BDSM prekės internetu išsklaidys nuobodulį miegamajame

Lietuviai laikomi kukliais žmonėmis, kurie nėra linkę labai atvirai kalbėti apie savo seksualinius nuotykius, o tuo labiau slaptus pomėgius. Tačiau tai nereiškia, kad tokių nėra. Norint išsklaidyti rutiną miegamajame, tenka leistis į eksperimentus. Vieni renkasi nekaltus sekso žaisliukus, kiti, siekdami malonumo, pasitelkia sunkiąją sekso artileriją. BDSM prekės – puikus pasirinkimas, jei trokštate aštresnių pojūčių.

Jei šį trumpinį pirmą kartą girdite, leiskite jums paaiškinti. BDSM reiškia surišimą ir discipliną, dominavimą ir nuolankumą. Taip taip, kvepia mazochizmu, todėl daugeliui tokia vergo ir valdovo koncepcija atrodo gąsdinanti, kadangi asocijuojasi su skausmu, kančia ir partnerio žalojimu. Tačiau BDSM kaip ir Fetish prekės gali ne tik sugriauti miegamajame tvyrojusią rutiną, bet ir įnešti daugiau aistros bei smagumo. Svarbiausia iš anksto aptarti, kas yra priimtina abiem parneriam.

Visgi, žmonės dažnai drovini net užsukti į sekso reikmenų parduotuvę, lyg tai būtų nusikaltimas ar iškrypimas, o ką jau kalbėti apie botagėlių, antrankių ar burnos kamšalų pirkimą, juk vis dar gyvename sovietinių atgarsių laikais, kai seksas išvis neegzistavo. BDSM prekės labai subtilus ir asmeniškas dalykas, todėl jei drovitės jas įsigyti įprastu būdu, rinkitės elektroninę prekybą.

Visų pirma, elektroninėse parduotuvėse yra gerokai didesnis pasirinkimas šių mazochistinių žaisliukų, o ir kaina čia nesikandžioja. Juk elektroninei parduotuvei nereikia mokėti komunalinių mokesčių, patalpų nuomos mokesčio, nereikia specialių dekoracijų, todėl sekso prekes internete galite įsigyti pigiau nei įprastose parduotuvėse.

Visgi, svarbiausia, kad, apsipirkinėdami internetinėje parduotuvėje, galite likti visiškai anonimiški. Jums nereikia drovėtis savo pirkinių sąrašo, pusbalsiu klausinėti konsultantės ar šiuo metu parduotuvėje yra tas ar anas. Fetish prekės jūsų namus pasieks greitai ir saugiai ir niekas net nesuuos, ką šiandien planuojate veikti už miegamojo durų. Nors ir taip tai tik jūsų pačių reikalas, tačiau baimė, ką pagalvos kiti, kartais būna stipresnė už norą išpildyti savo fantazijas.

BDSM prekės tikrai įneš ryškių atspalvių į jūsų seksualinį gyvenimą. Svarbu nebijoti eksperimentuoti ir nevaržyti savo bei partnerio norų. Jei tai jums naujiena, pradėkite nuo pačiu paprasčiausių dalykų – pasiskirstymo vaidmenimis, sugalvokite jaudinančias ir stimuliuojančias bausmes. Lėta pradžia jums tikrai padovanos trokštamą malonumą.

Sekso reikmenų parduotuvės

Ar žinojote, kad pirmoji sekso prekių parduotuvė atsidarė maždaug prieš pusę amžiaus Vokietijoje? Greitai po to erotinių prekių parduotuvės netruko pasklisti ir po visą pasaulį. Tiesa, iki pat šių dienų yra kelios valstybės ir JAV valstijos, kuriose draudžiama steigti erotinių prekių parduotuves ir pardavinėti sekso žaislus. Lietuvoje pirmoji sekso reikmenų parduotuvė atidaryta maždaug prieš 15 metų. Lietuviai pradžioje į šias „įstaigas“ žiūrėjo gana skeptiškai, tačiau ilgainiui sekso reikmenys darėsi vis populiaresni.

Visai neseniai, prieš kelerius metus, imtos masiškai atidarinėti internetinės erotinių prekių parduotuvės, sulaukiančios nemažai dėmesio. Į jas be vargo gali užsukti ne tik norintieji įsigyti prekių seksualiniam gyvenimui paįvairinti, bet ir tie smalsuoliai, kurie nori tik pasidairyti ir nieko pirkti čia neketina. Savaime aišku, į tikrą parduotuvę tvirtai pasiryžę kažką pirkti eidavo tik patys drąsiausieji ir kompleksų neturintys žmonės. Analogiškai ir su pardavėjais: pasakoti apie pikantiškus sekso žaisliukus mėgsta anaiptol ne kiekvienas.

Elektroninės parduotuvės

Kaip jau minėta aukščiau, vienas didžiulis pliusas – kad interneto parduotuvių yra daugybė. Galima iš karto apsilankyti keliose arba keliolikoje iš jų, pasirinkti tą, kurioje prekės pigiausios, kur vyksta geriausios akcijos, kur prekės į namus pristatomos visiškai nemokamai. Pastaroji sąlyga taikoma, kai prekių perkama už tam tikrą sumą, pavyzdžiui, 50 ar 100 litų. Pirkus už didesnę sumą, dažnai duodama dovanėlių: tai gali būti lubrikantai, prezervatyvai, maži masažo aliejų buteliukai ar kitos nedidelės smulkmenėlės.

Elektroninėse parduotuvėse, sekso prekes galima susidėti į prekių krepšelį ir už visas jas vienu metu atsiskaityti banko pavedimu. Pats pirkimo procesas, neskaitant prekių paieškos ir peržiūros, užtrunka maždaug kelias minutes: suvedami asmeniniai duomenys, sumokama per el. bankininkystės sistemą ir pan.

Elektroninės sekso reikmenų parduotuvės taiko ir itin lanksčią prekių pristatymo sistemą: užsisakius reikmenis iki pietų, jie paprastai pristatomi jau kitą darbo dieną. Žinoma, šios sąlygos negalioja prieš savaitgalį ar savaitgaliais. Galima rinktis pristatymą Lietuvos paštu arba per kurjerius. Be to, prekės pristatomos visiškai konfidencialiai.