Žaislai vaikams – kodėl gi jų neįsigijus internetu?

zaislaiMažiesiems jų įgūdžius lavinti ir pasiruošti suaugusiųjų gyvenimui leidžia ne kas kita kaip žaislai. Žaisdami vaikai panaudoja visą savo išmonę, fantaziją ir turiningai praleidžia laiką. O štai tėvelių, senelių ir kitų artimųjų užduotis – išrinkti tinkamus žaislus savo mažyliams, kad jie ne dulkėtų lentynose, bet džiugintų vaikučius ir jie turėtų malonios kasdienės veiklos. Be abejo, kartais tai sudėtinga užduotis, ypač jei neturime savų vaikų ir į žaislų parduotuves užsukame tik „iš reikalo“. Šiame straipsnyje bandysime panagrinėti, kur pravartu jų pasidairyti, jei įprastos parduotuvės ir prekybos centrai tiesiog varo iš proto.

Internetas – visiems atvejams

Jei esate nuolat skubantis ir niekur nespėjantis XXI amžiaus žmogus, norėdami išrinkti žaislą dovanų, klaidžiojimo po prekybos centrus galite išvengti – žaislų pasidairykite internete! Internete gausu ne tik įvairių suaugusiems skirtų prekių, bet ir mažylių reikmenų – yra nemažai specializuotų parduotuvių, kuriose rasite viską nuo čiulptuko iki vežimėlio. Beje, vaikiškų reikmenų ir žaislų virtualiai galima įsigyti netgi pigiau nei įprastose parduotuvėse.

Jei idėjų ieškant dovanos mažyliui visai stinga, paieškokite patariamųjų straipsnių, ką būtų galima nupirkti mažai mergaitei ar mažam berniukui. Daugiau dėmesio kreipkite ne į lėlės ir mašinytes, o į lavinamuosius žaislus ir žaidimus, kurie lavins vaiko fantaziją ir atskleis jo kūrybines galias. Dar geriau – jei žaislas ar žaidimas bus skirtas visai šeimai ir leis jai drauge turiningai praleisti laisvalaikį. Dabar „ant bangos“ yra patys įvairiausi stalo žaidimai, pavyzdžiui, skirti pasaulio šalių ar vėliavų pažinimui, mokantys verslininkystės pagrindų kaip „Monopolis“ ar priverčiantys lavinti smegenis, kaip kad populiarusis „Alias“.

Tokių žaidimų gausu internete – apsilankę keliose elektroninėse parduotuvėse, galėsite palyginti jų kainas ir žaislą ar žaidimą įsigyti mažiausia kaina. Tik pagalvokite, kiek laiko užtruktų su didžiausia nuolaida parduodamo žaislo ar žaisimo paieškos įprastose parduotuvėse! Internetu žaislai vaikams parduodami įprasta schema: norimas daiktas ar daiktai sudedami į prekių krepšelį, sumokama banko pavedimu, įvedamas namų ar darbovietės adresas ir laukiama, kol prekė pasieks ją užsakiusįjį.