Videoprojektai.lt: prisitaikymas prie renginio koncepcijos

renginiai

Renginių koncepcijos – įvairiausios. Jei organizuojama verslo konferencija, tikimasi vienokio rezultato. Jei tai valstybinės šventės minėjimas, lūkesčiai kitokie. Videoprojektai.lt – tai galimybė sukurti arba prisitaikyti prie esamos koncepcijos.

Apie tai, kad galima prisitaikyti prie skirtingų lūkesčių, sufleruoja nevienodi LCD monitoriai / TV stendai. Skiriasi jų parametrai, įstrižainė, tad kiekvienoje aplinkoje pavyksta sukurti puikią atmosferą. O ko dar reikia, kad atmosfera iš tiesų būtų puiki? Stipri „korta“ yra patirtis. Kai atlikta daug darbų, kiekviena nauja užduotis įgyvendinama su pasitikėjimu, nestokojama profesionalumo. O tai yra gera žinia ir specialistams, ir juos samdantiems asmenims.

Efektingumas

Daug sprendimų yra skirti efektingumui. Vienas iš tokių dalykų – „Spaghetti“ užuolaidos. Jos lengvos ir lanksčios, tinkamos norint atskirti patalpas, taip pat itin praverčiančios stendams. Tai įsimintina dekoracija, kurios pateikimu patyrę videoprojektų specialistai sklandžiai pasirūpina.

„Spaghetti“ užuolaidos – vienas pavyzdys, tačiau iš jo šimtu procentų aišku, kad efekto kūrimas naudojantis moderniomis technologijomis yra įmanomas.

Rodos, jau daug kas įgyvendinta. Tiek visokių vizualizacijų, efektų pristatyta. Tiek gražių dalykų suorganizuota. Nepaisant to, nuolat pavyksta išmąstyti ką nors naujo. Vyko puikus koncertas, kur dėmesį traukė ne vien dainavimas, bet ir scenos specialieji efektai? Tikėtina, kad po metų įvyks dar puikesnis koncertas, su dar įmantresniu vaizdiniu apipavidalinimu.

Galima teigti, kad efektingumas yra raktinis aspektas. Koncertų tema čia – tinkamas pavyzdys. Jeigu vieną kartą klausytojai, grupės ar atlikėjo gerbėjai buvo sužavėti, tai esama nemenkos tikimybės, kad ir kitą kartą norės apsilankyti arba bent jau paskleis žinią ir rekomenduos įsigyti bilietus draugams, pažįstamiems, kolegoms.

Derinimas

Kad tai, kas vyksta ant scenos, būtų verta aplodismentų, visiems prie organizavimo prisidedantiems asmenims tenka derinimo užduotis. Jeigu komandą sudaro dešimt žmonių, vadinasi, kiekvienas daugiau ar mažiau turės orientuotis į tai, ką daro kiti. Jei rengiamas koncertas, kiekvienas darbas neturėtų prieštarauti bendrai atlikėjų įsivaizduojamai koncepcijai. Jei tema vienokia, ji gali kiek nors pakrypti priklausomai nuo sumąstytų pakeitimų, tačiau triukšmingas, garso ir šviesų gausus roko grupės pasirodymas nepavirs ramiu pasisėdėjimu, kur svarbiausia būtų subtilumas ir rami estetika.

Originalumas

Kad organizuojama šventė ar konferencija būtų įdomi ir sklandžiai vyktų, reikia nemenko pasirengimo. Patirtis, apie kurią jau kalbėjome, čia tikrai svarbi. Bet kartu svarbu, kad idėjos būtų šviežios, kad žodis „originalumas“ neatrodytų lyg visiškai svetimas ir nesuprantamas.

Komunikacija

Turbūt sutiksite, kad organizavimas yra glaudžiai susijęs su komunikaciniais dalykais. Šie sprendžiami susisiekus su Blackflorence.com. Lengvai įsimenamas pavadinimas ir idėjos, kurios gali atnešti naudos.

