Mobilieji telefonai: galimybių palyginimas

mobilus telefonas

Susirasti jums labiausiai tinkamą telefoną gali būti gana sudėtinga, kadangi šiuo metu pasirinkimas yra labai platus ir kiekvienas ieškantis gana nesunkiai gali rasti tai, kas jiems labiausiai tinka. https://www.kainos.lt/ puslapyje galima palyginti kainoraščius ir pasirinkti teisingai, būti ramiu, kad mobilieji telefonai, net ir būdami labai kokybiški, nebus labai brangūs. Tikslingos paieškos garantuoja ir geriausius rezultatus. O kad rasti tai, kas jums labiausiai tinka būtų nesunku – nurodome svarbiausias gaires.

Pirmiausia reikia nuspręsti, kokio gamintojo telefonai jums reikalingi. Galima rasti tikrai labai plačią pasiūlą. Nuo puikiai žinomų bei pripažintų gamintojų iki tokių, kurie retai kam girdėti. Svarbiausia, kad pasirinkimas platus, o internete galima labai patogiai skaityti kitų žmonių paliktus komentarus apie konkretaus gamintojo produkciją.

Žinoma, tuo pačiu reikia įvertinti ir tai, kad mobilieji telefonai skiriasi savo funkcijomis. Kol vienam reikalinga tik skambinimo funkcija, tuo tarpu kiti vertina kur kas daugiau galimybių, kadangi jiems labai svarbu, kad telefonas būtų patogu naršymui ir net filmų žiūrėjimui.

Dar vienas svarbus kriterijus gali būti stilius, kadangi jis apsprendžia kaip atrodys jūsų modelis. Šiuo metu telefonų stilių pasirinkimas yra ypač platus. Nuo pačių paprasčiausių iki labai modernių. Plačios galimybės suteikia šansus kiekvienam atrasti tai, kas jiems labiausiai tinka, rinkitės tokį modelį, koks puikiai atskleidžia jūsų išvaizdą.

Taip pat reikia skaityti ir internete kitų žmonių paliktus komentarus, kadangi labai dažnai atsiliepimai padeda susidaryti nuomonę ko galima tikėtis ir kokio lygio produkcija bus gaunama. Taigi, toks lyginimas – reikalingas ir atveria galimybes greitai bei paprastai rasti tai, kas jums labiausiai tinka.

Mobilieji telefonai taip pa skiriasi ir savo dydžiu. Jaunimas dažniausiai ieško mobiliųjų, kurių ekranai labai dideli. Tuo tarpu vyresnio amžiaus žmonės yra praktiškesni ir nori, kad mobilusis tilptų kišenėje.

Palyginkite kainas ir leiskite sau nepermokėti tokiu atveju, kai telefonas netenkina Jūsų poreikių. Mobilieji telefonai – galimybės be kurių daugelis mūsų negali įsivaizduoti savo gyvenimo. Dabar – geriausias laikas, tad pasinaudokite jomis.

Retina ekranas – svarbi „Apple“ ypatybė

Retina ekranas labiau žinomas, kaip „Apple“ gamintojo prekių ženklas. Tai yra skystųjų kristalų ekranas, kuris turi tiek aukštą pikselių dažnumą, kad žmogaus akis jų pastebėti negali. Šis terminas naudojamas keliems „Apple“ įrenginiams, tokiems, kaip „iPhone“, „iPad“, „MacBook Pro“ ir panašiai.

Retina ekranas skiriasi nuo LCD/LED savo raiška.
Retina ekranas skiriasi nuo LCD/LED savo raiška.

Atsižvelgiant į tai, kad tipiškas žiūrėjimo į ekraną atstumas skiriasi, ypač, kai naudojami skirtingi įrenginiai, kurių tiek dydis, tiek ir paskirtis yra skirtinga, pikselių, kurie naudojami Retina ekranuose, skaičius gali skirtis. Tai priklauso ir nuo skirtingų ekranų dydžių – didesnis pikselių skaičius kvadrate mažesniuose ekranuose ir mažesnis skaičius didesniems ekranams. Pavyzdžiui „IPhone“ ir „iPod Touch“ turi 326 pikselius kvadratėlyje, o tokiame pačiame kvadratėlyje „MacBook Pro“ turi tik 220 pikselių. Kai kažkuris „Apple“ produktas turi vadinamą Retina ekraną, kiekvienos sąsajos valdiklyje dvigubinamas plotis ir aukštis tam, kad būtų kompensuojami mažesni pikseliai. „Apple“ tokią būseną vadina HiDPI būsena.

Terminą Retina „Apple“ užregistravo kaip savo prekių ženklą JAV patentų biure, tam, kad galėtų jį sieti su kompiuteriais ir mobiliaisiais įrenginiais.
Ar verta mokėti didelius pinigus už Retina ekraną?

Jau yra žinoma, kad geresnių už Retina ekranus tikrai egzistuoja. Tačiau tai pasitaiko retai. Be to, diskutuojama, ar „geresnis“ reiškia turintis daugiau pikselių. Aukštesnės rezoliucijos, be abejo, įmanomos, tačiau jos stabdo įrenginio veikimą. Be to, kyla klausimas, koks tikslas daryti įrenginio ryškumą didesnį, jei žmogaus akis nepastebi skirtumo? Todėl visi geriausi „Apple“ ekranai yra vadinami Retina. Daugeliu aspektų Retina ekranas yra žymiai patogesnis ir geresnis, nei daugelis kitų ir vertas tų pinigų, kuriuos Jūs už jį mokate. Jau vien dėl nuotraukų redagavimo funkcijų, kurios geriausiai atsiskleidžia Retina formoje.

Įsigyti kompiuterių su „Retina“ ekranais galima ne vienoje Lietuviškoje kompiuterių elektroninėje parduotuvėje. Aišku, jei jos turi „Apple“ produkcijos skyrelius arba yra atstovai ir turi leidimą prekiauti šia kompiuterine technika. Pirkdami internetu, visada palyginkite kainas – nepermokėkite, net jei tai „Apple“ 🙂 Pradėkite ieškoti nuo it-taskas.lt!

[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/kcnKi7GxZ2k" width="425" height="350" wmode="transparent" fvars="fs=1" /]