Dabar ne visiems mokiems asmenims suteikiamos paskolos

finansai

Ne visiems bandymas skolintis internetu baigiasi sėkmingai. Tai ypač liečia tuos, kurie bando pasiskolinti iš žmonių per sutelktinio finansavimo platformas. Šiuo metu jose gauti kreditą nėra taip lengva. Nors ten palūkanų norma įprastai yra mažesnė nei kreditų bendrovėse, tai nereiškia, kad visi yra pasiruošę investuoti į jūsų prašomą paskolą. Trumpai tariant, tokiose platformose papartis žmonės gali investuoti savo asmenines lėšas į kitų žmonių prašomas paskolas. Jie iš to uždirba. Tačiau, pačios sistemos kruopščiai filtruoja vartotojų paraiškas. Neretai atvejais, kai kurių žmonių kredito paraiškos tiesiog yra atmetamos ir nepraleidžiamos dėl prastų kreditingumo rodiklių.

Kiekvienas kredito teikėjas supranta kokią atsakomybę jis priima sutikdamas paskolą. Dabar yra gana griežtos nuostatos, kurių nesilaikymas užtraukia baudą. Tų nuostatų turi laikyti ir sutelktinio finansavimo platformos, o ne tik kreditų bendrovės ar bankai. Trumpai tariant, joks asmuo neturi teisės gauti paskolos, jeigu aiškiai matoma, kad jo kreditingumas vertinamas labai prastai. Tik geria įvertinamas kreditingumas yra raktas į sėkmingą paskolos gavimą. Aišku, kreditingumas gali būti teigiamas, tačiau vis tiek būna atveju, kad tokiems žmonėms paskolos nesuteikiamos. Kodėl?

Gauti greitąjį kreditą su geru kreditingumo įvertinimo gali nepavykti dėl to, jog asmuo bando gauti paskolą, kuri yra ne jo nosiai. Paprastai tariant, jeigu žmogus bando gauti milžinišką sumą, tuomet logiška, kad mėnesio įmokos bus irgi didelės. Jeigu asmens kreditingumas yra teigiamas, tačiau jo pajamos nėra pakankamos, tuomet savaime suprantama, kad paskola nebus suteikta. Tiesiog tai matytis iš atliktų apskaičiavimų. Tad, jeigu norite gauti paskolą, turite pasižiūrėti ar bandote skolinti adekvačią sumą. Kai kurie žmonės skolinasi ne pakals savo galimybes, tad galbūt tarp tų žmonių esate ir jūs.

Kaip bebūtų, ne visiems asmenims galima imti kreditus, o tiksliau – yra kategorija žmonių, kurių paskolų paraiškos nedelsiant atmetamos. Tai yra bedarbiai asmenys. Kreditoriai negali jiems suteikti paskolų, bes tai draudžia teisės aktai. Taip pat kreditoriai neskolina pinigų tiems, kurie turi įrašų apie negrąžintas skolas. Pavyzdžiui, jeigu bandote skolintis turėdami dar neapmokėtų skolų, tuomet savaime aišku, kad nieko nepešite.

Paskolų refinansavimas – būdas išsisukti iš keblios padėties

 

paskolos

Paskolų refinansavimas yra vienas pagrindinių būdų asmenims sumažinti turimus įsipareigojimus. Jeigu kaip tik svarstote galimybę skolintis tam, kad padengtumėte senas skolas, vadinasi refinansavimo paslauga jums tikrai turėtų būti aktuali. Tai ir yra šio paskolos paskirtis – apmokėti senas sąskaitas. Aišku, refinansavimui taikomi šiokie tokie reikalavimai, kurie yra kažkiek skirtingi nuo tų, kurie taikomi vartojimo paskoloms. Žinoma, yra labai daug panašumų ne vis dėlto – paskolų refinansavimas yra kaip vartojimo kreditai, tik su skirtingu tikslu. Galvojantiems apie paskolų refinansavimo galimybę, patariama įdėmiai skaityti ne tik atsakingo skolinimo principu bei įstatymus, bet ir kreditorius vidines taisykles.

Visi paskolų teikėjai, kurie nurodo, kad siūlo paskolų refinansavimo galimybę, privalo laikytis įstatymo. Jie numato kam skolinti pinigus leidžiama, o kam ne. Asmenys, kurie negali laiku vykdyti įsipareigojimų, negali gauti jokio finansavimo – nei vartojimo paskolų, nei refinansavimo kreditų. Kiekvienas kreditorius privalės įvertinti kliento mokumą, o to nepadarius, grės sankcijos. Jos baigiasi baudomis arba licencijų atėmimu.