Ar komunikuoti paprasta, priklauso nuo n dalykų. Geriausia, kai bendravimas sklandus, nes tai lemia ir kiekvieno proceso sklandumą.

Koncepcija

Koncepcija nėra tuščias žodis. Nuo jos priklauso labai daug. Ar ji gerai apgalvojama? Žinoma. Tačiau sunku nuspėti, ar visos idėjos ateis tuoj pat, ar po ilgo galvojimo. Kartais gali atrodyti, jog tai dilema, tačiau kreipiantis į profesionalus dilemos tampa tiesiog išsprendžiamais klausimais.

 

 

Renginių organizavimas Klaipėdoje: įsimintinai šventei

renginių organizavimas KlaipėdojeDžiugu, jog gausiomis vaišėmis nukrautas stalas greičiau atitinka ankstesnių kartų susibūrimų šabloną, o šių dienų realijos yra gerokai džiugesnės. Žmonės, nepriklausomai nuo amžiaus, norėdami paminėti vieną ar kitą progą, mieliau renkasi ne pasyvų sėdėjimą bei valgymą, tačiau kur kas turiningesnį laisvalaikio leidimą ar iki šiol neišbandytas pramogas. Renginių organizavimas Klaipėdoje ar kituose miestuose – populiari paslauga. Žmonės suvokia, jog tai – išties sudėtingas darbas, reikalaujantis atitinkamų kompetencijų bei specialiaus pasirengimo.

Visgi tenka pripažinti, jog renginių organizavimas Klaipėdoje iš užsakovų pareikalauja gana plačiai atverti piniginę – noras sutaupyti priverčia užsiimti saviveikla. Tai nėra draudžiama: jūs ne tik savo rankomis sukursite šventę brangiam žmogui, bet ir patobulinsite organizacinius gebėjimus, kurie reikalingi įvairiose srityse, o galbūt atrasite sau priimtiną profesinės veiklos nišą. Visgi jei renginių organizavimas jums yra naujovė, specialistai pataria vadovautis keliais baziniai patarimais.

  • Konkrečiai įvardinkite, kokie yra būsimojo renginio tikslai bei kaip turi atrodyti galutinis pageidaujamas rezultatas.

Atrodo, jog tai labai paprasta: kas gali nežinoti, kaip vyksta, pavyzdžiui, senelės 80-ties metų jubiliejaus paminėjimas? Tiek šventės kaltininkė senelė, tiek ir pakviesti svečiai išsiskiria unikaliais norais: gero renginio organizavimo paslaptis ir slypi gebėjime visus šiuos įgyvendinti, o ne aklai kopijuoti tipinį tokio pobūdžio renginio scenarijų.

  • Nustatykite aiškias ribas finansinių galimybių, laiko bei vietos atžvilgiu.

„Įsivažiavę“ į renginio organizavimą, žinokite kada laikas sustoti: puiku, jei turite milijoną idėjų, tačiau pagalvokite, kurias iš jų galite realiai įgyvendinti. Pagrindiniai trikdžiai šiuo atveju yra laikas, geografinis atstumas ir…pinigai. Į renginio scenarijų įtraukdami net menkiausią detalę, pagalvokite, ar pastaroji sėkmingai praeina pro minėtus „filtrus“. Palikti viską likimo valiai ir tikėtis, jog renginio dieną viskas pavyks savaime – didelė klaida.

  • Jei mokytis, tai tik iš svetimų klaidų.

Renginių organizavimas Klaipėdoje ar kitur – sritis, kurioje save išbando daugelis, o sukaupta patirtimi neretai dosniai dalinasi su kitais. Neturėtumėte drovėtis tuo pasinaudoti: juk jūs ne kopijuojate, tačiau atsirenkate, kas tinkama konkrečiu atveju bei apsisaugojate nuo pagrindinių klaidų, su kuriomis susiduria naujokai.