Ar dydis ką nors lemia? Kokių dydžių prezervatyvų galiu nusipirkti Lietuvoje? Kokie man tinka?

Svarbiausia informacija, reikalinga renkantis prezervatyvą, vienareikšmiškai yra jo dydis. Tik tinkamo dydžio sargis maksimaliai apsaugo nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. Saugantis netinkamo dydžio prezervatyvu, sumažėja lytinio akto saugumas bei patogumas. Naudojant per didelį prezervatyvą, jis nepakankamai priglunda, todėl į jį gali patekti oro arba tiesiog nusmukti, tuo tarpu naudojant per mažą prezervatyvą, didėja tikimybė, kad jis įplyš.

Yra du pagrindiniai prezervatyvų dydžių matmenys – ilgis ir plotis (apimtis). Kiekvieno vyro varpa yra individualaus dydžio bei formos, todėl nėra vieno standartinio, tinkančio visiems, prezervatyvų ilgio ir pločio! Dažniausiai Europoje bei Lietuvoje pasitaikantys, populiariausi dydžiai varijuoja tarp 52-56 mm pločio ir 180-205 mm ilgio.

Kad galėtumėte pasirinkti sau tinkamą sargio dydį, reikėtų pamatuoti varpos ilgį ir apimtį (ties viduriu) pilnos erekcijos būsenoje. Jeigu jūsų varpos apimtis yra tarp 52-56 mm, o ilgis tarp 180-205 mm, sau tinkamų prezervatyvų galite ieškoti tarp standartinių, jeigu išmatavimai mažesni – rinkitės prezervatyvus iš aptemptų bei trumpesnių kategorijos (pvz. Durex Close Fit, Lifestyles Comform ir kt.), o jeigu didesni – atitinkamai iš didesnių ir ilgesnių kategorijos (pvz Durex Comfort XL, Lifestyles King Size ir kt.).

www.sargiai.lt komanda puikiai supranta, kad kiekvienas vyras yra individualus. Lietuvos rinkoje, o ypač internetu perkant  siūlomu prezervatyvų dydžiai yra labai įvairūs ir skirtingi. Norėdami padėti ieškantiems tinkamų pagal dydį sargių, pavaizdavome, kaip iš tiesų skiriasi populiariausių Lietuvoje gamintojų prezervatyvų ilgiai tarpusavyje.

Durex prezervatyvai – populiariausi visame pasaulyje ir Lietuvoje, gaminami jau nuo 1929 metų.  Durex kompanija siūlo itin platų sargių dydžių pasirinkimą, nuo šiek tiek trumpesnių Durex Close B ir Durex Arouser iki ypač ilgų Durex Comfort XL prezervatyvų.

LifeStyles prezervatyvai (kitose rinkose žinomi kaip Mates, Unimil ar Manix) yra antri po Durex pagal populiarumą visame pasaulyje. Kaip ir Durex, LifeStyles  sargiai savo klientams siūlo didelį dydžių pasirinkimą.  Lietuvos rinkoje sutinkami net 4 skirtingų ilgių LifeStyles (Mates) prezervatyvai, nuo 180 mm iki 200 mm.

Billy Boy – populiariausi prezervatyvai Vokietijoje! Kiekvienas Billy Boy prezervatyvas yra 100% gaminamas Vokietijoje pagal aukščiausius kokybės standartus. Šie, Europoje itin mėgstami, prezervatyvai yra vieno ilgumo, šiek tiek trumpesni, už daugelio kitų gamintojų prezervatyvus!

MY.SIZE, tai aukštos kokybės prezervatyvai, kurie specializuojasi į dydžius. Šis gamintojas siūlo net 7 skirtingus dydžius: 47, 49, 53, 57, 60, 64 ir 69mm. MY.SIZE prezervatyvo numeris rodo jo plotį, tačiau nieko nepasako apie prezervatyvo ilgį. MY.SIZE prezervatyvai yra 4 skirtingų ilgių, nuo paties trumpiausio 160 mm, iki ypač ilgo 223 mm. MY.SIZE siūlo pačius trumpiausius ir pačius ilgiausius prezervatyvus, kuriuos galite rasti Lietuvos parduotuvėse bei Sargiai.lt parduotuvėje.

