Tavosapnas.lt: kurkime namų jaukumą kartu

Namai ir jaukumas – tai dažno mūsų tapatinamos sąvokos. Tačiau, kai reikia patiems sukurti tą jaukią namų aplinką, susiduriame su daugybe klausimų ir abejonių. Norisi greito ir efektyvaus rezultato. Tuomet iškyla kita dilema – kaip surasti vietą, kurioje galima rasti visas reikiamas namų ir šeimos narių puošybos elementus? Pasidomėkime, ką mums siūlo šių dienų rinkos pasiūla.

Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, kas patinka Jums patiems. Kokios spalvos ir formos interjero detalės priverčia jaustis jaukiai ir komfortiškai? Ar namų jaukumas siejamas tik su interjeru, ar ne mažiau svarbu ir šeimos narių dėvimų drabužių bei naudojamų daiktų patogumas ir estetinė išvaizda? Į tokius klausimus tikrai dera atsakyti sau ir aptarti su kitais šeimos nariais. Vieniems namų jaukumas asocijuojasi su daugybe detalių namuose: pagalvėlės, kelių sluoksnių užuolaidos, staltiesėlės, vazos, paveikslai ir kt.  Kiti, tuo tarpu, mieliau jaučiasi minimalistinio stiliaus namuose, kuriuose vyrauja vienos spalvos atspalviai ir tik patys būtiniausi daiktai. Bet kokiu atveju, visuomet norisi galimybės apžiūrėti  ir įvertinti kuo didesnį galimų pasirinkimų kiekį vienoje vietoje.

Tavosapnas.lt komanda pasakoja, jog jų siūloma  interjero ir šeimos narių naudojamų daiktų gausa buvo sukurta atsižvelgiant į šiuolaikinių žmonių be galo greitą gyvenimo tempą. Visgi, noras, sugrįžus į namus, patekti į jaukią ir šviesią aplinką dėl to nesumažėjo. Todėl galimybė vienoje platformoje išsirinkti medžiagą užuolaidoms, mielą patalynę visai šeimai, prekes kūdikiams ar būsimoms mamos ir kitas pageidaujamas  namų detales, skamba išties viliojančiai.

Daugelis namų jaukumą kuriančių daiktų yra pagaminti iš vienokio ar kitokio audinio. Vienos moterys mėgsta tiek patalynę, tiek užuolaidas, tiek drabužius šeimai siūti pačios, kitos – pasitiki jau pagamintais gaminiais. Dažnai tarp šių dviejų sričių randamas kompromisas: galbūt vienus gaminius kursite pačios, tuo tarpu, kitus norėsite įsigyti jau paruoštus naudojimui. Tokiu atveju vienoje internetinėje parduotuvėje randami įvairūs audiniai ir jau pasiūti gaminiai – išties puikus būdas mėgautis pasirinkimo procesu nelakstant iš vienos parduotuvės puslapio į kitos internetinę svetainę.

Viena  iš maloniausių ir būtiniausių veiklų namuose – miegas. Todėl minkšta, šilta ir akiai maloni pažiūrėti patalynė yra tikrai svarbus aspektas, kuriant jaukius namus. Tavosapnas.lt puslapyje galite rasti miegui skirtos patalynės vaikams ir suaugusiems. Jeigu mažyliams parinksite mielus  ir vaikiškais piešiniais margintus pagalvių ir antklodžių užvalkalus, tai sau, tikriausiai,  norėsite įsigyti pastelinių spalvų ir subtilių raštų miego patalynę. Mėgstantiems net ir poilsio metu gėrėtis ryškiomis spalvomis, siūloma ryškiaspalviai užvalkalai.

Kalbant apie namų jaukumą ir miegamojo tekstilę, ne mažiau svarbūs ir lovų užtiesalai dienos metu. Įvairių spalvų ir raštų pledai papuoš ir vaikų kambarį, ir suaugusiųjų miegamąjį. Jeigu mėgstate dienos metu išsitiesti ant minkštos lovos rinkitės merinosų vilnos pledus. Na, jeigu dievinate estetiką ir prabangą, tuomet tikriausiai Jums patiks puošnų atlasą primenančios lovatiesės.

Tiesiog įsiklausykite į savo ir šeimos norus bei pomėgius ir kurkite namų jaukumą drąsiai ir su pasimėgavimu. Tiek prekybininkai, tiek pirkėjai pastebi, jog dažnai pats pasirinkimo ir kūrimo procesas dažnai suteikia daugiau teigiamų emocijų, nei galutinis pageidaujamas rezultatas.