Internetu paskolų refinansavimas prieinamas praktiškai visiems Lietuvos gyventojams. Tačiau reikia išskirti nepilnamečius. Vartojimo kredito įstatymas draudžia skolinti pinigus asmenims, kurie nėra sulaukę 18 metų. Tas pats taikoma ir refinansavimo paskoloms. Kiekviena kredito bendrovė turi teikti paskolas pagal šalyje galiojančius įstatymus.

Kas liečia kreditorių vidines taisykles, pabrėžtina, kad jie iškelia reikalavimą dėl švarios finansinės reputacijos. Trumpai tariant, asmenims, kurie yra skolininkų sąrašuose, kreditoriai nenori skolinti pinigų. Tiesiog tokie asmenys sukelia nemažą riziką. Juk ir patys suprantate, kad kreditoriai rizikos nenori prisiimti ir jie bando ją sumažinti kiek tik įmanoma. Tad, jeigu jūs jau esate skolininkų sąrašuose, tuomet tikrai nereikėtų vargintis ieškant refinansavimui skirtos paskolos.

Paskolų refinansavimas turi būti pasitelkiamas atsakingai ir apgalvotai. Jeigu imsite paskolą senų skolų padengimui, tai žiūrėkite, kad tokios paskolos sąlygos būtų geresnės nei anksčiau buvusių įsipareigojimų. Priešingu atveju, net nebus prasmės imti naujos paskolos, kuri nei kiek negelbės. Tiesiog bus nukeliamas terminas keliomis dienomis ir tiek. Paprasčiausiai, paskolų refinansavimas turi būti pasitelkiamas atsakingai.

Ne kiekvienam prieinamas greitas kreditas internetu – kodėl?

kreditas Nors greitas kreditas internetu ir yra labai patogus būdas gauti pinigų reikiamu būdu, visgi tą padaryti gali ne visi. Kas gali gauti greitąjį kreditą:

  • Visų pirma, greitas kreditas internetu suteikiamas žmonėms, kurie turi pakankamą prieigą prie interneto ir reikiamus įrankius: el. paštą, tel. Numerį, banko sąskaitą ir prisijungimą prie tos bankininkystės.
  • Antra, greitieji kreditai suteikiami žmonėms, kurie turi bent 18 metų;
  • Kreditus gali gauti asmenys, kurie turi oficialias pajamas (pakankamas);
  • Kreditai suteikia žmonėms, kurių mokumo istorija yra pakankamai gera;
  • Paskolos ir kreditai internetu suteikiami žmonėms, kurie yra LR piliečiai.

Siekiama apsaugoti skolininkus nuo per didelės finansinės naštos

Taigi, tam, kad žmonės galėtų turėti pakankamai pinigų, norėdami, grąžinti paskolas, jie turi turėti darbą, uždarbį. Paskolų teikėjų algoritmai skaičiuoja, kiek žmogus uždirba, kiek jis išleidžia kitoms paskoloms, kiek jam liktų pragyvenimui, grąžinant prašomos skubios paskolos pinigus. Ir tuomet paaiškėja, ar tas žmogus tikrai turėtų sąlygas grąžinti tą paskolą. Jeigu algoritmas rodo, kad žmogus nelabai galėtų kažką grąžinti, tuomet tokia per didelė finansinė našta žmogui  nesuteikiama. Taip skolintojas pats apriboja žmogų, pats išgelbėja jį nuo per didelių įsiskolinimų. Taip pat yra ir „juodojo sąrašo“ galimybė, kuomet priklausomi nuo alkoholio, narkotikų ar lošimų asmenys būdami sveikos būsenos patys prašo juos įrašyti į juodąjį sąrašą. Tas sąrašas apsaugo žmones, nes jiems silpnumo akimirką bandant pasiskolinti, pinigai yra neskolinami.

Atsakomybes riboja ir įstatymai

Tam tikrais atvejais, greitieji kreditai neteikiami ir dėl to, kad žmones nuo neapgalvotų sprendimų saugoja įstatymas. Pavyzdžiui, anksčiau būdavo galimas greitas kreditas visa para. Pasikeitus Lietuvos banko įstatymui, dabar bet kada naktį pasiskolinti ir gauti pinigų negali – tuo metu tik gali pildyti prašymus. Siekiama apsaugoti nuo sukčiavimų, kada tamsiuoju paros metu žmonės yra užpuolami ir iš jų išviliojami pinigai, net ir pasiskolinti. Taip pat naktį žmonės dažniau bijo, vadovaujasi emocijomis, baimėmis, dėl to gali skubotai elgtis. Todėl naktį įstatymas draudžia teikti skolinimo paslaugas.

