Šiuo metu paskolos jums reikėtų ieškoti sutelktinio finansavimo sistemose

paskolosNetinka greitųjų kreditų bendrovių pateikiami pasiūlymai? Tada paskolos jums reikėtų ieškoti kitose vietose. Viena iš jų – sutelktinio finansavimo platformos, kur visas veiksmas vyksta būtent tarp paprastų žmonių. Tai sistemos, kurios apjungia tiek finansavimo ieškančius, tiek jį suteikti galinčius žmones. Aiškiau kalbant, tokios sistemos yra skirtos tiems, kurie nori pasiskolinti pinigų iš paprastų žmonių, nes mat šiose sistemose visą paskolos sumą suneša fiziniai asmenys, kurie iš to gali uždirbti. Pavyzdžiui, jeigu pateikiate paraišką tokioje sistemoje, tai jums tenka laukti kol investuotojai t.y. paprasti žmonės investuos į tą paskolą. Vienas žmogus gali investuoti vieną sumą, kitas – mažesnę ar didesnę.

Bene didžiausias tokių platformų privalumas yra būtent galimos derybos dėl metinės palūkanų normos. Tokiose sistemose jūs galite nurodyti kokią palūkanų normą galite mokėti, o tada investuotojai jau spręs ar jiems apsimoka investuoti pinigus į jūsų paskolą ar ne. Tiesa, tokiose sistemose yra nustatoma minimali metinė palūkanų norma. Šiuo metu ji svyruoja ties 6 – 10 procentų per metus. Vidurkis siekia apie 25 procentus per metus. Tai reiškia, kad iš tokių platformų besiskolinantys asmenys dažniausiai moka 25 procentų metines palūkanas.

Taip pat reikėtų pabrėžti ir šiokius tokius šių sistemų trūkumus. Vienas iš jų – tarpininkavimo mokestis. Platformos operatorius ima mokestį už tarpininkavimą. Neretai jis siekia iki 10 procentų nuo paskolos sumos. Pavyzdžiui, jeigu nurodysite, jog jums reikia 1000 eurų paskolos, tai sistemos operatorius sau paims 100 eurų, o jums tenkanti paskolos suma bus 900 eurų. Toks mokestis taikomas didžiojoje dalyje tokių sistemų, nes vis dėlto – nemokamai šių platformų operatoriai nedirba.

Skolinantis iš tarpusavio skolinimo platformų irgi galioja kreditingumo vertinimo reikalavimas, tad turėkite galvoje, kad būdami nemokūs ir negaudami tvarių pajamų, jūs paskolos gauti negalėsite, nes jūsų paskolos paraiška nebus rodoma investuotojams – ji bus atmesta. Kita išeitis būtų skolintis iš tokių platformų su nekilnojamo turto įkeitimu – tada galbūt kreditingumo vertinimo ir neprireiktų, nebent neužilgo įsigaliotų jau paruoštos įstatymų pataisos, kurios apribos ir šių kreditorių veiklą.

Ką verta žinoti apie vartojamąsias paskolas?

vartojamosios paskolos internetuAr įsivaizduojate, kiek daug laiko ir energijos šiais laikais sutaupome, turėdami galimybę už daugybę paslaugų ir prekių susimokėti internetu? Čia jau galima ne tik apsipirkti ar sumokėti mokesčius, bet ir patogiau išspręsti daugybę finansinių klausimų, problemų, pavyzdžiui, paskolos ėmimo. Vartojamosios paskolos internetu – tai sprendimas tiems žmonėms, kurie nori gauti kreditą, ir nori tai padaryti greitai, patogiai ir saugiai. Skolinantis internetu daug kas išties yra paprasčiau. Ko verta vien tai, kad vienu prisėdimu galima gauti daugybę informacijos ir palyginti bent kelių skirtingų įmonių, bankų paskolų teikimo sąlygas. Vartojamosios paskolos maziausios palukanos, kredito skaičiuoklė – daugiau apie tai ir panašius su skolinimusi susijusius klausimus.

Trumpai apie palūkanas

Niekam ne paslaptis, kad sprendimą, kur kreiptis dėl paskolos, neretai lemia palūkanų dydis. Kai aktualūs abu dalykai – vartojamosios paskolos maziausios palukanos – belieka užsiimti „protingiausio“ santykio paieškomis. Kaip ir minėta, tai patogiausia atlikti internete. Čia galite apžvelgti bent kelių skirtingų bendrovių siūlomas sąlygas. Tiesa, kai kurios įmonės savo interneto svetainėse suteikia galimybę pasinaudoti kredito skaičiuokle. Įvedę reikalingus duomenis, galite pamatyti, koks mėnesinių įmokų dydis bus taikomas, pasirinkus konkretų paskolos grąžinimo laikotarpį. Taip, atlikę nesudėtingus skaičiavimus, išsiaiškinsite, kokia yra palūkanų norma. Kodėl į tai būtina atkreipti dėmesį? Tiems, kuriems reikalingos vartojamosios paskolos maziausios palukanos reiškia finansiškai lengvesnį kredito atidavimo laikotarpį. Gauti paskolą – viena, o ją grąžinti kartu su visomis palūkanomis – jau finansinis įsipareigojimas, į kurį derėtų žiūrėti rimtai. Juolab, kad vartojamosios paskolos internetu ar kitu būdu, suteikiamos nemažoms pinigų sumoms. Tai reiškia, kad ir grąžinimo laikotarpis bus ne iš trumpiausių.

Užstatas – nebūtinas?

