Kas daro įtaką krūtų didinimo operacijos kainai?

krūtų didinimo operacijaŠiais laikais krūtų didinimo operacija domisi daug moterų, o svarbiausia tai – kad vis daugiau jų ryžtasi tokiai procedūrai. Pasak plastikos chirurgų, anksčiau moterys nedrąsiai žiūrėdavo į tokias operacijas, o to priežastis buvo mažas informacijos trūkumas. Krūtų didinimo procedūros trunka neilgai, priklausomai nuo krūtų didinimo metodo. Labiausiai išskirti reikėtų tik patikimas paslaugas teikiančias klinikas bei specialistus. Mat, tik jie gali garantuoti saugumą ir kokybišką rezultatą. Krūtų didinimo operacija dažniausiai pradedama tik po išsamios pacientės apžiūros. Jos metu nutariama koks krūtų dydis turėtų būti po operacijos, pasirenkamas krūtų didinimo metodas. Specialistai pabrėžia, kad krūtų didinimo operacijos kainai įtaką daro daug faktorių.

Pagrindiniu kainos rodikliu įvardijamas klinikos pasirinkimas. Yra tokių klinikų, kurios ima labai mažas sumas, tačiau rezultatas tikrai nebūna labai džiuginantis. Kuo labiau patikima klinika ir specialistai, tuo krūtų didinimo kaina yra didesnė. Tiesiog profesionalūs specialistai garantuoja aukštą paslaugų kokybę ir priežiūrą pooperaciniu laikotarpiu. Ypač patartina vengti tokių klinikų, kurios turi daug prastų atsiliepimų. Geriausia būtų į savo grožį investuoti atitinkamą pinigų sumą, o ne bandyti laimę loterijoje naudojantis neaiškių specialistų ir klinikų paslaugomis.

Kitas faktorius, kuris lemia krūtų didinimo operacijos kaina – krūtų dydis. Jeigu krūtų implantai pasirenkami ne tokio didelio dydžio, tuomet aišku, kad kaina neturėtų augti. Tačiau jeigu implantai bus didesni nei įprastai, tuomet kaina išauga. Taipogi verta žinoti, kad krūtų didinimo operacija gali būti atliekama naudojant ne tik implantus – krūtys gali būti didinamos riebalais.

Krūtinės didinimas riebalais išsiskiria tuo, kad pati operacija yra ilgesnė. Jos metu pacientės kūnas privalo turėti riebalų perteklių. Tiesiog riebalai yra nusiurbiami. Paskui jie paruošiami sušvirkštimui į krutų zonas. Tokia procedūra pasitelkiama tuo atveju, jeigu norima išvengti didžiulių randų, kurie lieka po krūtinės didinimo implantais. Riebalai tiesiog suleidžiami specialiai tam pritaikytais švirkštais. Taip pat reikėtų paminėti, kad krūtinės didinimą riebalais dažniausiai renkasi tos moterys, kurios nori natūralumo – krūtinės didinimas riebalais visada garantuoja natūralesnį vaizdą nei implantai.