 

Skolintojas taip pat nori apsisaugojimo ir garantijų

 

Dar vienas dalykas, kodėl greitas kreditas internetu suteikiamas ne kiekvienam, to prašančiam – tai tas faktas, kad skolintojas tikrai nori maksimalaus apsisaugojimo, garantijų. Reikėtų suprasti, kad antstoliai ir išieškojimai yra kraštutinis veiksmas, kurio skolintojas imasi, kuomet skolininkas negali grąžinti. Tačiau apskritai skolinimo paskirtis yra atgauti tuos pačius pinigus su palūkanomis ir iš to uždirbti. Skolinimo įmonės – ne labdaros centrai, kurie dalina pinigus kiekvienam, kam jų reikia. Skolintojas yra suinteresuotas pinigus atgauti. Dėl to neskolina, pavyzdžiui, asmenims, kurie nėra LR piliečiai – kad šie su paskola nedingtų tiesiog kažkur į nežinią.

 

Pasitikima tik oficialiais duomenimis, net jeigu jie klaidinantys

 

Taigi, rezultate mes turime įvairių apribojimų, nulemiančių tai, ar asmuo gali gauti tam tikrą paskolą, ar negali. Tačiau vis dėlto reikėtų žinoti, kad net ir tada, kai duomenys rodo, kad asmeniui nereikėtų skolinti, kartais gali būti nuskriausta tam tikra žmonių dalis, nes iš tiesų jie paskolas lengvai grąžintų. Ir atvirkščiai – ne visi, kuriuos algoritmas atpažįsta kaip potencialiai nerizikingus skolininkus, tokie ir yra.

 

 

 

Ilgalaikės paskolos internetu

paskola

Jei vis dažniau pagalvojate apie kreipimąsi dėl ilgalaikės paskolos internetu, turbūt svarstote apie galimybę įsigyti didesnės vertės pirkinį ar pasinaudoti brangesnėmis paslaugomis. Tiesą sakant dėl ilgalaikės paskolos internetu pastaruoju metu į šiuolaikinius oficialius mūsų šalyje veikiančius kreditorius kreipiasi vis daugiau vartotojų, todėl jei jūs taip pat neturite pakankamai asmeninių santaupų, kurios padėtų įgyvendinti savo užsibrėžtą finansinį tikslą, tuomet nepamirškite, kad galite kreiptis į kreditorius, kurie jums suteiks ilgalaikę paskolą. Žinoma, tokių finansinių paslaugų teikėjų yra labai daug, todėl visų pirma jums vertėtų labai atidžiai ir atsakingai įvertinti dabartinę tokių finansinių paslaugų teikėjų pasiūlą ir išsirinkti tuos kreditorius, kurie jūsų manymu teikia pačias palankiausias finansines paslaugas. Kita vertus atminkite, kad nuo to, kiek dėmesio ir laiko skirsite kreditorių pasirinkimui, tiesiogiai priklausys ir jūsų pasirinkta paskola, todėl tikrai nevertėtų skubėti ir pasirinkti pirmą po ranka pasitaikiusį paskolos variantą. Kur kas geriau, jei jūs susikoncentruosite ir pasistengsite atrasti patį patraukliausią vartojimo paskolos pasiūlymą. Taigi, kai atrasite vartojimo paskolą ir ją gausite, būtinai daug dėmesio skirkite savo asmeninių finansų valdymui.

Kaip žinia, gavus ilgalaikę paskolą internetu, savo pasirinktiems tokių finansinių paslaugų teikėjams įsipareigosite labai ilgam laikui, todėl jūs turite būti visiškai tikri, kad pasirinkote tinkamai ir jūsų asmeninė finansinė padėtis yra labai stabili bei tokia išliks visą tolimesnį laikotarpį, kol jūs turėsite papildomų finansinių įsipareigojimų. Taigi, jei jūs norite, kad jūsų asmeninė finansinė padėtis išliktų stabili ir tvirta, turėtumėte pasistengti išvengti papildomų nebūtinų išlaidų, pasirūpinti kuo optimalesniu savo asmeninių finansų paskirstymu ir tinkamiausių finansinių tikslų užsibrėžimu bei jų įgyvendinimu. Jei jūs viso to nepamiršite ir pirmyn judėsite atsižvelgdami į pačius tinkamiausius sprendimus, jūsų asmeninis finansinis pagrindas turėtų išlikti tvirtas. Tai reiškia, kad jokia papildoma paskola jūsų situacijos nepablogins ir jūs tikrai pajėgsite užkirsti kelią bet kokiems finansiniams nepatogumams, kurie priešingu atveju galėtų sujauti jūsų situaciją ir neleistų jums lengviau atsistoti ant kojų, stabilizuojant savo asmeninį finansinį pagrindą.

