Kur įsigyti kompiuterinius žaidimus pigiau?

žaidimai

Kompiuterinių žaidimų mėgėjai dabar gali kaip reikiant sutaupyti, nes internete vis dažniau atsiranda naujų parduotuvių, kuriose galima rasti dar pigesnius žaidimus. Tiesa, maža kaina reiškia, kad tokie žaidimai yra ne nauji, o naudoti. Trumpai tariant, jeigu ieškote vietų, kur kompiuteriniai žaidimai būtų pardavinėjami pigiau nei prekybos centruose ar kitose panašiose vietose, tiesiog atkreipkite dėmesį t ai, ką siūlo internetu prekiaujančios įmonės bei pavieniai fiziniai asmenys.

Norint įsigyti žaidimus, pirmiausia reikia suprasti kaip vyksta pats įsigijimo procesas internete. Jeigu jus domina PC žaidimų įsigijimas, atminkite, kad juos galite pirkti tiek užsakant žaidimų diskus, tiek ir perkant aktyvacijos kodus internete. Trumpai tariant, tokius žaidimus galima parsisiųsti internetu, tačiau, norint žaisti, teks įsigyti aktyvacijos kodą.

Perkant kompiuterinius žaidimus diskuose, galima sumažinti išlaidas. Mat, tokius diskus galima įsigyti ir naujus, ir naudotus. Naudoti, aišku, yra žymiai pigesni, tačiau jais prekiauja tikrai ne kiekviena parduotuvė. Personaliniams kompiuteriniams skirtus žaidimus galite įsigyti čia: tarasgames.lt/pc-zaidimai, o pats pirkimo procesas čia yra labai paprastas.

Dažniausiai visose internetinėse parduotuvėse veikia ta pati įsigijimo procedūra. Pirmiausia, pirkėjas išsirenka norimą žaidimą pagal savo žaidimų kompiuterį. Galiausiai, jis turi apmokėti jam pateiktą sąskaitą. Po apmokėjimo, pirkėjas gauna aktyvacijos kodą arba tiesiog jam pristatomas pats žaidimo diskas nurodytu adresu. Patogiausia būtų pirkti būtent aktyvacijos kodus, nes tokiu atveju iš karot galite žaisite nusipirktą žaidimą. Jeigu žaidimą perkate diske, pirmiausia turėsite sulaukti kol jis pasieks jūsų namų slenkstį. Tai gali trukti kelias dienas. Kaip bebūtų, atminkite, kad pirkimas yra išankstinis t.y. pinigus pirmiau mokate jūs, o tik tada gaunate žaidimą.

Atsiskaitymo metodų šiais laikais yra labai daug. Už įsigytus žaidimus galite atsiskaityti tiek bankiniais pavedimais, tiek ir pavedimais per tam tikras mokėjimų sistemas. Kai kurios internetinės parduotuvės priima atsiskaitymus ir kriptovaliutomis.

El. parduotuvėje TarasGames galite rasti tiek personaliniams kompiuteriniams,, tiek žaidimų konsolėms skirtus naujus ir naudotus žaidimus. Jeigu domina patys naujausi žaidimai, juos taip pat čia rasite.

Stacionarūs kompiuteriai – praėjusio dešimtmečio atgyvena?

stacionarūs kompiuteriaiŠiandien žmonės, sėdėdami kavinėse, parkuose ar autobusuose, naudojasi nešiojamais kompiuteriais, todėl gali susidaryti įspūdis, kad stacionarūs kompiuteriai yra niekam nebereikalingi ir juos galima statyti į muziejaus lentynas. Visgi, tai toli gražu nėra tiesa, nes didelių bendrovių darbuotojai, architektai, fotografai ir kitų profesijų atstovai negalėtų kokybiškai atlikti savo darbo be stacionaraus kompiuterio. Kyla klausimas, kodėl?

Atsakymas papras – stacionarūs kompiuteriai galingesni ir našesni, o jei kompiuteriui trūksta spartos, visada galima pridėti papildomų RAM‘ų, o svarbiausia, kad norint tai padaryti, nereikia perinstaliuoti kompiuterio ir sukti sau galvos, kur išsaugoti kietajame diske esančią informaciją.  Kai kurių profesijų atstovams tenka dirbti su didelės apimties ir greičio reikalaujančiomis programomis ar duomenų bazėmis, kurių nešiojami kompiuteriai tiesiog negali „pavilkti“, jos stringa, o tuo pačiu stringa ir darbo procesas.

