Striptizas – tuštybė ar menas?

striptizasApie striptizą ilgai pasakoti nereikia – visi puikiai žino apie dailias moteris, pridengtas dailiais drabužiais ir lėtai juos nusimetančias, o taip pat ir grakščiai besisukančias aplink stulpą. Nuo seno striptizas siejamas su erotika, tačiau visuomenėje striptizo šokėjos neretai laikomos vulgariomis moterimis, pinigus uždirbančiomis savo kūnu. Tačiau šis nuogo kūno ir erotikos kultas pamažu blėsta, o internete galima rasti gausybę vaizdo įrašų, kuriuose įvairaus amžiaus ir sudėjimo merginos bei moterys sukasi aplink stulpą taip, kad net akys ant kaktos iššoka. Taigi, kur ta trapi riba tarp striptizo, kaip meno ar net sporto rūšies, ir tiesiog pramogų?

Striptizas išties priskiriamas erotinių šokių kategorijai. Nepriklausomai nuo to, kaip šokėjos apsirengusios ir nusirenginėja jos ar ne, tačiau neabejotinai savo judesiais jos kaitina žiūrovų vaizduotę. Šiuolaikinis striptizas labiau nukreiptas ne į erotinį įvaizdį, bet į sportiškumą – ištreniruoti kūnai geba pasipriešinti gravitacijai ir taip sukurti neįtikėtiną šou. Ne veltui užsienio šalyje jau kurį laiką yra organizuojami įvairūs konkursai, kuriuose varžosi šios srities asės. Jos, derindamos kruopščiai atrinktą muziką su itin ilgo ir varginančio pasirengimo reikalaujančiais judesiais užkariauja stebėtojų širdis. Joms nebūtina nusimesti drabužių, kad susilauktų nesibaigiančių ovacijų.

Pasiruošimas tokiems pasirodymams trunka mėnesių mėnesius kasdienio darbo, o net viena nedidelė klaida gali sugriauti visas pastangas. Negana to, visi judesiai atliekami pilnai naudojant savo kūno svorį, o tam tikri žiūrovus prie kėdžių prikaustantys piruetai reikalauja išties didžiulio susikaupimo ir neįtikėtino fizinio pasiruošimo. Tai stebėtojus ir žavi – grakščios būtybės, išbandančios kūno galimybių ribas ir sukuriančios neeilinį reginį. Šis reiškinys tik įrodo, kad erotikos samprata keičiasi – striptizas  nebėra vien tik nusirenginėjimas siekiant suvilioti bei sužadinti geismą ar tiesiog šokiai aplink stulpą. Tai – kur kas daugiau. Tai tarsi galingas būdas sužadinti vaizduotę. Striptizas seniai nebėra laikomas gėdingu užsiėmimu, o jo subtilybių galima išmokti ir Lietuvoje. Tačiau tai reikalauja didelio ryžto bei ambicijų, tad striptizą šokti gali tikrai ne kiekviena panorėjusi. Bet kuriuo atveju, išmokus šokti striptizą galima ne tik sustiprinti savo kūną, bet ir panaudoti šį pomėgį ir priešingos lyties asmenų vilionėms – juk turbūt nė vienas žmogus neatsisakytų galimybės patirti kažką naujo ir neįtikėtino.

 

Viskas ką Jums reikia žinoti apie lubrikantus

Dar prieš gerą dešimtmetį Lietuvoje mažai kas kalbėjo rašė apie lubrikantus skirtus lytiniams santykiams. Tačiau, dabar  vis daugiau ir daugiau žmonių supranta kas yra lubrikantai, kaip ir kada juos naudoti ir kodėl jie gali pagerinti Jūsų seksualinį gyvenimą. Vis didesnis žmonių ratas supranta kokių lubrikantų galima įsigyti ir kuo jie skiriasi vieni nuo kitų. Šią informacijos sklaidą labiausiai paskatino pirmosios internetinėmis parduotuvės Lietuvoje, kurios prekiauja prezervatyvais ir lubrikantais.

Šiandien tiek internetu tiek paprastose parduotuvėse siūlo iš tiesų didelį lubrikantų pasirinkimą. Tačiau beveik visiems naujiem pirkėjams knibžda galvoje klausimas –  tai kokie tie lubrikantai yra man tinkamiausi? Kokius ir kaip aš tūrėčiau naudoti lubrikantus, kad būtų saugu, patikima, malonu ir panašiai.lubrikantai

Trumpai pristatysime pagrindinius lubrikantūs ir jų rūšis ir kodėl ir kokius Jums reiktų rinktis.

Vandens pagrindo lubrikantai. Vandens pagrindo lubrikantai užtikrina pakankamą sutepimą – slidumą, taip pat beveik visada gali būti naudojami kartu su įvairiais sekso žaislais. Pastebima, kas dažnai nėra pas mus suprantama, kad prezervatyvai irgi galimi naudoti kartu su vandens pagrindu padarytais lubrikantais.  Vandens  pagrindo lubrikantai gaminami iš natūralių medžiagų, tad tikrai mažai tikėtina, kad tai sukels alergiją.  Jų kaina paprastai ytra mažesnė nei silikono pagrindo lubrikantų, ir tokių lubrikantų pasirinkimas yra labai didelis, ypač internetinėse parduotuvėse. Lyginant su silikoninio pagrindo lubrikantais, jie išdžiūva arba kitaip susausėja greičiau. Vandens pagrindo lubrikantai ganėtinai lengvi, nepalieka jokių dėmių ir svarbiausia – yra tinkami naudoti su lateksu bei itin retai sukelia odos sudirgimus. Taip pat svarbu pasakyti, kad ne visi vandens pagrindu padaryti lubrikantai yra tinkami analiniams seksui, tad renkantis tinkamiausią lubrikatą reikėtų atkreipti į tai dėmesį. Jei norite mylėtis duše ar vonioje, vandens pagrindo lubrikantas nėra geriausias pasirinkimas, kadangi greitai gali prireikti papildomo tepimo. Geriau tiktų silikono pagrindu lubrikantas.