Ženklai, kad gal teks refinansuoti paskolą

paskolos refinansavimasNe visada viskas klostosi taip, kaip tikėjomės, ir kartais planavus sėkmingai grąžinti gautą paskolą bei jos palūkanas, to padaryti nepavyksta. Tada į pagalbą gali ateiti šiuolaikiškas būdas spręsti šią bėdą – paskolos refinansavimas. Nors ir galvojate dabar, kad jums tokios paslaugos neprireiks, ir viską įveiksite savarankiškai, tačiau, kaip sakoma – niekada nežinai. Todėl ir refinansavimas gali būti labai netikėtas, jeigu nepastebite ženklų, rodančių, kad visgi paskola atiduodama ne taip greitai, kaip tikėtasi. Kas tai per ženklai, rodantys, kad galbūt jau artėja paskolos refinansavimas?

Kiekvieną mėnesį vos sukrapštote paskolai

Pirmasis ženklas – sunkumas grąžinti įmokas. Kai ėmėte paskolą, jūs naudojote skaičiuoklę, kuri jums leido pasirinkti tam tikrą sumą, kurią jūs galėtumėte lengvai grąžinti. Taip pat ir patys tikriausiai paskaičiavote, kokią sumą dar galėtumėte lengvai grąžinti dalimis po truputį kas mėnesį, o kokia jau būtų per didelė. Ir jeigu iš pradžių viskas buvo puiku, o vėliau pamažu vis sunkiau ir sunkiau tie pinigai pervedami kas mėnesį už paskolą, tai gali būti ženklas, kad jums būtų vėliau naudingas perkreditavimas. Net jeigu dar išgalite susimokėti už paskolą, ar nebus taip, kad tai labai gadina gyvenimo kokybę ir norėtumėte viską nukelti ilgesniam laikui? Kartais mes tiesiog negalime visko daryti, kaip planavome, jeigu, tarkime, susergame, patiriame sunkią kitą nelaimę. Tada senų paskolų apmokėjimas nukreipiamas per kitą kreditorių ir jūs gaunate daugiau laiko.

Mažėja pajamos

Aišku, priežastys, kodėl jums sunkiau sumokėti paskolą, paprastai yra kaskart įvairios. Tai, dėl ko jums galbūt bus būtinas paskolos refinansavimas iki 10000 eurų, gali būti tiesiog tiesioginis jūsų pajamų mažėjimas. Gal laipsniškai netenkate užsakymų arba darbo krūvio. O gal jūsų darbe sumažino algą. O gal perėjote dirbti ten, kur moka mažiau? Mažėjančios pajamos visada yra nemalonus ir apsunkinantis efektas, tačiau dar sunkiau, jeigu tuo metu turite mokėti paskolą. Gerai, kad šiuo atveju paskolos refinansavimas yra naudingas, leidžiantis lengviau išspręsti tokias problemas.

Didėja poreikiai ir išlaidos

Kita bėda – kai auga jūsų poreikiai, pajamos lieka tokios pačios, o dar prisideda ir paskolos grąžinimo atsakomybė. Kada taip staiga ima išaugti tie poreikiai? Vienas iš pasirinkimų – pagausėjus šeimai. Kreditai teikiami ne vaikams, o pilnamečiams žmonėms, todėl visai tikėtina, kad kažkur atsirado dar vienas žmogus šiame pasaulyje, o jo pragyvenimas visgi kainuoja. Taigi, tada ir pinigų gali likti mažiau. Vėlgi, tas pats refinansavimo metodas „žmonės žmonėms“ gali labai pagelbėti ir neversti spausti ten, kur jau ir taip viskas prispausta. Tik svarbiausia yra pasinaudojus refinansavimu tikslingai išnaudoti gautą laiką. Reikia kuo greičiau ieškoti išeities, būdo išspręsti tą situaciją susiklosčiusią. Gal didinti pajamas, gal atsisakyti kažkurių išlaidų, gal daugiau dirbti.

Prastėja sveikata

Įvairios ligos taip pat gali būti ženklas, kad jums nepavyks taip sklandžiai kaip norėjote grąžinti paskolos. Jeigu matote, kad jūsų sveikata labai pašlijo ir tikrai nesitaiso, klausimas, ar nereikėtų pirma pasirūpinti labiau savimi, o tik paskui toliau dirbti alinančius darbus. Gal apskritai reikėtų susirasti kitą darbą, tada jis būtų geresnis ir geriau apmokamas. Tuomet ir paskolas išmokėtų būtų kur kas lengviau. Taigi, kiekvienas žmogus gali pagalvoti apie tai. Refinansavimas – pirmoji pagalba protingiems žmonėms, papuolusiems į netikėtas situacijas, tačiau linkusiems per ateinančius metus ar kitą laimėtą laiką sugalvoti, kaip tas pajamas padidinti ir paskolas grąžinti.

