Skalbimo mašinos pasirinkimas ir priežiūra

skalbimo mašinaGyvenimas be tam tikrų prietaisų šiais laikais atrodo tiesiog neįmanomas. Ar galite įsivaizduoti, kad maisto produktus reiktų laikyti kur nors po akmenimis, kad jie šaltų, kad drabužius reikėtų plauti upėje, o namus galima tik šluoti. Daugelis technikos prietaisų yra ne tik galimybė gyventi paprasčiau, tačiau būtinybė. Tiesiog šiuolaikiniai žmonės labai skuba, tad nieko keisto, jog prietaisai padeda kur kas efektyviau atlikti tam tikrus darbus. Skalbimo mašinos – viena iš pasirinkimo galimybių. Jų pasirinkimas yra toks platus, kad daugelis žmonių paprasčiausiai nežino, koks modelis jiems tinka labiausiai. Kadangi investicija į skalbykles nėra labai minimali – rekomenduojame renkantis atkreipti dėmesį į tam tikrus kriterijus.

Kaip pasirinkti skalbimo mašiną?

Skalbimo mašinos paieškos prasideda nuo suvokimo, kaip dažnai planuojate naudotis prietaisu. Taip pat rekomenduojame apsispręsti, ar pirksite daiktus internetu, ar užsukę į tam tikrą prekybos vietą. Džiugu tai, kad šiuo metu rinkoje pasiūla ypač plati, tad kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka. Akivaizdu, kad konsultacija su profesionalu galėtų kur kas labiau palengvinti paieškas. Išnaudokite šią galimybę.

  1. Nusistatykite pinigų sumą, kurią planuojate investuoti į skalbimo mašiną.
  2. Nuspręskite, kokio dydžio prietaisas Jums reikalingas. Paprasčiausiai įvertinkite, kur jis stovės ir kiek vietos jam reikės.
  3. Pasiskaičiuokite, kokio dydžio skalbyklės būgnas Jums yra reikalingas. Įvertinkite, kiek drabužių skalbsite ir kaip dažnai planuojate tai daryti.
  4. Tam tikros skalbyklės turi ypač daug funkcijų, tad jeigu norite, kad jis ne tik slaptų, o pavyzdžiui ir džiovintų – pasirinkite atitinkamą variantą.
  5. Galite atkreipti dėmesį ir į dizainą, jeigu jums tai svarbus veiksnys. Paprasčiausiai, siekiant, kad interjeras būtų skoningas – naudinga suderinti visus namuose esančius technikos prietaisus. Dažniausiai derinimas vyksta spalviniu aspektu.
  6. Pasidomėkite, kiek elektros energijos prietaisas reikalauja. Jau geriau investuoti į prietaisą kiek daugiau, tačiau paskui džiaugtis minimaliomis išlaidomis už elektros energiją.

Skalbimo mašinos pasirinkimas bus paprastesnis, jeigu tiksliai žinosite, ko ieškote. Kadangi rinkoje egzistuojanti pasiūla tokia plati – garantuojame, jog atrasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Na, o kad skalbimo mašina sėkmingai ir ilgai Jums tarnautų – pateikiame tam tikrus patarimus, kurie padės teisingai ja rūpintis.

Kaip prižiūrėti skalbyklę?

Skalbimo mašinos nereikalauja kokios nors ypatingos priežiūros. Paprasčiausi patarimai padės Jums išlaikyti tvarkingą skalbyklę.

  • Pirmiausia rekomenduojame tiesiog skirti dėmesio skalbimo mašinos tikrinimui. Jeigu girdite neįprastus garsus ar panašiai – skubiai kreipkitės į meistrą. Nelaukite, kol problema taps dar didesnė.
  • Tuo pačiu rekomenduojame skalbimo metu įdėti šiek tiek sodos arba įpilti acto. Tai gali minimaliai pašalinti kalkes. O jų šalinimas yra neatsiejamas nuo ilgesnės priemonės veikimo.
  • Jeigu pro labai keistas vietas pradėjo bėgti vanduo – taip pat rekomenduojame kreiptis į specialistus, kurie gali padėti išspręsti problemas.
  • Būtinai tikrinkite kaitinimo elementą. Kuomet matyti pakitimai – keiskite jį. Taip užsitikrinsite, kad pats prietaisas veiks ilgą laiko tarpą.

Skalbimo mašinos – buitinės technikos prietaisai, kurie ženkliai palengvina mūsų gyvenimą. Jeigu į juos investuojame pinigus – reikėtų investuoti ir laiką, kuris gali padėti ilgiau džiaugtis prietaisu.

Skalbimo mašina su džiovykle internete

skalbyklė su džiovykle

Skalbimo mašina privalo būti kiekvienuose namuose. Džiovyklė? Na, šis prietaisas kaime nereikalingas, nes geriausiai rūbus galima išdžiovinti vėjyje. Mieste, kur nėra galimybės rūbų džiovinti lauke, šis prietaisas ypač naudingas. Šį kartą norėtųsi pakalbėti apie skalbimo mašinas ir džiovykles.

Džiovyklės gali būti dviejų rūšių – kartu su skalbimo mašina arba atskirai. Atskiros džiovyklės užima nemažai vietos, nes pagal veikimo principą džiovinimo būgnas turi būti kuo didesnis, nes taip efektyviau panaudojama energija. Džiovyklės paprastai būna 60 cm gylio, tad jas galima statyti erdvesnėse patalpose – didesniuose vonios kambariuose arba specialiose drabužinėse, kuriose tuo pačiu telpa ir skalbyklė, bei lyginimo lenta. Mieste ne visur tam yra palankios sąlygos, nes buto erdvė paprastai nėra labai didelė.

Yra variantas džiovyklę pastatyti ant skalbyklės, tačiau tam reikalingas ir itin geras pritvirtinimas. Naujos statybos butuose vonios kambario sienos gali būti iš gipso kartono, tad ten gerai pritvirtinti nepavyks. Tai sukelia ir kitų problemų, pavyzdžiui vaikai nepasiekia pasiimti rūbų iš džiovyklės, arba bando ant jos užlipti žaisdami.

Kitas variantas yra pirkti skalbyklę su džiovykle. Skalbimo mašina su džiovykle kainuoja kiek brangiau nei įprasta skalbyklė, tačiau perkant internetu galima rasti labai gerą kainos ir kokybės santykį. Skalbimo mašina su džiovykle veikia analogiškai, kaip ir atskira džiovyklė, tik joje galima džiovinti nedidelius kiekius skalbinių. Jei atskiroje džiovyklėje galima džiovinti iki 8 kilogramų skalbinių, tai skalbyklėje su džiovykle – tik 3 kilogramus.

Skalbimo mašinos su džiovykle yra pigesnės perkant internetu. Reiktų pasidomėti, ar kurioje nors el. parduotuvėje vyksta akcija, ar parduodamas paskutinis modelis su ženklia nuolaida ir įsigyti šį prietaisą internet. Taip sutaupytumėte nemažai. Jei pinigų nėra labai daug, galima pirkti išsimokėtinai. Skalbyklė su džiovykla tarnauja ilgai, tad tai ilgalaikė investicija.

Rinkdamiesi šį prietaisą internete atkreipkite dėmesį į išmatavimus ir energijos sunaudojimą. Tai labai svarbu, jei renkatės efektyvų prietaisą. Skalbyklė yra galingas prietaisas, tad efektyvumas yra labai svarbus. Taip pat svarbūs ir kiti faktoriai – kiek kilogramų skalbinių galima skalbti ir džiovinti.

Pirkite internetu ir sutaupykite.