Silikoniniai lubrikantai. Jeigu labai paprastai, tai lubrikantai, kurie yra pagaminti silikono medžiagos pagrindu. Jau pats žodis silikonas simbolizuoja, kad tai slydu ir ilgai išlieka. Pasirinkę šį lubrikantą galite būti tikrai užtikrinti, kad jis išliks tikrai ilgai ir nereikės papildomo lubrikanto tepimo. Labai svarbu suprasti, kad silikoniniai lubrikantai gali būti naudojami  mylintis vandenyje, jie nedirgina odos ir neįsigeria į makšties gleivinę. Šie lubrikantai gali būti naudojami ir analiniam, ir vaginaliniam seksui, tačiau svarbu žinoti, kad toks pasirinkimas nebus tinkamas, jei naudosite silikoninius sekso žaislus. Ne nuostabu, kad homoseksualai dažniausiai renkasi silikoninius lubrikantus. Taip pat šie lubrikantai ne visada yra tinkami oraliniam seksui dėl skonio savybių, o jų kaina paprastai yra didesnė nei vandens pagrindo lubrikanto. Nepaslaptis, kad silikoniai lubrikantai labai populiarūs tarp homoseksualų, ypač populiarūs yra Durex Lubrikantai silikono pagrindu – naujena –  Durex Perfect Glide ir Durex Real Feel – gerai žinomas lubrikantas

Skonio/kvapo ar dar kitaip aromatiniai lubrikantai Pasirinkus šiuos lubrikantus turi būti įsitikinę, kad nesate alergiški įvairioms kvapniosioms medžiagoms.  Aromatiniai lubrikantai neretai yra naudojami oraliniam seksui, ir tai, žinoma, užtikrina dar didesnį abiems partneriams malonumą.

BDSM prekės internetu išsklaidys nuobodulį miegamajame

Lietuviai laikomi kukliais žmonėmis, kurie nėra linkę labai atvirai kalbėti apie savo seksualinius nuotykius, o tuo labiau slaptus pomėgius. Tačiau tai nereiškia, kad tokių nėra. Norint išsklaidyti rutiną miegamajame, tenka leistis į eksperimentus. Vieni renkasi nekaltus sekso žaisliukus, kiti, siekdami malonumo, pasitelkia sunkiąją sekso artileriją. BDSM prekės – puikus pasirinkimas, jei trokštate aštresnių pojūčių.

Jei šį trumpinį pirmą kartą girdite, leiskite jums paaiškinti. BDSM reiškia surišimą ir discipliną, dominavimą ir nuolankumą. Taip taip, kvepia mazochizmu, todėl daugeliui tokia vergo ir valdovo koncepcija atrodo gąsdinanti, kadangi asocijuojasi su skausmu, kančia ir partnerio žalojimu. Tačiau BDSM kaip ir Fetish prekės gali ne tik sugriauti miegamajame tvyrojusią rutiną, bet ir įnešti daugiau aistros bei smagumo. Svarbiausia iš anksto aptarti, kas yra priimtina abiem parneriam.

Visgi, žmonės dažnai drovini net užsukti į sekso reikmenų parduotuvę, lyg tai būtų nusikaltimas ar iškrypimas, o ką jau kalbėti apie botagėlių, antrankių ar burnos kamšalų pirkimą, juk vis dar gyvename sovietinių atgarsių laikais, kai seksas išvis neegzistavo. BDSM prekės labai subtilus ir asmeniškas dalykas, todėl jei drovitės jas įsigyti įprastu būdu, rinkitės elektroninę prekybą.

Visų pirma, elektroninėse parduotuvėse yra gerokai didesnis pasirinkimas šių mazochistinių žaisliukų, o ir kaina čia nesikandžioja. Juk elektroninei parduotuvei nereikia mokėti komunalinių mokesčių, patalpų nuomos mokesčio, nereikia specialių dekoracijų, todėl sekso prekes internete galite įsigyti pigiau nei įprastose parduotuvėse.

Visgi, svarbiausia, kad, apsipirkinėdami internetinėje parduotuvėje, galite likti visiškai anonimiški. Jums nereikia drovėtis savo pirkinių sąrašo, pusbalsiu klausinėti konsultantės ar šiuo metu parduotuvėje yra tas ar anas. Fetish prekės jūsų namus pasieks greitai ir saugiai ir niekas net nesuuos, ką šiandien planuojate veikti už miegamojo durų. Nors ir taip tai tik jūsų pačių reikalas, tačiau baimė, ką pagalvos kiti, kartais būna stipresnė už norą išpildyti savo fantazijas.

BDSM prekės tikrai įneš ryškių atspalvių į jūsų seksualinį gyvenimą. Svarbu nebijoti eksperimentuoti ir nevaržyti savo bei partnerio norų. Jei tai jums naujiena, pradėkite nuo pačiu paprasčiausių dalykų – pasiskirstymo vaidmenimis, sugalvokite jaudinančias ir stimuliuojančias bausmes. Lėta pradžia jums tikrai padovanos trokštamą malonumą.