Paskolų refinansavimas: kuo jis naudingas vartotojams?

paskolų refinansavimasGalvojantiems ar yra būdų sumažinti turimas skolas vertėtų atidžiau analizuoti kredito įstaigų pasiūlymus, nes paskolų refinansavimas šiuo metu yra bene populiariausia finansinė paslauga, kuria naudojasi jau turintys įsipareigojimų finansų įstaigoms ir kitiems paslaugų teikėjams. Ši paslauga reiškia tai, jog skolų turintis asmuo gali gauti antrą paskolą, tačiau ji būtų skirta jau nebe vartojimo poreikių tenkinimui, o turimų skolų padengimui. Refinansavimo paskolas dabar siūlo praktiškai visos kredito įstaigos, tačiau verta atminti – kreditingumas tikrinamas bet kokiu atveju. Kadangi refinansavimo paskolos yra tas pats kas vartojimo kreditai, tai jų išdavimui irgi taikomos mokumo vertinimo nuostatuose esančios sąlygos.

Paskolų refinansavimas negali būti pasitelkiamas tų, kurie jau vėluoja sumokėti įmokas.

Verta žinoti, kad kredito įstaigos ir kiti refinansavimo kreditus siūlantys kreditoriai pabrėžia, jog jie pinigus skolina tik atsakingiems asmenims. Tai reiškia, kad prasiskolinę asmenys, kurie vengia ar dėl kitų priežasčių nevykdo įsipareigojimų, refinansavimo kredito dažniausiai negauna. Jeigu jūs norite padengti jau uždelstas skolas, tai tuomet galbūt reikėtų ieškoti tokio kredito teikėjo, kuris refinansavimą suteiks jums įkeitus turtą. Turto įkeitimas dažniausiai ir reikalaujamas tais atvejais kai asmuo jau vėluoja mokėti įmokas ar kai jau galima suabejoti jo atsakingumu ir sąžiningumu.

Pabrėžtina: paskolų refinansavimas nėra skirtas vartojimo poreikiams tenkinti – tai skolų padengimui skirtos paskolos, todėl nenustebkite, jeigu tos sumos jūs negausite – kreditoriai pinigus perves tiems paskolų ar kitų paslaugų teikėjams, kuriems esate skolingi.

Paskolų refinansavimas naudingas tuo, kad mažėja palūkanos ir palengvinamas skolų grąžinimas.

Jeigu galvojate, kad su refinansavimo paskolomis jūs tiesiog patenkate į ratą, iš kurio išeiti nepavyks, tai labai lystate. Refinansavimo atveju asmuo paskui moka mažesnes įmokas. Taip nutinka dėl paprastos priežasties – refinansavimo kreditai yra pigesni nei įprastos vartojimo paskolos. Taip pat reikėtų pabrėžti, kad anksčiau palūkanų norma buvo žymiai didesnė, o po LR VKĮ pataisų priėmimo tos palūkanos sumažėjo kaip reikiant ir dabar jos taikomos net ir refinansavimo kreditams. Tiesiog, paskolų refinansavimas yra populiariausia ir iš tiesų naudinga galimybė sumažinti skolas.

Kokie yra Euroecredit kreditai?

Euroecredit kreditaiKas svarbu imant kreditą? Yra ne vienas punktas, apie kurį galima kalbėti. Vartotojams aktualu, kad prireikus pinigai būtų gaunami greitai. Tačiau taip pat būtina nepamiršti atsakingai peržiūrėti sutarties ir įvertinti sąlygų. O apskritai internetinis skolinimosi variantas gali būti informatyvus ir dėl to naudingas – tai patvirtina Euroecredit kreditai.

Euroecredit skolina pinigų sumas nuo 100 iki 3 000 eurų. Nemažas intervalas, todėl kiekvienas vartotojas pasirenka pagal konkrečią finansinę padėtį ir pagal poreikius. Grąžinimo laikotarpis taip pat platus – nuo 2 iki 24 mėnesių. Čia vėlgi įvertinama situacija ir nusprendžiama, koks variantas būtų geriausias.

Žinote, kuo Euroecredit kreditai pasitarnauja į finansinę dilemą pakliuvusiems žmonėms? Reikia paminėti spartumą – kreditą galima gauti per 15–20 minučių. O užsiregistruoti ar pateikti paraišką – bet kuriuo paros metu.

Lankytojui, užsukusiam į pristatytos įmonės interneto svetainę bene labiausiai norisi apsižvalgyti DUK skiltyje. Juk dažniausiai užduodami klausimai – tai, kas vartotojams labiausiai rūpi ir į ką pateikiami atsakymai. Klausimų daug, atsakymų irgi. Kaip, kodėl, ar – kiekvienas žodis turi gilesnę prasmę ir yra šis tas daugiau nei raidės. Todėl „kaip“, „kodėl“, „ar“ – atsakymų reikalaujanti struktūra.