SICO – tai dar vienas Vokiškas prezervatyvų prekės ženklas, išsiskiriantis itin aukšta, vokiška kokybe. Dauguma SICO prezervatyvų Lietuvos parduotuvėse yra standartinio ilgumo (190 mm), tačiau galima rasti ir vieną rūšį šiek tiek trumpesnių SICO prezervatyvų.

ON prezervatyvai, tai aukščiausios kokybės, pigesni Vokiški prezervatyvai. ON prezervatyvai gaminami orientuojantis tik į aukščiausią kokybę, mažiau dėmesio skiriant pakuotei ir reklamai. ON siūlo vieno standartinio ilgio prezervatyvus bei vieną rūšį ilgesnių, prie individualių poreikių pritaikytų, prezervatyvų.

Viskas ką Jums reikia žinoti apie lubrikantus

Dar prieš gerą dešimtmetį Lietuvoje mažai kas kalbėjo rašė apie lubrikantus skirtus lytiniams santykiams. Tačiau, dabar  vis daugiau ir daugiau žmonių supranta kas yra lubrikantai, kaip ir kada juos naudoti ir kodėl jie gali pagerinti Jūsų seksualinį gyvenimą. Vis didesnis žmonių ratas supranta kokių lubrikantų galima įsigyti ir kuo jie skiriasi vieni nuo kitų. Šią informacijos sklaidą labiausiai paskatino pirmosios internetinėmis parduotuvės Lietuvoje, kurios prekiauja prezervatyvais ir lubrikantais.

Šiandien tiek internetu tiek paprastose parduotuvėse siūlo iš tiesų didelį lubrikantų pasirinkimą. Tačiau beveik visiems naujiem pirkėjams knibžda galvoje klausimas –  tai kokie tie lubrikantai yra man tinkamiausi? Kokius ir kaip aš tūrėčiau naudoti lubrikantus, kad būtų saugu, patikima, malonu ir panašiai.lubrikantai

Trumpai pristatysime pagrindinius lubrikantūs ir jų rūšis ir kodėl ir kokius Jums reiktų rinktis.

Vandens pagrindo lubrikantai. Vandens pagrindo lubrikantai užtikrina pakankamą sutepimą – slidumą, taip pat beveik visada gali būti naudojami kartu su įvairiais sekso žaislais. Pastebima, kas dažnai nėra pas mus suprantama, kad prezervatyvai irgi galimi naudoti kartu su vandens pagrindu padarytais lubrikantais.  Vandens  pagrindo lubrikantai gaminami iš natūralių medžiagų, tad tikrai mažai tikėtina, kad tai sukels alergiją.  Jų kaina paprastai ytra mažesnė nei silikono pagrindo lubrikantų, ir tokių lubrikantų pasirinkimas yra labai didelis, ypač internetinėse parduotuvėse. Lyginant su silikoninio pagrindo lubrikantais, jie išdžiūva arba kitaip susausėja greičiau. Vandens pagrindo lubrikantai ganėtinai lengvi, nepalieka jokių dėmių ir svarbiausia – yra tinkami naudoti su lateksu bei itin retai sukelia odos sudirgimus. Taip pat svarbu pasakyti, kad ne visi vandens pagrindu padaryti lubrikantai yra tinkami analiniams seksui, tad renkantis tinkamiausią lubrikatą reikėtų atkreipti į tai dėmesį. Jei norite mylėtis duše ar vonioje, vandens pagrindo lubrikantas nėra geriausias pasirinkimas, kadangi greitai gali prireikti papildomo tepimo. Geriau tiktų silikono pagrindu lubrikantas.

