Naudotų sunkvežimių įsigijimas – būdas apsieiti be didelių išlaidų

sunkvežimis

Klaidinga manyti, kad naudoti sunkvežimiai, kuriuos siūlo tam tikri pardavėjai, yra nekokybiški ir negalintys atlikti pagrindinių užduočių. Įmonės, kurioms reikia kito transporto dėl vienokių ar kitokių priežasčių, neturėtų iš karot dairytis į naują techniką. Naudota technika yra ne ką prastesnė, o naujos pirkimas dažniausiai turėtų būti siejama su investicija į ateitį. Jeigu jums reikia apsieiti su kuo mažesnėmis išlaidomis ir įsigyti sunkvežimį, kuriuo būtų galima atlikti pagrindinius darbus, tuomet štai ką turite žinoti.

Naudotų sunkvežimių pardavėjai, turinys gerus atsiliepimus, visada siūlo patikimą transportą, net jeigu jis ir yra naudotas. Paprastai kalbant, naudotą sunkvežimį pirkti naudinga dėl to, kad jis vis tiek gali nuvažiuoti dar ne vieną tūkstantį kilometrų. Tokių sunkvežimių kainos nėra jau tokios didelės. Perkant tokią techniką, pirmiausia atkreipkite ką siūlo pats pardavėjas.

Priežastys, dėl kurių nemažai verslininkų susidomi naudotų sunkvežimių įsigijimu, yra net kelios. Viena jų – suteikiama garantija ir žaibiškas aptarnavimas. Matote, kai kurios įmonės, kurios prekiauja naudotais sunkvežimiais, savo parduotai technikai siūlo garantiją iki penkių metų (dažniausia) arba tiesiog parenkamas garantinis aptarnavimas pagal nuvažiuotą atstumą t.y. jūsų transportui bus taikoma garantija 100 000 kilometrų. Tad, tai visai puikus sprendimas tiems, kuriems norisi išleisti mažiau ir turėti naują transportą.

Kaip pavyzdį galima imti jau turimos technikos sugadinimą. Jeigu sugedo jūsų sunkvežimis, tai dar nereiškia, kad reikia pirkti naują. Jeigu tai buvo avarija, tai jūsų transportą dar galėjo dirbti daugelį metų. Tad, jeigu jis jau yra nebenaudojamas, tai dar nereiškia, kad būtina pirkti naują. Naudotas sunkvežimis gali turėti tokią pačią ridą kaip ir jūsiškis, kuris pateko į eismo įvykį. Tad, logiškai mąstant, tokia naudota technika dar turėtų būti kuo puikiausiai veikianti. Svarbu tai, kad ji nekainuos kosminių sumų.

Be jokios abejonės reikėtų žinoti, kad tikrai ne visi pardavėjai siūlo patikimą techniką. Pasak truckfind.lt, pravartu pasidomėti pardavėjo reputacija, kurią jis susikūrė užsiimdamas tokios technikos pirkimu – pardavimu. Atsiliepimai internete – geriausia būdas patikrinti ar verta rizikuoti ar ne.

Sunkvežimiai – tarsi antri namai

Funkcionalūs sunkvežimių aksesuaraiNors Lietuvoje naudojami sunkvežimiai nėra labai puošiami (lyginant su Amerika arba Australija), tačiau vis daugiau žmonių panorsta, kad jų transporto priemonės būtų ne tik funkcionalios, tačiau ir gražios. Funkcionalūs sunkvežimių aksesuarai Lietuvoje tapo populiaresni todėl, kad vis daugiau prekybos vietų gali pasiūlyti šią alternatyvą. Rekomenduojame apsilankyti elektroninėse prekybos vietose, kadangi ten pasiūla yra kur kas platesnė, o kainos – mažesnės.

Lietuvoje – visos inovacijos rankose

Elektroninėse prekybos vietose šiuo metu galima įsigyti ne tik sunkvežimių dalis, kurios padeda transporto priemonei funkcionaliai atlikti jai paskirtus darbus tačiau tuo pačiu ir aksesuarus. Jeigu manote, kad transporto priemonės puošimas yra nereikalingas – galvokite dar kartą. Žinoma, grožis negarantuos, kad viskas bus atliekama kur kas kokybiškiau, tačiau estetika visada maloniau nuteikia. Juolab, juk šiais laikais vyrai savo mašinas myli kur kas labiau nei kad žmonas. Nieko keisto, kad funkcionalūs sunkvežimių aksesuarai Lietuvoje vis labiau populiarėja. Svarbiausia tai, kad parduodamos produkcijos kaina tikrai gana maža.

Aksesuarai – vien tik grožis?

Funkcionalūs sunkvežimių aksesuarai skirti ne tik grožiui, tačiau tuo pačiu ir konkrečiam darbui atlikti. Gamintojai orientuojasi į žmonių poreikius. Lietuviai mėgsta, kai vienas daiktas turi net kelias funkcijas. Nieko keisto, kad rinkose siūlomi kondicionieriai būna labai gražūs, kai kuriais atvejais net ir skleidžia malonų kvapą. Įvairūs švyturėliai ir panašiai ne tik skleidžia šviesą, tačiau patys yra tam tikra aksesuaro detalė, kuri padeda papuošti transporto priemonę.
Pirkimas internetu – geriausias pasirinkimas?

Kaip jau minėjome, šiuo metu funkcionalūs sunkvežimių aksesuarai dažniausiai parduodami internetu. Žinoma, tai nereiškia, kad negalima rasti tokių aksesuarų realiose prekybos centruose. Minimalus pasirinkimas yra tačiau tikrai ne toks platus, kokio gali norėti sunkvežimių vairuotojai. Juolab, pirkti internetu verta ir dėl kai kurių kitų dalykų.

  1. Funkcionalūs sunkvežimių aksesuarai internetu kainuoja kur kas pigiau. Lietuviai labai taupūs žmonės, tad nieko keisto, jog vertina galimybę apsipirkti kur kas pigiau.
  2. Kaip jau minėjome – internete egzistuoja kur kas platesnė pasiūla. Reikia nepamiršti, kad pirkti galima ne tik lietuvių, tačiau ir užsieniečių prekybos vietose.
  3. Pirkti internetu yra patogiau. Niekur nereikia eiti ir juolab nereikia stumdytis su kitais žmonėmis dėl reikalingos prekės.
  4. Jeigu jums aktualus laiko taupymo aspektas, tokiu atveju įvertinkite tai, kad sunkvežimių aksesuarai internetu nuperkami kur kas greičiau.

Jeigu nerandate jums labiausiai tinkančios elektroninės prekybos vietos – pasikonsultuokite su pažįstamais, kuriems taip pat patinka pasipuošti vilkikus. Puiku, kai jie iš savo patirties gali padėti apsispręsti ir tinkamai pasirinkti.

Lietuvoje neegzistuoja ypač daug prekybos vietų, kur galima įsigyti aksesuarus. Būtent todėl labai reikia vertinti, kuomet galimybės yra. Jeigu nežinote, kas jums labiausiai tinka arba jeigu norite, kad daiktas būtų ne tik gražus, tačiau ir atliktų daugiau funkcijų, tuomet naudinga pasikonsultuoti su specialistais, kurie gali patarti. Daugelis sutinka, kad virtualūs konsultantai kur kas malonesni ir kur kas maloniau padeda atrasti tai, kas jums labiausiai tinka.

Papuoškite savo transporto priemone. Būkite joje, tarsi savo namuose.