Labai patogu, kad Euroecredit.lt veikia skaičiuoklė, kur sužinoma, kokia būtų mėnesio įmoka pasiskolinus konkrečią sumą konkrečiam laikotarpiui. Pasirenkamas norimas mėnesių intervalas, pavyzdžiui, 6. Pasirenkama norima suma, pavyzdžiui, 300. Ir neprireikia net sekundės – mėnesio įmoka tuoj pat apskaičiuojama.

Tad kokie yra Euroecredit kreditai? Jie pasižymi universalumu, kurį įrodo platus skolinamų sumų intervalas ir nesiauros grąžinimo laikotarpio ribos. Dar viena ypatybė – greitas pinigų gavimas. Pati paraiška irgi pateikiama be didesnių sunkumų. Atkreiptinas dėmesys, kad tinklalapyje yra dažniausiai užduodamų klausimų kategorija, kuri tarsi žemėlapis padeda susigaudyti šioje temoje.

 

 

 

Šiuo metu paskolos jums reikėtų ieškoti sutelktinio finansavimo sistemose

paskolosNetinka greitųjų kreditų bendrovių pateikiami pasiūlymai? Tada paskolos jums reikėtų ieškoti kitose vietose. Viena iš jų – sutelktinio finansavimo platformos, kur visas veiksmas vyksta būtent tarp paprastų žmonių. Tai sistemos, kurios apjungia tiek finansavimo ieškančius, tiek jį suteikti galinčius žmones. Aiškiau kalbant, tokios sistemos yra skirtos tiems, kurie nori pasiskolinti pinigų iš paprastų žmonių, nes mat šiose sistemose visą paskolos sumą suneša fiziniai asmenys, kurie iš to gali uždirbti. Pavyzdžiui, jeigu pateikiate paraišką tokioje sistemoje, tai jums tenka laukti kol investuotojai t.y. paprasti žmonės investuos į tą paskolą. Vienas žmogus gali investuoti vieną sumą, kitas – mažesnę ar didesnę.

Bene didžiausias tokių platformų privalumas yra būtent galimos derybos dėl metinės palūkanų normos. Tokiose sistemose jūs galite nurodyti kokią palūkanų normą galite mokėti, o tada investuotojai jau spręs ar jiems apsimoka investuoti pinigus į jūsų paskolą ar ne. Tiesa, tokiose sistemose yra nustatoma minimali metinė palūkanų norma. Šiuo metu ji svyruoja ties 6 – 10 procentų per metus. Vidurkis siekia apie 25 procentus per metus. Tai reiškia, kad iš tokių platformų besiskolinantys asmenys dažniausiai moka 25 procentų metines palūkanas.

Taip pat reikėtų pabrėžti ir šiokius tokius šių sistemų trūkumus. Vienas iš jų – tarpininkavimo mokestis. Platformos operatorius ima mokestį už tarpininkavimą. Neretai jis siekia iki 10 procentų nuo paskolos sumos. Pavyzdžiui, jeigu nurodysite, jog jums reikia 1000 eurų paskolos, tai sistemos operatorius sau paims 100 eurų, o jums tenkanti paskolos suma bus 900 eurų. Toks mokestis taikomas didžiojoje dalyje tokių sistemų, nes vis dėlto – nemokamai šių platformų operatoriai nedirba.

Skolinantis iš tarpusavio skolinimo platformų irgi galioja kreditingumo vertinimo reikalavimas, tad turėkite galvoje, kad būdami nemokūs ir negaudami tvarių pajamų, jūs paskolos gauti negalėsite, nes jūsų paskolos paraiška nebus rodoma investuotojams – ji bus atmesta. Kita išeitis būtų skolintis iš tokių platformų su nekilnojamo turto įkeitimu – tada galbūt kreditingumo vertinimo ir neprireiktų, nebent neužilgo įsigaliotų jau paruoštos įstatymų pataisos, kurios apribos ir šių kreditorių veiklą.

Lengvas būdas apskaičiuoti aktualias sumas

paskolos skaičiuoklėNiekada negalite žinoti, kada Jus ar Jūsų artimuosius, draugus bei pažįstamus ištiks finansiniai sunkumai – mažiau išlaidų reikalaujantys ir trumpalaikiai, kaip buitinės technikos gedimai, gydymo išlaidos, kurių nepadengia draudimas, ar kur kas brangesni ir ilgalaikiai, kaip automobilio taisymas ar nedidelis būsto remontas bei kiti nenumatyti atvejai. Tokiu atveju ypač praverčia greitųjų kreditų paslauga – galima pasiskolinti vos per 15 minučių ir reikiamą sumą savo sąskaitoje turėti akimirksniu. Tačiau būtina prisiminti, jog visuomet reikia skolintis atsakingai įvertinus savo galimybes skolą grąžinti, o tai yra kur kas lengviau padaryti naudojantis paskolos skaičiuokle, padėsiančia sužinoti daugiau informacijos apie kredito grąžinimą bei kitus aktualius terminus.

