Kaip nusipirkti geriausią elektrinį šildytuvą-radiatorių?

elektrinis šildytuvas

Norite nusipirkti elektrinį šildytuvą-radiatorių ir jau žinote, kokio tipo norite? 

Čia paaiškėsime, kurie modeliai greitai įkaista ir nepadidins jūsų sąskaitos už energiją. Atsibodo jaučiant šaltį patalpose, bet nežinote, ko norite? Peržiūrėkite visas mūsų apžvalgas apie elektrinius šildytuvus arba skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie galimus elektrinių šildytuvų tipus, kiek išleisti ir kodėl ne visada turėtumėte pasitikėti gamintojų teiginiais apie galią. Šiame straipsnyje Kokie yra elektrinių šildytuvų tipai? Kiek reikia išleisti norint gauti tinkamą elektrinį šildytuvą? 

Kiek kainuoja elektrinių šildytuvų veikimas? Ar elektrinis šildytuvas gali padėti sumažinti jūsų sąskaitas už energiją? Kiek galingas turi būti ventiliatoriaus šildytuvas? Ar yra kokių nors pavojų naudojant elektrinį šildytuvą? O šildytuvo stilius? Kas yra nešiojamasis šildytuvas? Kokių tipų elektriniai šildytuvai yra? 

Elektrinis ventiliatoriaus šildytuvas-radiatorius

Tai yra lengviausias ir nešiojamiausias šildytuvo tipas. Jie yra puikūs, jei norite greitai sušildyti kambarį, nes jie greitai įšyla. Juos taip pat lengva nustatyti pirmą kartą – paprastai jūs tiesiog ištraukiate ventiliatoriaus šildytuvą iš dėžutės, prijunkite jį ir esate pasiruošęs eiti. Negana to, šio tipo nešiojamasis šildytuvas gali būti gana triukšmingas. 

Konvektorinis šildytuvas-radiatorius

Konvektoriniai šildytuvai yra gana aukšti, tačiau paprastai yra ploni ir lengvi, todėl juos lengviau perkelti iš vieno kambario į kitą. Kaip ventiliatorių šildytuvai, jie greitai įkaista, tačiau jie yra tylesni. Nešiojamieji konvektoriai su konvektoriais dažnai montuojami ant sienos, o tai reiškia, kad jie gali būti įrengti toli nuo kelio. Paprastai pridedami laikikliai ir tvirtinimo prie sienos instrukcijos, tačiau sienose reikia gręžti skyles. 

Alyva užpildytas šildytuvas-radiatorius

Alyva užpildytas šildytuvas paprastai būna pigus, tačiau kai kurie jį įjungę gali įkaisti tikrai lėtai. Dauguma aliejumi užpildytų šildytuvų yra gana sunkūs ir varginantys, todėl atkreipkite dėmesį į modelius su ratukais, nes tai palengvina jų judėjimą. 

Kiek reikia išleisti norint gauti tinkamą elektrinį šildytuvą-radiatorių? 

Elektrinių šildytuvų kaina skiriasi nuo maždaug 10 svarų sterlingų už mažą pagrindinį, nuo 300 svarų sterlingų + galingesniems ir pažangiems modeliams. Daugelis nešiojamųjų šildytuvų paprastai patenka į apatinį šio diapazono galą – daug pasirinkimo rasite tarp kronšteinų nuo 20 iki 80 svarų. Mūsų naujausi elektrinių šildytuvų testai atskleidė puikų modelį, kuris šildytuvus lenkia daugiau nei dvigubai. Daug brangesnių modelių turi papildomų funkcijų, be to, jie atrodo šiek tiek protingesni nei pigesni šildytuvai. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte labiausiai paplitusių funkcijų, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį, apvalinimą. Geros žinios yra tai, kad mūsų atlikti plataus masto elektrinių šildytuvų bandymai parodė, kad jums nereikia išleisti šimtų, kad gautumėte greitai ir efektyviai šildomą modelį. Mūsų naujausi elektrinių šildytuvų testai atskleidė puikų modelį už mažiau nei 60 svarų sterlingų, kuris šildytuvus įveikė daugiau nei dvigubai daugiau, kad sudarytume geriausią nešiojamųjų šildytuvų sąrašą. 