Silikoniniai lubrikantai. Jeigu labai paprastai, tai lubrikantai, kurie yra pagaminti silikono medžiagos pagrindu. Jau pats žodis silikonas simbolizuoja, kad tai slydu ir ilgai išlieka. Pasirinkę šį lubrikantą galite būti tikrai užtikrinti, kad jis išliks tikrai ilgai ir nereikės papildomo lubrikanto tepimo. Labai svarbu suprasti, kad silikoniniai lubrikantai gali būti naudojami  mylintis vandenyje, jie nedirgina odos ir neįsigeria į makšties gleivinę. Šie lubrikantai gali būti naudojami ir analiniam, ir vaginaliniam seksui, tačiau svarbu žinoti, kad toks pasirinkimas nebus tinkamas, jei naudosite silikoninius sekso žaislus. Ne nuostabu, kad homoseksualai dažniausiai renkasi silikoninius lubrikantus. Taip pat šie lubrikantai ne visada yra tinkami oraliniam seksui dėl skonio savybių, o jų kaina paprastai yra didesnė nei vandens pagrindo lubrikanto. Nepaslaptis, kad silikoniai lubrikantai labai populiarūs tarp homoseksualų, ypač populiarūs yra Durex Lubrikantai silikono pagrindu – naujena –  Durex Perfect Glide ir Durex Real Feel – gerai žinomas lubrikantas

Skonio/kvapo ar dar kitaip aromatiniai lubrikantai Pasirinkus šiuos lubrikantus turi būti įsitikinę, kad nesate alergiški įvairioms kvapniosioms medžiagoms.  Aromatiniai lubrikantai neretai yra naudojami oraliniam seksui, ir tai, žinoma, užtikrina dar didesnį abiems partneriams malonumą.

Prezervatyvai internetu: internetinė komercija ateina ir į jūsų miegamąjį

prezervatyvai internetuJei mūsų tėvai ir seneliai tarybiniais laikais turėdavo stovėti kilometro ilgio eilėse, norėdami įsigyti pačių būtiniausių prekių, tai šiandien mes galime džiaugtis tiek plačiu asortimentu, tiek ir apsipirkimo galimybių alternatyvomis. Galime kelis kartus per savaitę (apsipirkimo dažnumas priklauso nuo individualių poreikių) žingsniuoti į prekybos centrą. Galime ir…niekur neiti, tačiau būti viskuo apsirūpinę. Ne, nėra čia jokios fėjos su stebuklinga burtų lazdele, tiesiog – internetinė prekyba, kuri daliai žmonių yra savaime suprantama, o kiti pastarąją dar tik atranda. Perkama ir parduodama viskas nuo A iki Z, tačiau galima išskirti tam tikras prekių kategorijas, kurios internete yra itin paklausios. Prekės „N-18“ –  prezervatyvai, lubrikantai, vibratoriai, seksualūs rūbai ir kiti pikantiški pirkiniai – vieni iš jų. Itin graibstomi prezervatyvai internetu: juk tai – ne prabangos, bet, galima sakyti, pirmo būtinumo prekė.

Į klausimą, kodėl prezervatyvai internetu tokie populiarūs, pastaruosius perkantys, tikėtina, pateiktų savus atsakymus. Tačiau jei juos sugrupuotume, išryškėtų šios pagrindinės priežastys: kaina, kokybė, platus asortimentas, anonimiško apsipirkimo galimybė.

Kaina

Jei lygintume, kiek kainuoja tokios pačios rūšies prezervatyvai internetu, ir tarkime, parduodami prekybos centre, beveik kiekvienu atveju pirmasis pardavėjas pasiūlytų draugiškesnę kainą.

Kokybė

Jei neperkate akis į akį, dar nereiškia, jog pardavėjas siekia jus apgauti, įbrukdamas nekokybišką prekę (aišku, tai negalioja perkant iš neaiškių asmenų, pasiskelbusių skelbimų portaluose). Specializuotose erotinių prekių parduotuvėse parduodami ir žinomų prekinių ženklų prezervatyvai, ir ne tokie populiarūs, tačiau nereikia abejoti, jog visos prekės yra kokybiškos ir atitinka keliamus standartus.

Asortimentas

Internetinių parduotuvių asorimento neapriboja lentynų dydis – čia galite rasti daug įvairių prekių. Neretai konkrečiai pageidaujamą prezervatyvo rūšį pirkėjas gali rasti tik internetinėje pardotuvėje, prekybos centruose asortimentas yra gerokai skurdesnis.

Anonimiškumas

Galbūt ir ne kiekvienas tai pripažintų, bet galima spėti, jog anonimiškumas – bene pagrindinė priežastis, lemianti, jog prezervatyvai internetu vis labiau populiarėja. Retas nori įsileisti stebėtoją į savo miegamąjį: demonstravimas, jog renkiesi ar perki prezervatyvus ir yra iš tos „serijos“.