Dar vienas didelis stacionarių kompiuterių privalumas – jungčių gausa. Čia rasite ir HDMI, ir VGA ir kelias USB jungtis, nereikės pirkti papildomų įrenginių, norint įkišti dar vieną laidą, nes viskas yra apgalvota jūsų patogumui. Beje, jei yra didelis poreikis, visada galima pasijungti ir antrą kompiuterio ekraną.
Galu gale, stacionarūs kompiuteriai nereikalauja tiek daug priežiūros, kaip nešiojami kompiuteriai, kuriems reguliariai reikia valyti aušinimo sistemą, norint, kad kompiuteris neperdegtų. Be to, stacionarių kompiuterių tarnavimo laikas yra ilgesnis, nes jie nėra pastoviai judinamai, krutinami ar purtomi. Visgi, jei kompiuteris sugenda, reikia atminti, stacionarių kompiuterių remontas yra pigesnis. Mat, nešiojamo kompiuterio elementai  dėl savo miniatiūrinio dydžio yra gerokai brangesni, juos sunku integruoti ar pakeisti.

Ir galiausiai pakalbėkime apie kainą. Pagrindinis veiksnys, darantis didžiausią įtaką kompiuterio kainai, yra galia. Šiuo požiūriu neabejotinai pirmauja stacionarūs kompiuteriai, nes perkant tokios pačios komplektacijos nešiojamą kompiuterį, galite sumokėti keletą kartų daugiau nei kainuoja stacionarus kompiuteris. Taigi, prieš perkant kompiuterį, reikia gerai pagalvoti, kokiam tikslui jo jums reikia: jei tai darbo kompiuteris, kuriuo laisvu metu planuojate žaisti žaidimus ar mėgstate žiūrėti itin auštos kokybės filmus, nedvejodami rinkitės stacionarų kompiuterį, o jei jums reikia, kad kompiuteris visada būtų šalia, jei mėgstate su kompiuteriu dirbti skirtingose vietose ir neketinate jo apkrauti įnoringomis programomis – nešiojamas kompiuteris jūsų tikrai nenuvils.

 

 

 

Retina ekranas – svarbi „Apple“ ypatybė

Retina ekranas labiau žinomas, kaip „Apple“ gamintojo prekių ženklas. Tai yra skystųjų kristalų ekranas, kuris turi tiek aukštą pikselių dažnumą, kad žmogaus akis jų pastebėti negali. Šis terminas naudojamas keliems „Apple“ įrenginiams, tokiems, kaip „iPhone“, „iPad“, „MacBook Pro“ ir panašiai.

Retina ekranas skiriasi nuo LCD/LED savo raiška.
Retina ekranas skiriasi nuo LCD/LED savo raiška.

Atsižvelgiant į tai, kad tipiškas žiūrėjimo į ekraną atstumas skiriasi, ypač, kai naudojami skirtingi įrenginiai, kurių tiek dydis, tiek ir paskirtis yra skirtinga, pikselių, kurie naudojami Retina ekranuose, skaičius gali skirtis. Tai priklauso ir nuo skirtingų ekranų dydžių – didesnis pikselių skaičius kvadrate mažesniuose ekranuose ir mažesnis skaičius didesniems ekranams. Pavyzdžiui „IPhone“ ir „iPod Touch“ turi 326 pikselius kvadratėlyje, o tokiame pačiame kvadratėlyje „MacBook Pro“ turi tik 220 pikselių. Kai kažkuris „Apple“ produktas turi vadinamą Retina ekraną, kiekvienos sąsajos valdiklyje dvigubinamas plotis ir aukštis tam, kad būtų kompensuojami mažesni pikseliai. „Apple“ tokią būseną vadina HiDPI būsena.

Terminą Retina „Apple“ užregistravo kaip savo prekių ženklą JAV patentų biure, tam, kad galėtų jį sieti su kompiuteriais ir mobiliaisiais įrenginiais.
Ar verta mokėti didelius pinigus už Retina ekraną?

Jau yra žinoma, kad geresnių už Retina ekranus tikrai egzistuoja. Tačiau tai pasitaiko retai. Be to, diskutuojama, ar „geresnis“ reiškia turintis daugiau pikselių. Aukštesnės rezoliucijos, be abejo, įmanomos, tačiau jos stabdo įrenginio veikimą. Be to, kyla klausimas, koks tikslas daryti įrenginio ryškumą didesnį, jei žmogaus akis nepastebi skirtumo? Todėl visi geriausi „Apple“ ekranai yra vadinami Retina. Daugeliu aspektų Retina ekranas yra žymiai patogesnis ir geresnis, nei daugelis kitų ir vertas tų pinigų, kuriuos Jūs už jį mokate. Jau vien dėl nuotraukų redagavimo funkcijų, kurios geriausiai atsiskleidžia Retina formoje.

Įsigyti kompiuterių su „Retina“ ekranais galima ne vienoje Lietuviškoje kompiuterių elektroninėje parduotuvėje. Aišku, jei jos turi „Apple“ produkcijos skyrelius arba yra atstovai ir turi leidimą prekiauti šia kompiuterine technika. Pirkdami internetu, visada palyginkite kainas – nepermokėkite, net jei tai „Apple“ 🙂 Pradėkite ieškoti nuo it-taskas.lt!

[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/kcnKi7GxZ2k" width="425" height="350" wmode="transparent" fvars="fs=1" /]