomis pasinaudokite. Tokiu atveju poreikiai bus patenkinti maksimaliai.

 

Lengvas būdas apskaičiuoti aktualias sumas

paskolos skaičiuoklėNiekada negalite žinoti, kada Jus ar Jūsų artimuosius, draugus bei pažįstamus ištiks finansiniai sunkumai – mažiau išlaidų reikalaujantys ir trumpalaikiai, kaip buitinės technikos gedimai, gydymo išlaidos, kurių nepadengia draudimas, ar kur kas brangesni ir ilgalaikiai, kaip automobilio taisymas ar nedidelis būsto remontas bei kiti nenumatyti atvejai. Tokiu atveju ypač praverčia greitųjų kreditų paslauga – galima pasiskolinti vos per 15 minučių ir reikiamą sumą savo sąskaitoje turėti akimirksniu. Tačiau būtina prisiminti, jog visuomet reikia skolintis atsakingai įvertinus savo galimybes skolą grąžinti, o tai yra kur kas lengviau padaryti naudojantis paskolos skaičiuokle, padėsiančia sužinoti daugiau informacijos apie kredito grąžinimą bei kitus aktualius terminus.

Sužinokite palūkanų sumą iš anksto

Naudodamiesi Paskoliukas skolinimosi sistemoje esančia paskolos skaičiuokle, galite nesunkiai išsiaiškinti paskolos palūkanas. Paskolos palūkanų skaičiuoklė, įvedus norimą pasiskolinti sumą ir kokiam laikui norite pasiskolinti, apskaičiuoja, kiek palūkanų sumokėsite. Pavyzdžiui, norėdami pasiimti 500 eurų kreditą 30 dienų, per mėnesį sumokėsite 24 eurus palūkanų. Kartu paskolos palūkanų skaičiuoklė apskaičiuoja ir metinę palūkanų normą – 58.4 % bei bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą – 103.18 %. Bendra vartojimo kredito kainos metinė grąžinimo norma – tai matematinis finansų institucijų matavimo metodas, sukurtas apskaičiuoti visą ilgalaikės paskolos (iki 1000 eurų, duodama nuo trijų iki šešių mėnesių) kainą – palūkanas, įmokų mokėjimo mokesčius ir administracines išlaidas, kurias klientas turėtų sumokėti imdamas paskolą ilgiau nei vieneriems metams. Pastebėtina, jo bendrosios vartojimo kredito kainos metinė grąžinimo norma priklauso nuo paskolos termino ir sumos dydžio – kuo didesnė paskolos suma ir kuo ilgesniam laikui skolinamasi, tuo mažesnė bendra vartojimo kredito kainos metinė grąžinimo norma.

Visa informacija apie skolos grąžinimą

Norinčiam pasiimti reikiamą kreditą aktualu žinoti ir sumą, kurią reikės mokėti. Tam ypač naudinga paskolos grąžinimo skaičiuoklė. Sužinoti, kiek turėsite mokėti galite visiškai paprastai – su savo vartotojo vardu bei slaptažodžiu prisijungę prie paskolų teikimo sistemos, pasirinkite „PA vartotojo zoną“, tuomet meniu punkte „Mano kreditai“ matysite savo asmeninę kreditų istoriją. Tam tikru numeriu nusiuntę trumpąją žinutę su tekstu „INFO“, akimirksniu gausite atsakymą SMS žinute, kurioje bus nurodytas ir Jūsų šios dienos kredito balansas. Jei norite grąžinti kreditą anksčiau, nei numatyta pagal terminą, puikiai galite tai padaryti. Tačiau būtina įsidėmėti, jog turite apie tokius ketinimus informuoti skolinančią įmonę ne vėliau kaip prieš penkias dienas iki numatytos grąžinimo datos. Norėdami informuoti, tai galite padaryti visiškai paprastai – užpildę tam tikrą paraiškos formą, ją pasirašę ir atsiuntę skaitytuvu nuskaitytą sutartį elektroniniu arba paprastu paštu.