Naudingos elektrinių šildytuvų-radiatorių funkcijos 

Kai kurių nešiojamųjų šildytuvų yra naudingų priedų, tokių kaip LCD ekranas, rodantis esamą temperatūrą, arba nuotolinio valdymo pultas, skirtas šildytuvui įjungti iš viso kambario. Kai kuriuose brangesniuose modeliuose taip pat gali būti šių variantų: 

Ventiliatoriaus šildytuvo-radiatoriaus laikmačio jungiklis 

Laikmatis yra naudingas, jei norite nustatyti šildytuvo įjungimą prieš pat grįžtant namo ar pabudus, taigi nereikia laukti, kol šildytuvas sušils. Kai kuriuose modeliuose taip pat yra apsauga nuo šalčio, o tai reiškia, kad šildytuvą galima nustatyti taip, kad jis automatiškai įšiltų, kai temperatūra nukrenta žemiau penkių laipsnių.

 Šalto oro nustatymas 

Kai kurie ventiliatorių šildytuvai taip pat gali padėti atvėsti. Jie nėra beveik tokie pat veiksmingi kaip specialus oro kondicionierius, tačiau lengvas šalto oro vėjas yra geriau nei nieko. 

Ventiliatoriaus šildytuvo-radiatoriaus klimato kontrolė 

Klimato kontrolė yra naudinga savybė – nešiojamasis šildytuvas šildys kambarį, o pasiekus norimą temperatūrą, šildytuvas bandys palaikyti tokią temperatūrą. Kiekvienas mūsų apžvelgiamas šildytuvas turi žvaigždutes, įvertinęs, ar jis gerai palaiko kambario temperatūrą, kad galėtumėte nusipirkti modelį, kuriame nėra rankinio įjungimo ir išjungimo kas penkias minutes.

Kondicionieriai visam gyvenimui – kodėl ir kaip juos prižiūrėti?

kondicionieriaiPirmasis oro kondicionierius buvo pagamintas dar 1902-aisiais ir tuomet tikrai nebuvo manoma, jog tai bus revoliucinis išradimas, pakeisiantis daugumos požiūrį į namų apšildymą. Tačiau net ir pirmasis pasaulyje oro kondicionierius  buvo pakankamai jautrus aplinkos veiksniams, todėl jį reikėjo periodiškai apžiūrėti. Juk  automobiliams taip pat privalomai atliekama techninė apžiūra, kuri padeda diagnozuoti smulkias problemas ir užkirsti kelią dideliems ir išlaidų reikalaujantiems gedimams. Taip pat turėtų būti elgiamasi ir su kondicionieriais, mat ir jie neprižiūrimi sugenda nepataisomai. Štai 5 pagrindinės priežastys, kodėl kondicionieriai turi būti nuolat prižiūrimi:

  1. Saugumas pirmiausia. Neprižiūrėti elektros prietaisai visuomet būna pavojingi ne tik žmogaus sveikatai ar gyvybei, tačiau ir turto saugumui. Būtent seni ir neprižiūrėti įrenginiai dažnai tampa gaisrų sukėlėjais, padarančiais net ir pinigais nepamatuojamus nuostolius. To galima išvengti profilaktiškai prižiūrint įrangą ir užtikrinant jos veikimo kokybę.
  2. Padeda pagerinti sistemos efektyvumą. Kondicionieriai per ilgą naudojimo laiką užsineša įvairiomis dulkėmis ir kitomis apnašomis, o taip pat sudyla vidinės detalės, o tai apsunkina sistemos veikimą. Dėl šios priežasties būtina patikrinti detalių susidėvėjimą ir išvalyti sistemą, kad tai nesukeltų didelių gedimų.
  3. Būdas sutaupyti pinigų. Periodinį kondicionavimo sistemų patikrinimą būtina patikėti profesionalams. Šildymo ir vėdinimo sistemų montavimu užsiimančios įmonės dažnai teikia ir įvairias technines ar remonto paslaugas, tad galima suplanuoti kasmetinį patikrinimą, kuris kainuos palyginti nedaug, nei žala, kurią galima padaryti remontuojant įrangą patiems.
  4. Būdas sutaupyti dar daugiau pinigų. Juk profilaktinis patikrinimas ir sugedusių mažų detalių kainuoja tikrai mažai, lyginant su naujo kondicionieriaus įsigijimu pirmajam sugedus. Svarbu užkirsti kelią stambiems gedimams, kurie gali būti nepataisomi ir atsieiti didelę sumą pinigų.
  5. Vasarą kondicionierius turi šaldyti. Kondicionieriai atlieka tiek šildymo, tiek ir šaldymo funkcijas. Tačiau neprižiūrėtas ir gendantis kondicionierius šaldys ne taip gerai, kaip turėtų, o tai gali sukelti didelį diskomfortą.