Sužinokite palūkanų sumą iš anksto

Naudodamiesi Paskoliukas skolinimosi sistemoje esančia paskolos skaičiuokle, galite nesunkiai išsiaiškinti paskolos palūkanas. Paskolos palūkanų skaičiuoklė, įvedus norimą pasiskolinti sumą ir kokiam laikui norite pasiskolinti, apskaičiuoja, kiek palūkanų sumokėsite. Pavyzdžiui, norėdami pasiimti 500 eurų kreditą 30 dienų, per mėnesį sumokėsite 24 eurus palūkanų. Kartu paskolos palūkanų skaičiuoklė apskaičiuoja ir metinę palūkanų normą – 58.4 % bei bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą – 103.18 %. Bendra vartojimo kredito kainos metinė grąžinimo norma – tai matematinis finansų institucijų matavimo metodas, sukurtas apskaičiuoti visą ilgalaikės paskolos (iki 1000 eurų, duodama nuo trijų iki šešių mėnesių) kainą – palūkanas, įmokų mokėjimo mokesčius ir administracines išlaidas, kurias klientas turėtų sumokėti imdamas paskolą ilgiau nei vieneriems metams. Pastebėtina, jo bendrosios vartojimo kredito kainos metinė grąžinimo norma priklauso nuo paskolos termino ir sumos dydžio – kuo didesnė paskolos suma ir kuo ilgesniam laikui skolinamasi, tuo mažesnė bendra vartojimo kredito kainos metinė grąžinimo norma.

Visa informacija apie skolos grąžinimą

Norinčiam pasiimti reikiamą kreditą aktualu žinoti ir sumą, kurią reikės mokėti. Tam ypač naudinga paskolos grąžinimo skaičiuoklė. Sužinoti, kiek turėsite mokėti galite visiškai paprastai – su savo vartotojo vardu bei slaptažodžiu prisijungę prie paskolų teikimo sistemos, pasirinkite „PA vartotojo zoną“, tuomet meniu punkte „Mano kreditai“ matysite savo asmeninę kreditų istoriją. Tam tikru numeriu nusiuntę trumpąją žinutę su tekstu „INFO“, akimirksniu gausite atsakymą SMS žinute, kurioje bus nurodytas ir Jūsų šios dienos kredito balansas. Jei norite grąžinti kreditą anksčiau, nei numatyta pagal terminą, puikiai galite tai padaryti. Tačiau būtina įsidėmėti, jog turite apie tokius ketinimus informuoti skolinančią įmonę ne vėliau kaip prieš penkias dienas iki numatytos grąžinimo datos. Norėdami informuoti, tai galite padaryti visiškai paprastai – užpildę tam tikrą paraiškos formą, ją pasirašę ir atsiuntę skaitytuvu nuskaitytą sutartį elektroniniu arba paprastu paštu.

Nesudėtingas paskolos įmokos apskaičiavimas

Paskolos įmokos skaičiuoklė – ypač naudinga priemonė, imantiems ilgalaikius kreditus – nuo trijų iki šešių mėnesių. Naudojantis šia kredito įmokos skaičiuoklė lengvai sužinosite, kokią mėnesinę įmoką turėsite mokėti skolintojui. Tereikia žinoti norimo imti kredito dydį, terminą bei kredito metinę palūkanų normą. Savo turimo kredito balansą galite sužinoti ir siųsdami trumpąją žinutę tam tikru numeriu, žinutės teksto laukelyje įrašę raktinį žodį „INFO“. Už greitąjį kreditą galite sumokėti Jums patogiausiu būdu: naudojantis internetine bankininkyste, įnešant grynuosius pinigus bankų padaliniuose, Lietuvos pašto, PayPost skyriuose, per Perlo terminalus, R-Kiosk ir Lietuvos spaudos kioskuose ar net prekybos centrų „Maxima“ kasose. Įmokos užskaitomos darbo metu, tačiau ta data bei laiku, kada gaunamas pavedimas į banką. Naudojimasis paskolos skaičiuokle – visiškai paprastas būdas greit ir nesudėtingai sužinoti savo grąžinimo terminą bei mėnesinę įmoką, tad galite nesunkiai planuoti tolimesnius finansus net pasiėmę greitąjį kreditą.