Nesudėtingas paskolos įmokos apskaičiavimas

Paskolos įmokos skaičiuoklė – ypač naudinga priemonė, imantiems ilgalaikius kreditus – nuo trijų iki šešių mėnesių. Naudojantis šia kredito įmokos skaičiuoklė lengvai sužinosite, kokią mėnesinę įmoką turėsite mokėti skolintojui. Tereikia žinoti norimo imti kredito dydį, terminą bei kredito metinę palūkanų normą. Savo turimo kredito balansą galite sužinoti ir siųsdami trumpąją žinutę tam tikru numeriu, žinutės teksto laukelyje įrašę raktinį žodį „INFO“. Už greitąjį kreditą galite sumokėti Jums patogiausiu būdu: naudojantis internetine bankininkyste, įnešant grynuosius pinigus bankų padaliniuose, Lietuvos pašto, PayPost skyriuose, per Perlo terminalus, R-Kiosk ir Lietuvos spaudos kioskuose ar net prekybos centrų „Maxima“ kasose. Įmokos užskaitomos darbo metu, tačiau ta data bei laiku, kada gaunamas pavedimas į banką. Naudojimasis paskolos skaičiuokle – visiškai paprastas būdas greit ir nesudėtingai sužinoti savo grąžinimo terminą bei mėnesinę įmoką, tad galite nesunkiai planuoti tolimesnius finansus net pasiėmę greitąjį kreditą.

Kreditai – patogi išeitis susirgus

kreditaiVisi norime būti sveiki, nes gera savijautas pirmas žingsnis link laimingos žmogaus jausenos. Žinoma, šiuolaikinis gyvenimo tempas toks įtemptas, kad labai dažnai tenka ieškoti alternatyvų galinčių mums padėti išspręsti sveikatos problemas. Deja, pastarosios gana brangios, tad teisingi žodžiai yra tai, kad šiais laikais pasigydyti gali tik tas, kuris turi kaip apmokėti paslaugas. Kreditai gali būti išeitis tiems asmenims, kurių piniginės nebegali skirti pinigėlių siekiant pasveikti.

Kreditai gali būti pasiimami dėl daugelis skirtingų priežasčių. Jeigu manoma, kad tai labai blogas sprendimas, kai už pasiskolintus pinigus planuojama pirkti kokius nors menkniekius, kurių būtinybė nėra didelė, jei planuojama keliauti į atostogas arba surengti smagią šventę – tai sveikata yra ta priežastis, kuri verta pasiskolinimo teikiamų galimybių.

Greituosius kreditus teikiančios kompanijos neprašo pasiaiškinti, dėl kokių priežasčių jums reikalinga pinigų suma. Juolab, sunkiai rastumėte kompaniją, kuri orientuojasi į konkrečiai šią problemą iškeliančius sprendimus. Firmos patenkina klientų poreikius bet kokiu atveju, tik pats žmogus turi įvertinti svarbumą. Pavyzdžiui, jeigu norite pasiskolinti tam, kad gautus pinigus galėtumėte išleisti sveikatos procedūroms, kurios jums padės užkirsti kelią kur kas rimtesnėms ligoms – pasirinkimas geras. Jeigu norite užsirašyti į SPA, į masažų salonus ar vietą, kur stengiamasi, jog žmonės atsipalaiduotų nuo psichologinių problemų – tokiu atveju paskolos atrodo tikrai labai rekomenduotinas dalykas. Galima taupyti labai daug kur, tačiau sveikata yra tas aspektas, kuris reikalauja, kad į jį būtų užtektinai investuojama.

Kreditai teikiami pagal daug skirtingų kriterijų. Kartais gali būti sunku nuspręsti, kurios kompanijos paslaugomis planuojate pasinaudoti, tad pateiksime gaires, kurios padės orientuotis pasirinkimuose.

  1. Ar pirmas kreditas suteikiamas nemokamai?
  2. Kokio dydžio palūkanos egzistuoja pasiskolinus?
  3. Kokios sąlygos riboja žmogų, jeigu jam nepavyksta pinigų atiduoti laiku?
  4. Kodėl verta tapti konkrečios kompanijos lojaliu klientu?
  5. Ką kompanija siūlo papildomo, kas tai jus galėtų paskatinti pasinaudoti paslauga?
  6. Ar teikiami kreditai atitinka jūsų poreikius: bedarbiams, su NT užstatu ir t.t.

Kadangi pasirinkimai egzistuoja – visada pavyks rasti Jums tinkantį variantą. Svarbiausia neskubėti ir pasiskolinti atsakingai. Net ir tokiu atveju, jei paskola reikalinga sveikatos problemoms išspręsti.