Reikia rūpintis ne tik savo, bet ir savo turimos įrangos sveikata. Tik nuolat prižiūrint visus prietaisus jie veiks ilgus metus, taip padėdami sutaupyti ne tik pinigus, skiriamus naujos įrangos įsigijimui, bet ir sąskaitoms už elektrą. Kondicionieriai nėra lepūs ar dažnai gendantys, tačiau jų neprižiūrint situacija gali ir pasikeisti.

 

Saulės kolektoriai – ar verta?

e-aquajazz.lt saulės kolektoriaiYra nemažai informacijos apie saulės kolektorių naudą. Tačiau gerokai mažiau akcentuojama, kad juos galima įsigyti itin patogiai – štai e-aquajazz.lt saulės kolektoriai yra prieinami internete.

Nemokamai pagaminama dalis reikiamo karšto vandens – taip saulės kolektoriai prisideda prie ekonomiškumo. Jie naudojami ir namams šildyti, tačiau viso būsto šildymas vien kolektoriais nebus pats optimaliausias sprendimas. Užtat išlaidas už karštą vandenį galima tikrai neprastai sumažinti. O kaipgi pats pirkimo procesas? Apie tai – tolimesnėse eilutėse.

Pirmiausia, aišku, pradedama domėtis, kas, kur kaip. Taip ir atrandami e-aquajazz.lt saulės kolektoriai, kuriuos apžiūrėti galima internete. Tačiau asortimentas gerokai platesnis. Jį sudaro štai tokios kategorijos: dujiniai katilai, granuliniai katilai, kieto kuro katilai, skysto kuro katilai, elektriniai katilai, šilumos siurbliai, vandens šildytuvai, akumuliacinės talpos, katilinių įranga, vandentiekio įranga, radiatoriai ir konvektoriai, išmanusis valdymas ir minėti saulės kolektoriai.

Tiesiog internete. Ne kur nors toli, ne kitame miesto gale, ne kitame mieste. Mažos laiko sąnaudos, patogumas – pliusai, kuriuos įvertina kiekvienas interesantas ir kiekvienas pirkėjas. Džiaugiasi ir e-aquajazz.lt, kai pirkėjams patogu.
O ar žinote, kas dar labai svarbu? Ne tik įsigijimas, bet ir sumontavimas. Kad viskas funkcionuotų nepriekaištingai, kad įrenginiai pasižymėtų praktiškumu ir suteiktų naudos, viską atlieka savo darbą išmanantys meistrai.

Apsilankę el. parduotuvėje ir paspaudę saulės kolektorių kategoriją randame štai tokias prekes: komplektus, plokščiuosius, vakuuminius kolektorius, siurblio mazgus ir reguliatorius, priedus, šildytuvus saulės sistemoms. Kitaip tariant, parduodama reikiama įranga, tad pirkėjas, ieškantis kolektorių, gali įsigyti tai, ko iš tiesų reikia.

Nuo el. parduotuvės dizaino iki pristatymo sąlygų – viskas svarbu ir lemia, ar pirkimas bus patogus. Ne mažiau aktuali ir konsultacija. Kiekvienas dalykas turi įtakos. Į tai atsižvelgiant dirbama, kad sistema būtų tinkamai išpildyta. E-aquajazz.lt saulės kolektoriai sudomina ieškančius ekonomiškų sprendimų ir vertinančius komfortą. Profesionalumo sąvoka taip pat atlieka nemažą vaidmenį.

Ar verta įsigyti kolektorius? Pripažįstama, kad jie generuoja naudą. Na, o e-aquajazz.lt rasite optimalias kainas ir galėsite pasikonsultuoti. Todėl į klausimą, ar verta, galima atsakyti teigiamai.

 

 

 

 

 

Židiniai Klaipėdoje – kokybė tapo tradicija

židiniai Klaipėdoje

Židiniai Klaipėdoje ne tik parduodami – meistrai teikia ir montavimo paslaugas. Tokios paslaugos aktualios ir Kaune ar Vilniuje, ir apskritai visoje Lietuvoje. Kai galima įsigyti židinį ir pasirūpinti jo prijungimu gimtajame mieste, mažiau rūpesčių. O ar žinote, kad Klaipėdoje ši sritis itin išvystyta?

Uostamiestis gali pasigirti ne tik jūra. Čia patirties metus skaičiuoja ir salonas Sendvario Židiniai. Kiekvieni veiklos metai – tai tobulėjimas, nuolatinis aukščiausios kokybės siekis. Ne veltui bendradarbiaujama tik su patikimais, itin kokybiškus produktus siūlančiais gamintojais. Taip židiniai Klaipėdoje įgauna daugybę teigiamų konotacijų.

