Dovanos – tai malonumas ir dovanojančiam, ir gaunančiam

dovanosTik ką sočiai atžymėjome Kalėdas ir kėlėme šampano tostus už Naujuosius, o štai jau artėja Šv. Valentino diena. Tad progos sveikinti mylimus ir artimus žmones, rodos, niekada nesibaigia. O juk dar gimtadieniai, vardadieniai, bendrų datų pažymėjimai ir daugybė kitokių visuotinų ar tik jums vieniems svarbių ir reikšmingų dienų paminėjimai. Taip kad švęsti progų daug, o per šventes juk norime pamaloninti ir nustebinti savo brangius žmones. Žinoma, tai geriausia padaryti padeda dovanos. Tai gali būti originalios dovanos, smagios ar juokingos dovanos, dovanos su specialia, tik jums vieniems suprantama užuomina, jūrų rankų darbo dovanos ir t. t. Tačiau svarbiausia, kad jos būtų išrinktos ar padarytos, supakuotos ir padovanotos su didele meile.

Kai šventės seka viena po kitos, kartais, pavargus nuo darbų ar pasiruošimo joms, gali pasirodyti, kad dovanų idėjos išseko, tačiau, patikėkite, galimybių nudžiuginti ir nustebinti artimą žmogų – neišsenkanti daugybė. Tiesiog paruoškite jam gurmanišką vakarienę – visus savo šiltus jausmus sudėkite į ruošiamus skanėstus ir abejingų tokiu vakarėliu tikrai neliks. Arba kitas ne ką prastesnis variantas – pavakarieniauti restorane, kur galėsite be rūpesčių pasimėgauti tinkama aplinka, mėgiamais patiekalais ir gėrimais, muzika. Be jokių abejonių, viena geriausių dovanų – tai laikas, kurį praleidžiate kartu.

Puiku savo mylimajam ar mylimajai dovanoti naujus potyrius. Tai įsimenama ir išlieka tikrai ilgam. Dovanojamą veiklą išsirinkite atsižvelgdami į savo ir antrosios pusės bendrus pomėgius ar polinkius, pasirinkite tai, ką norėtumėte abu kartu išbandyti, o gal net išmokti. Pasirinkti tikrai yra iš ko: įvairiausios degustacijos, aktyvaus laisvalaikio veiklos, kūrybiniai užsiėmimai.

O jeigu norisi turėti malonią, jūsų išskirtinę dieną primenančią smulkmeną, pasirinkimas vėlgi tiesiog beribis. Pavyzdžiui, šilta ir jauki dovana – dekoratyvinės pagalvėlės su jūsų sukurtu originaliu užrašu ar piešinėliu. Kaip gera vakarais, po darbų, priglusti prie tokios minkštos pagalvėlės, žadinančios šiltus prisiminimus. Arba atvirkščiai – padovanokite pelės kilimėlį su vien tik jums svarbaus momento nuotrauka. Tada jūsų mylimas žmogus ir dirbdamas prisimins ir galvos apie jus ir su jums kartu smagiai praleistą laiką.