Kitas svarbus su kreditu ir jo gavimu susijęs aspektas – užstatas. Be jokios abejonės, vartojamosios paskolos be užstato yra populiariausios, kadangi smarkiai palengvina skolinimosi procesą. Reikėtų atminti, kad norint nemokėti užstato, gali tekti „susitaikyti“ su kredito bendrovės keliamomis sąlygomis. Pavyzdžiui, kai kur vartojamosios paskolos be užstato gali būti suteiktos tik tam tikrai sumai pinigų, pavyzdžiui, neviršijančiai 500 eurų. Tiesa, išsirinkus įmonę, kurios paslaugomis naudositės, geriausia dėl šių ir panašių apribojimų pasitarti su bendrovės konsultantais. Šie jums atsakys, kokią mažiausią ir didžiausią paskolą be užstato galite gauti, kokios bus grąžinimo sąlygos, palūkanos ir panašiai. Vartojamosios paskolos be užstato, kaip ir kiti kreditai, yra suteikiamos vadovaujantis tam tikrais reikalavimams būsimiems klientams. Kokie jie?

Kas gali gauti vartojamąjį kreditą?

Vartojamosios paskolos internetu arba bankuose, greitųjų kreditų bendrovėse yra teikiamos tiems asmenims, kurie:

  • Yra bent jau sulaukę pilnametystės, nors amžiaus riba daugelyje įmonių skiriasi. Pavyzdžiui, vienur teigiama, kad paskolų bendrovės klientu gali tapti asmuo, sulaukęs 18, kitur – 21, dar kitur – 24 metų. Taigi, norėdami išsiaiškinti, ar esate pakankamo amžiaus paskolai gauti, turite domėtis konkrečios įmonės taisyklėmis.
  • Yra Lietuvos Respublikos piliečiai, nuolat gyvenantys valstybėje.
  • Dirba pagal darbo sutartį, t.y. gali patvirtinti, kad gauna nuolatines pajamas.

Tiesa, gali atsirasti ir papildomų reikalavimų, tačiau informaciją apie juos aptiksite tik konkrečiai jus dominančios įmonės interneto svetainėje arba tiesiogiai iš konsultuojančių darbuotojų. Vis dėlto, anaiptol nebūtina į juos kreiptis tiesiogiai. Vartojamosios paskolos internetu suteikiamos išskirtinai virtualioje platformoje. Tai reiškia, kad viskas: nuo registracijos kredito įmonės sistemoje iki paraiškos užpildymo, išsiuntimo ir pinigų pervedimo, yra įvykdoma būtent internetu. Tai sprendimas žmonėms, gerbiantiems savo laiką ir vertinantiems patogumą.

 

Kreditai – patogi išeitis susirgus

kreditaiVisi norime būti sveiki, nes gera savijautas pirmas žingsnis link laimingos žmogaus jausenos. Žinoma, šiuolaikinis gyvenimo tempas toks įtemptas, kad labai dažnai tenka ieškoti alternatyvų galinčių mums padėti išspręsti sveikatos problemas. Deja, pastarosios gana brangios, tad teisingi žodžiai yra tai, kad šiais laikais pasigydyti gali tik tas, kuris turi kaip apmokėti paslaugas. Kreditai gali būti išeitis tiems asmenims, kurių piniginės nebegali skirti pinigėlių siekiant pasveikti.

Kreditai gali būti pasiimami dėl daugelis skirtingų priežasčių. Jeigu manoma, kad tai labai blogas sprendimas, kai už pasiskolintus pinigus planuojama pirkti kokius nors menkniekius, kurių būtinybė nėra didelė, jei planuojama keliauti į atostogas arba surengti smagią šventę – tai sveikata yra ta priežastis, kuri verta pasiskolinimo teikiamų galimybių.

Greituosius kreditus teikiančios kompanijos neprašo pasiaiškinti, dėl kokių priežasčių jums reikalinga pinigų suma. Juolab, sunkiai rastumėte kompaniją, kuri orientuojasi į konkrečiai šią problemą iškeliančius sprendimus. Firmos patenkina klientų poreikius bet kokiu atveju, tik pats žmogus turi įvertinti svarbumą. Pavyzdžiui, jeigu norite pasiskolinti tam, kad gautus pinigus galėtumėte išleisti sveikatos procedūroms, kurios jums padės užkirsti kelią kur kas rimtesnėms ligoms – pasirinkimas geras. Jeigu norite užsirašyti į SPA, į masažų salonus ar vietą, kur stengiamasi, jog žmonės atsipalaiduotų nuo psichologinių problemų – tokiu atveju paskolos atrodo tikrai labai rekomenduotinas dalykas. Galima taupyti labai daug kur, tačiau sveikata yra tas aspektas, kuris reikalauja, kad į jį būtų užtektinai investuojama.

Kreditai teikiami pagal daug skirtingų kriterijų. Kartais gali būti sunku nuspręsti, kurios kompanijos paslaugomis planuojate pasinaudoti, tad pateiksime gaires, kurios padės orientuotis pasirinkimuose.

  1. Ar pirmas kreditas suteikiamas nemokamai?
  2. Kokio dydžio palūkanos egzistuoja pasiskolinus?
  3. Kokios sąlygos riboja žmogų, jeigu jam nepavyksta pinigų atiduoti laiku?
  4. Kodėl verta tapti konkrečios kompanijos lojaliu klientu?
  5. Ką kompanija siūlo papildomo, kas tai jus galėtų paskatinti pasinaudoti paslauga?
  6. Ar teikiami kreditai atitinka jūsų poreikius: bedarbiams, su NT užstatu ir t.t.

Kadangi pasirinkimai egzistuoja – visada pavyks rasti Jums tinkantį variantą. Svarbiausia neskubėti ir pasiskolinti atsakingai. Net ir tokiu atveju, jei paskola reikalinga sveikatos problemoms išspręsti.