Elektroninės cigaretės internetu – ekonomiškas sprendimas Jums

Įprastos cigaretės pamažu užleidžia savo pozicijas naujam, kenksmingų priemaišų neturinčiam produktui. Taip, tai elektroninės cigaretės, kurios naujam vartotojų būriui žada daug ekonomiškesnį bei priimtinesnį rūkymo malonumą. Vape eGo e-cigaretė yra puikus to pavyzdys, nes šios rūšies prekę galima įsigyti internetu itin pigiai ir greitai.

E-cigaretė šių laikų visuomenėje ne naujiena, tačiau pereiti prie naujo rūkymo metodo ryžtamasi vis dar ne itin aktyviai. Galbūt kaltas informacijos trūkumas, galbūt nepasitikėjimas nauju produktu, tačiau ko gero labiausiai tai įtakoja pripratimas prie įprastos formos bei sudėties cigaretės. Elektroninės cigaretės iš Vape.lt keičia šį požiūrį ir sukuria naują bei malonią rūkymo alternatyvą. Tai nekenksminga, nevienkartinė, nebrangi, o ilgalaikė ir kokybiška prekė. Vape eGo e-cigaretė išsiskiria iš kitų įprastų cigarečių tiek savo kokybe, tiek patogumu bei kainos santykiu.

Jei ieškote tinkamos kokybės, patikimos bei ilgalaikės rūkymo priemonės ar jos komplekto, elektroninės cigaretės iš Vape.lt yra tai ko Jums reikia. Čia tinkamų prekių asortimentas ir aukštos kokybės e-cigaretės nenuvils nei vieno kliento. Už prieinamą kainą galite įsigyti rūkymo reikmenis ne tik miesto centre, bet ir internete. Pirkti internetu yra ne tik patogu, bet ir pakankamai pigu, nes tiek pristatymas, tiek užsisakytos prekės atsiėmimas yra visiškai nemokamas visoje Lietuvoje. Vape eGo e-cigaretė suteikia 7 dienų prekės grąžinimo garantiją, o elementams bei įkrovikliams – net 30 dienų prekės keitimo garantiją. Visa tai yra patogu, pigu ir itin paprasta.

Norėdami išmėginti elektroninės cigaretės ir jos komponentų malonumą, rekomenduojama  Vape eGo e-cigaretė, į kurios įsigijimo puslapyje galima pasirinktinai išsirinkti atitinkamo galingumo bei kokybės baterijos talpą, jos bei kaitiklių spalvą. Šios cigaretės kaina palyginus su kitų gamintojų produktais yra itin patraukli, todėl internetu ją įsigiję asmenys džiaugiasi kiekvieną kartą ją naudodami.

Išmėginkite elektroninės cigaretės iš Vape.lt privalumus jau šiandien, nes  tai patogu, kokybiška ir pakankamai paprasta. Nealinkite savo organizmo įprastomis žalingų dervų pripildytomis cigaretėmis, išmėginkite alternatyvią išeitį, kuri padės sutaupyti didžiules išlaidas kiekvieno rūkymo metu. Elektronines cigaretes internetu pirki yra pigu, tad nieko nelaukite, išmėginkite tai šiandien.

Lėktuvų bilietai – naujoviška el. parduotuvės forma

Elektroninė komercija Lietuvoje yra įsivaizduojama tik kaip elektroninės parduotuvės su visais katalogai, prekių aprašymais, akcijomis ir t.t. Galbūt dėl to, kad jų rinkoje yra apie 1500, ir kas dieną atidaromos kelios naujos. Iš tiesų el. komercijos sąvoka yra kur kas platesnė ir įvairiapusiškesnė. Pabandykime pasiaiškinti ar lėktuvų bilietais prekiaujančios svetainės yra elektroninės parduotuvės, ar ne.

Štai, ką sako lietuviškoji Wikipedija:

Elektroninė komercija apibūdinama kaip prekybinių santykių forma, kurioje tarpusavyje susijusios šalys sąveikauja elektroniniu būdu naudodamos informacines technologijas.

Elektroninės komercijos objektas – visų ūkinių komercinių, finansinių ir atsiskaitymo santykių, susijusių su tarptautinių ir vietinių sandorių sudarymu, vykdymu ir kontrole, visuma, palaikoma moderniomis ryšio priemonėmis.

Liaudiškai kalbant, tai visi elektroniniai atsiskaitymai ir tranzakcijos, atliekami internetu.

Elektroninės komercijos verslas dažniausiai užsiima produktų pardavimu, paslaugų teikimu, paskolomis.

Lektuvu bilietai yra virtuali prekė/produktas, kurio vertė yra fiksuota ir vienkartinė. Taigi tai yra pati paprasčiausia el. parduotuvė, kurioje ant virtualių lentynų išdėstomos tokios prekės.

Įsivaizduokite, kad elektroninė parduotuvė yra paprasta lentyna, kurioje sudėlioti jau atspausdinti lėktuvų bilietai. Lentynos eilė skirta šaliai, o viena lentynėlė – oro uostui. Tokiu būdu galime sudėti bilietus iš Vilniaus oro uosto į daugiau nei 20 kitų oro uostų daugiau nei 10 šalių. Jei elementarioje el. parduotuvėje kategorijos ir pakategorės yra aiškiai identifikuojamos, tai lėktuvų bilietų rezervavimo sistemoje to nėra ne dėl to, kad nepatogu, o dėl to, kad vartotojui būtų patogu surasti kuo mažesniu pelės paspaudimų skaičiumi. Realiai el. parduotuvės nuo bilietų parduotuvių skiriasi prekių išdėstymu ir pirkimo procesais. Visa kita esmė lieka ta pati. Tiek bilietas, tiek kita prekė yra rezervuojama, rezervaciją tvirtina vadybininkas ir perduoda vykdymui – kurjeriui, kuris pristato prekę. Arba prekę galima atsiimti pačiam atvykstant į biurą arba atsispausdinant lapą savo spausdintuvu.

Akivaizdu, kad prekė buvo įsigyta laikantis visų reikalavimų ir ES nustatytų normų, nors lėktuvų bilietams galioja ir papildomi tarptautinių oro vežėjų organizacijų nustatyti reikalavimai (dėl jų grąžinimo), o taip pat ir pačių vežėjų taisyklės.

Mintis išlieka ta pati – lėktuvų bilietų pardavėjai yra tokios pačios el. parduotuvės, kaip ir visos kitos nišinės el. prekyvietės, nors atrodo kitaip, funkcionuoja kiek kitaip ir turi visiškai kitokią reputaciją.

Nesutinkate? Padiskutuokime!