Tačiau vien tik patirties akcentavimas nepadėtų. Puikiai suprantama, kad rinka nėra sustabarėjusi, gamintojai siekia sukurti kuo efektyvesnius ir praktiškesnius produktus. Į tai atsižvelgia ir pardavėjai. Lygiai taip pat negalėtume teigti, kad patirtis nieko nereiškia. Geriausias variantas – jos suderinimas su modernumu. Tokiu būdu kiekvienas pirkėjas gali įsigyti nepaprastą židinį ir gauti nepriekaištingo montavimo paslaugas. O parduodanti ir montuojanti įmonė pelno pasitikėjimą bei džiaugiasi pasiektais rezultatais.
Klaipėdoje galima įsigyti tokių židinių kaip Dovre. Šis vardas – tvirtumo simbolis. Gamintojas naudoja ketų, kurio privalumų sąrašas nepaprastai ilgas. Ketus yra ne tik idealus šilumos laidininkas, bet ir atspari, ilgaamžė medžiaga. Sendvario Židiniai apie tai kalba pasitelkdami terminą „ketaus liejimo menas“. Iš tiesų Dovre gaminiai – tarsi meno kūriniai.

Židiniai Klaipėdoje – tai gilios tradicijos. Svarbiausia, kad kokybė tapo tarsi įpročiu. Įpročiu, skatinančiu nuolat žengti pirmyn, nuolat siūlyti tik geriausius produktus. Taip prisidedama prie namų jaukumo – juk žmonės įsigyja tai, kas apibūdinama kaip išskirtinis jaukumas. Nusprendžiama, kad verta įsileisti į namus malonią atmosferą ir padailinti interjerą. Juk šių eilučių tema – ne tik šilumą skleidžiantys, bet ir interjerą keičiantys objektai. O teigiami interjero pokyčiai vertinami puikiai. Sukuriama harmonija.

Džiugu, kad židiniai Klaipėdoje tapo kokybės sinonimu. Kiekvienas, apsilankęs Sendvario Židinių salone gali rinktis iš patrauklaus asortimento. Ne tik skirtingas galingumas, bet ir originalūs dizaino sprendimai nuteikia maloniai.

Vartotojams svarbu, kad įsigytas daiktas būtų dailus ir praktiškas. Tai, ką aptarėme šiame straipsnyje, ir yra tokia pozityvi sintezė – „dailu“ ir „praktiška“ susivienija. Dovre ar kito garsaus gamintojo produktą profesionaliai prijungus, žiemai pasiruošiama. Pasiruošiama tvirčiau.

 

 

 

Ką pasako krosnelės kaina?

krosnelėsIeškodami efektyvaus šildymo prietaiso, atkreipiame dėmesį į krosneles. Ir jei pastarosios mus sužavi, tuomet imame gilintis į skaičius. Skaičių pasaulis – įdomus, tačiau kartais sudėtingas. Kai kuriais atvejais matematika paprasta, bet suvaržančias sąlygas diktuoja piniginė.

Kaina yra tas kriterijus, kuris gali nulemti, ar pirksime produktą. Tačiau kartais skaičiai pasirodo maži. Net nepatikimai maži. Na, ir tuomet tenka sukti galvą, ar brangi prekė pateisins kainą ir vardą, ar visai nieko būtų ta pigesnė. Ką skaičiai pasako apie krosneles? Natūralu manyti, kad didelė kaina sufleruoja apie kokybę. Tai daugmaž teisinga kryptis, tačiau egzistuoja ne vien taisyklės, bet ir išimtys.

Suprantama, kokybiškai pagaminti šildymo prietaisą pareikalauja kaštų. Stengiamasi naudoti kuo geresnes medžiagas, į viską žiūrėti skrupulingai. Patirtis ir modernumas – tai sąveika, lemianti aukštą rezultatą. Taigi, į pagalbą pasitelkiamos geros medžiagos, jos apdirbamos itin skrupulingai. Tobulumo siekti padedančios technologijos neatliktų jokio vaidmens be specialistų. Šie deda pastangas, o sukaupta patirtis pečių tikrai neslegia. Jėgos nukreipiamos į tikslą – nepriekaištingą gaminį. Tokiu atveju krosnelės kaina gali atrodyti didoka. Vis dėlto žinosite, kad įsigyta prekė pateisins lūkesčius ir patikimai tarnaus ne vienerius metus.

