Šaldytuvai: išsirinkti parduotuvėje, o pirkti – internetu

Šaldytuvas – buitinis prietaisas, be kurio neišsiverstų nė vienas namų ūkis. Šiuolaikiniai prekybininkai šaldytuvus siūlo įsigyti internetu – taikomos labai lanksčios pirkimo ir pristatymo sąlygos. Tačiau kaip nesijausti tarsi perkant katę maiše? Kodėl apskritai verta pirkti internetu?

Dažniausia internetu žmonės perka todėl, kad čia pigiau. Tik pagalvokite: verslininkams nereikia nuomotis brangių patalpų, samdyti tiek daug darbuotojų, mokėti jiems atlyginimų ir taip toliau. Šie veiksniai ir lemia faktą, kodėl šaldytuvai internetu yra pigesni. Taigi pirmiausia perskaitykite straipsnių apie kokybiškiausius šiuolaikinius šaldytuvus ir pagalvokite, kokio reikėtų būtent jums ir jūsų šeimai.

Šaldytuvo dydį lemia keli veiksniai

Bene didžiausias iššūkis – pasirinkti tinkamą šaldytuvo dydį. Dviejų asmenų šeimai pakaks mažesnio šaldytuvo, o štai optimalus dydis 4 asmenų šeimai – 200-250 litrų talpos šaldytuvai su panašios talpos šaldikliu. Jei šaldiklyje produktų laikote mažiau, rinkitės šaldytuvą su mažesniu šaldikliu, o jei mėgstate kaupti atsargas, verčiau ieškokite ir dar didesnio šaldiklio.

Taip pat šaldytuvą verta rinktis pagal apsipirkimo įpročius – jei nemėgstate parduotuvių ir esate taupus žmogus, jei gyvenate už miesto ir aplink didesnių parduotuvių nėra, tikriausiai maisto „užsiperkate“ visai savaitei. Automatiškai jums reikės didesnio šaldytuvo. O jei namuose, pavyzdžiui, beveik negaminate, jei pusryčius ir pietus valgote darbe, dideli šaldytuvai – tikrai ne jums. Tačiau visada galvokite bent 5 metus į priekį – gal po tiek laiko pasikeis šeiminis statusas ir poreikiai?

Apie technines šaldytuvų charakteristikas šį kartą nepasakosime – straipsnių apie šaldytuvų funkcijas, režimus internete prirašyta šimtai. Tačiau jei visgi sudomino šaldytuvai internetu bei mažesnės jų kainos nei buitinės technikos parduotuvėse, nepagailėkite laiko ir užbėkite į parduotuvę šaldytuvo pamatyti gyvai. Galbūt realybėje jis pasirodys jums per didelis, per mažas, per aukštas ar netgi per žemas, su nepatogia atidarymo rankenėle, su nereikalingomis funkcijomis, nepatrauklus ir kt. Kai matysite realų vaizdą, bus lengviau išsirinkti, o jau tada grįžę namo galėsite vos per kelias minutes nusipirkti šaldytuvą kur kas pigiau el. parduotuvėje ir laukti, kol jis bus atvežtas į tiesiai jūsų namus.