Ką verta žinoti apie vartojamąsias paskolas?

vartojamosios paskolos internetuAr įsivaizduojate, kiek daug laiko ir energijos šiais laikais sutaupome, turėdami galimybę už daugybę paslaugų ir prekių susimokėti internetu? Čia jau galima ne tik apsipirkti ar sumokėti mokesčius, bet ir patogiau išspręsti daugybę finansinių klausimų, problemų, pavyzdžiui, paskolos ėmimo. Vartojamosios paskolos internetu – tai sprendimas tiems žmonėms, kurie nori gauti kreditą, ir nori tai padaryti greitai, patogiai ir saugiai. Skolinantis internetu daug kas išties yra paprasčiau. Ko verta vien tai, kad vienu prisėdimu galima gauti daugybę informacijos ir palyginti bent kelių skirtingų įmonių, bankų paskolų teikimo sąlygas. Vartojamosios paskolos maziausios palukanos, kredito skaičiuoklė – daugiau apie tai ir panašius su skolinimusi susijusius klausimus.

Trumpai apie palūkanas

Niekam ne paslaptis, kad sprendimą, kur kreiptis dėl paskolos, neretai lemia palūkanų dydis. Kai aktualūs abu dalykai – vartojamosios paskolos maziausios palukanos – belieka užsiimti „protingiausio“ santykio paieškomis. Kaip ir minėta, tai patogiausia atlikti internete. Čia galite apžvelgti bent kelių skirtingų bendrovių siūlomas sąlygas. Tiesa, kai kurios įmonės savo interneto svetainėse suteikia galimybę pasinaudoti kredito skaičiuokle. Įvedę reikalingus duomenis, galite pamatyti, koks mėnesinių įmokų dydis bus taikomas, pasirinkus konkretų paskolos grąžinimo laikotarpį. Taip, atlikę nesudėtingus skaičiavimus, išsiaiškinsite, kokia yra palūkanų norma. Kodėl į tai būtina atkreipti dėmesį? Tiems, kuriems reikalingos vartojamosios paskolos maziausios palukanos reiškia finansiškai lengvesnį kredito atidavimo laikotarpį. Gauti paskolą – viena, o ją grąžinti kartu su visomis palūkanomis – jau finansinis įsipareigojimas, į kurį derėtų žiūrėti rimtai. Juolab, kad vartojamosios paskolos internetu ar kitu būdu, suteikiamos nemažoms pinigų sumoms. Tai reiškia, kad ir grąžinimo laikotarpis bus ne iš trumpiausių.

Užstatas – nebūtinas?

Kitas svarbus su kreditu ir jo gavimu susijęs aspektas – užstatas. Be jokios abejonės, vartojamosios paskolos be užstato yra populiariausios, kadangi smarkiai palengvina skolinimosi procesą. Reikėtų atminti, kad norint nemokėti užstato, gali tekti „susitaikyti“ su kredito bendrovės keliamomis sąlygomis. Pavyzdžiui, kai kur vartojamosios paskolos be užstato gali būti suteiktos tik tam tikrai sumai pinigų, pavyzdžiui, neviršijančiai 500 eurų. Tiesa, išsirinkus įmonę, kurios paslaugomis naudositės, geriausia dėl šių ir panašių apribojimų pasitarti su bendrovės konsultantais. Šie jums atsakys, kokią mažiausią ir didžiausią paskolą be užstato galite gauti, kokios bus grąžinimo sąlygos, palūkanos ir panašiai. Vartojamosios paskolos be užstato, kaip ir kiti kreditai, yra suteikiamos vadovaujantis tam tikrais reikalavimams būsimiems klientams. Kokie jie?

Kas gali gauti vartojamąjį kreditą?

Vartojamosios paskolos internetu arba bankuose, greitųjų kreditų bendrovėse yra teikiamos tiems asmenims, kurie:

  • Yra bent jau sulaukę pilnametystės, nors amžiaus riba daugelyje įmonių skiriasi. Pavyzdžiui, vienur teigiama, kad paskolų bendrovės klientu gali tapti asmuo, sulaukęs 18, kitur – 21, dar kitur – 24 metų. Taigi, norėdami išsiaiškinti, ar esate pakankamo amžiaus paskolai gauti, turite domėtis konkrečios įmonės taisyklėmis.
  • Yra Lietuvos Respublikos piliečiai, nuolat gyvenantys valstybėje.
  • Dirba pagal darbo sutartį, t.y. gali patvirtinti, kad gauna nuolatines pajamas.

Tiesa, gali atsirasti ir papildomų reikalavimų, tačiau informaciją apie juos aptiksite tik konkrečiai jus dominančios įmonės interneto svetainėje arba tiesiogiai iš konsultuojančių darbuotojų. Vis dėlto, anaiptol nebūtina į juos kreiptis tiesiogiai. Vartojamosios paskolos internetu suteikiamos išskirtinai virtualioje platformoje. Tai reiškia, kad viskas: nuo registracijos kredito įmonės sistemoje iki paraiškos užpildymo, išsiuntimo ir pinigų pervedimo, yra įvykdoma būtent internetu. Tai sprendimas žmonėms, gerbiantiems savo laiką ir vertinantiems patogumą.