O ką galima spręsti apie pigesnes krosneles? Kai kurios iš jų, ko gero, pradžiugintų savo veikimu. Tačiau tektų nemenkai pasidomėti, kas teigiamo ar neigiamo žinoma apie gamintoją, kokie vartotojų atsiliepimai. Galbūt tai aukščiausios kokybės komponentų derinys, kuriam pritaikyta itin profesionali kainodara. Gal gamykloje visai kitoks darbo principas. Aišku, nesinorėtų įsigyti prietaiso, kuris sukurtas kone vergiškomis sąlygomis. Dėl to noras sutaupyti turėtų būti paremtas kruopščiu apsvarstymu. Kodėl? Kad nereikėtų tapti patarlės „skūpus moka du kartus“ patvirtinimu.

Vienos krosnelės pigesnės, kitos brangesnės, tad pasirinkimas išsiplečia. Svarbiausia logiškai viską apmąstyti ir atrasti geriausią variantą arba bent jau palankiausią kompromisą. O tada, pasitelkus profesionalą, kuris sumontuotų šildymo prietaisą, džiaugtis namuose tvyrančiu jaukumu.

Granulinės krosnelės: kodėl jas verta pirkti internete?

granulinės krosnelės

Vėstant orams, visi pradedame galvoti apie artėjantį šildymo sezoną, vieni jo laukia su baime akyse, kiti ieško alternatyvių šildymo būdų, kurie sukurtų jaukius ir šiltus namus. Granulinės krosnelės jau kuris laikas karaliauja alternatyvaus šildymo populiarumo viršūnėje. Tai ekonomiškas, efektingas ir estetiškai patrauklus pasirinkimas, kuris gali būti prataikytas kiekvienuose namuose. Kita vertus, ši investicija nėra pigi, todėl dalis žmonių granulines krosneles įsigyja internetu, kadangi elektroninės parduotuvės siūlo gerokai patrauklesnes ir priimtinesnes kainas paprastam vartotojui.

Tiesa, nors elektroninė prekyba jau seniai ne naujiena, tačiau kartais vis dar iškyla klausimas, kodėl virtualioje erdvėje siūlomų produktų kainos gali skirtis kaip diena ir naktis nuo tų, kurie puikuojasi įprastų parduotuvių vitrinose. Ar jų kokybė prastesnė? Ne, kainų skirtumui įtakos turi išlaidos, kurias patiria parduotuvės savininkai. Pavyzdžiui, elektroninei parduotuvei nereikia mokėti komunalinių ar nuomos mokesčių, jai nereikia krūvos darbuotojų, o ir dirba ji kiaurą parą. Tad, nieko nuostabaus, kad elektroninė parduotuvė gali pasiūlyti patrauklesnes kainas.

Granulinės krosnelės – ne vienos dienos pirkinys, tai ilgalaikė investicija, todėl ir pasirinkimas turėtų būti gerai pasvertas ir apgalvotas. Vertėtų rinktis gerai žinomų ir puikią reputaciją turinčių įmonių granulines krosneles, tada būsite tikri, kad išleisti pinigai nebus paleisti pavėjui, o ilgainiui atneš siekiamos grąžos.  Beje, ši taisyklė galioja ne tik renkantis granulinių krosnelių gamintojus, bet ir elektroninę parduotuvę, iš kurios ketinate ją pirkti. Patikima ir palankiai klientų vertinama elektroninė parduotuvė garantuoja, kad jūsų naujas pirkinys bus patikimas, ilgaamžis ir pateisins jūsų lūkesčius.

Tiesa, retas išmano granulinių krosnelių subtilybes ir pritaikymo galimybes, todėl vertėtų pasikonsultuoti su specialistu, kuris atsakys į visus jums iškilusius klausimus bei patars, kokią krosnelę rinktis. Konsultaciją jums gali suteikti ir elektroninių parduotuvių specialistai, ir įprastų parduotuvių konsultantai. Jei vis dar skeptiškai žiūrite į elektroninė prekybą, apžiūrėkite ir išsirinkite krosnelę parduotuvėje, tačiau jos atitikmenį visada galite įsigyti internetu. Tokiu būdu sutaupysite pinigų ir išvengsite nerijo jausmo, kuris užplūsta tada, kai perkate daiktą, kurio niekada nesate matęs realybėje.

Granulinės krosnelės – puikus pasirinkimas, jei norite grįžti į šiltus ir jaukius namus, o pirkimas internetu – protingas ir ekonomiškas sprendimas, kuris leis sutaupyti. Sėkmės!