Plastikinių langų pasirinkimas ir privalumai

plastikinių langų gamyba Langai būtini kiekvienuose namuose. Sunku įsivaizduoti namus, kuriuose visiškai nebūtų jokių langų. Juk jie ne tik mūsų kelias į pasaulį, tačiau taip pat ir estetinę funkciją atliekantis elementas. Plastikinių langų gamyba – ypač plati pramonė šiuo metu. Anksčiau karaliavę mediniai langai nebėra tokie populiarūs. Plastikas įvardijamas kaip kur kas tvirtesnis, pigesnis ir ilgiau tarnausiantis pasirinkimas.

Plastikiniai langai – geriausias pasirinkimas

Kaip jau minėjome, anksčiau karaliavę mediniai langai šiuo metu pasirenkami vis rečiau ir rečiau. Daugelis žmonių pabandė plastikinius langus intensyviai juos rekomenduoja kitiems, kadangi pliusai – akivaizdūs. Kodėl taip intensyviai populiarėja plastikinių langų gamyba – skaitykite žemiau.

  1. Kaina. Mažesnė kaina yra vienas iš pagrindinių veiksnių, kuris ir nulėmė, kad plastikiniai langai taip išpopuliarėjo. Tiesa, galima pasidžiaugti tuo, kad mažesnė kaina jokiu būdu nereiškia prastesnės kokybės. Priešingai – plastikinių langų gamyba pranoksta net ir išrankiausių poreikius.
  2. Ilgaamžiškumas ir kokybė. Plastikiniai langai tarnauja kelis kartus ilgiau nei kad įprasti mediniai langai. Paprasčiausiai medis nėra toks atsparus neigiamiems aplinkos veiksniams, kaip kad plastikas, kuris šiuo metu ypač plačiai naudojamas pramonėje.
  3. Stilius. Plastikiniai langai yra kuriami labai įvairių stilių, kad kiekvienas žmogus galėtų pasirinkti tokį variantą, kuris jam labiausiai tinka ir geba labiausiai patenkinti poreikius. Kuriami net ir tokie plastikiniai langai, kurie savo išvaizda visiškai nesiskiria nuo medinių. Tokiu atveju, koks tikslas mokėti daugiau ir gauti prastesnės kokybės produkciją, jeigu kokybė visai šalia.
  4. Funkcionalumas. Kuriami plastikiniai langai atitinka net ir išrankiausių klientų poreikius. Šiuo metu langai gali turėti Jums reikalingą kamerų skaičių. Rekomenduojami ir neperšaunami stiklai, galiausiai, orlaidės, kurios gali būti neįprastose vietose. Svarbiausia, kad pasirinkimas yra toks platus, jog kiekvienas atras tai, kas jam tinka labiausiai.

Lyginant plastikinius ir medinius langus – plastikiniai yra net kelis kartus geresnis pasirinkimas. Tiesa, negalime sakyti, kad visą laiką ir bus, kadangi inovacijos labai ženkliai juda į priekį ir tai, kas šiuo metu mums atrodo labai geras pasirinkimas – ateityje galbūt bus pats prasčiausias, kokį kada nors teko turėti.

Kaip pasirinkti plastikinius langus?

Jeigu sutinkate, kad plastikiniai langai yra geriausias pasirinkimas, tokiu atveju reikia palyginti kuo daugiau variantų, kad pasirinkti langai patenkintų poreikius. Net ir plastikiniai langai smulkiau detalizuojami pagal tam tikras charakteristikas, tad siūlome susipažinti su kuo daugiau pasirinkimų.

KAINA. Nusistatykite pinigų sumą, kurią galite skirti langams. Išsiveskite vidurkį, kiek vidutiniškai kainuoja plastikiniai langai ir įsigykite gaminį už geriausią kainą.

KAMERŲ SKAIČIUS. Ieškokite langų ir pagal tai – kelių kamerų gaminys Jums labiausiai tinka ir kokio labiausiai reikia.

STILIUS. Langus reikia derinti prie namuose kuriamo stiliaus. Kad viskas būtų gražu ir atrodytų skoningai.

LANGAI PAGAL INDIVIDUALŲ UŽSAKYMĄ. Pasitaiko ir tokių prašymų. Jie dažniausiai aktualūs tuomet, kai turimi netradiciniai namai, kuriems rasti įprastus langus gali būti labai sunku. Tokiu atveju kuriami langai pagal konkrečius matmenis.

Gyventi šiltuose, jaukiuose ir maloniuose namuose pavyks tik tokiu atveju, jeigu dienose bus įtaisyti kokybiški langai.

 

Langai – kaip juos išsirinkti?

langaiPro sienų plyšius ir nesandarius langų tarpus besiskverbiantis šaltis ne vien greitai atvėsina patalpą, bet ir padidina šildymo sąskaitas. Senuose butuose, kur nusidėvėję langai praleidžia šaltį, gyventojai patiria daug nepatogumų. Langus jiems rekomenduojama keisti naujais, kadangi taip bus pagerintos ne vien gyvenimo sąlygos, bet sumažės ir patiriamų išlaidų skaičius. Tiesa, langus išsirinkti kartais gali būti sunku, tačiau neverta nukabinti nosies.

Net ir mažai su langų gamyba susidūrusiems asmenims galima rasti lengvą langų pasirinkimo alternatyvą. Tiesą sakant, dažniausiai pasirenkamas lengviausias langų įsigijimo kelias – langų gamyba pas profesionalus. Viskas, ko gali prireikti, tai langų angų bei jų sudalinimo matmenys. Su šiais duomenimis galima iš karto kreiptis į pasirinktą langų gamintojų įmonę ir ten pateikti savo užsakymą. Žinoma, užsakymo metu aktualu patikslinti, iš kokios medžiagos bus gaminami šie langai.

Prieš pateikiant langų užsakymą įmonei, svarbu apsispręsti, iš kokios medžiagos norėsite juos gaminti. Tai gali būti plastikas, medis ar net aliuminis. Tai taip pat gali būti ir visų šių trijų medžiagų kombinacija. Iš kiekvienos šios medžiagos pagaminti langai pasižymi savais privalumais ir trūkumais, tad svarbu viską įvertinti iš anksto, kad vėliau nereikėtų gailėtis naujais gaminiais. Senus medinius langus paprastai puikiai pakeičia plastikiniai ar mediniai langai, kurie turi nepaprastai puikią garso ir šilumos izoliaciją. Šiuose gaminiuose bene labiausiai skiriasi kaina ir skirtingos šių langų panaudojimo galimybės.

Medinius langus patogu derinti su įvairiomis interjero detalėmis. Jei mėgstate medį bei jo skleidžiantį natūralumą, rekomenduojame rinktis būtent tokius langus. Kita vertus, tokie langai rinkoje kainuoja daugiau, tad dažniau yra pasirenkami plastikiniai. Bet kuriuo atveju naujų langų įsigijimas neišvengiamai pakeis gyvenimo sąlygas kambariuose. Jie bus daug kokybiškesni, sandaresni ir tvirtesni.

Žiemos sezono metu už šildymą sumokėti tenka didžiulius pinigus. Laimei, kokybiški langai situaciją gali pakreipti vartotojo naudai. Jei ruošiatės atnaujinti savo namų langus, pasirūpinkite, kad naujas gaminys būtų pagamintas iš kokybiškų ir patvarių medžiagų, kad nauji langai derintųsi prie namų interjero ir eksterjero bei būtų sandarūs, patikimi ir ilgaamžiai.