Ką verta žinoti apie vartojamąsias paskolas?

vartojamosios paskolos internetuAr įsivaizduojate, kiek daug laiko ir energijos šiais laikais sutaupome, turėdami galimybę už daugybę paslaugų ir prekių susimokėti internetu? Čia jau galima ne tik apsipirkti ar sumokėti mokesčius, bet ir patogiau išspręsti daugybę finansinių klausimų, problemų, pavyzdžiui, paskolos ėmimo. Vartojamosios paskolos internetu – tai sprendimas tiems žmonėms, kurie nori gauti kreditą, ir nori tai padaryti greitai, patogiai ir saugiai. Skolinantis internetu daug kas išties yra paprasčiau. Ko verta vien tai, kad vienu prisėdimu galima gauti daugybę informacijos ir palyginti bent kelių skirtingų įmonių, bankų paskolų teikimo sąlygas. Vartojamosios paskolos maziausios palukanos, kredito skaičiuoklė – daugiau apie tai ir panašius su skolinimusi susijusius klausimus.

Trumpai apie palūkanas

Niekam ne paslaptis, kad sprendimą, kur kreiptis dėl paskolos, neretai lemia palūkanų dydis. Kai aktualūs abu dalykai – vartojamosios paskolos maziausios palukanos – belieka užsiimti „protingiausio“ santykio paieškomis. Kaip ir minėta, tai patogiausia atlikti internete. Čia galite apžvelgti bent kelių skirtingų bendrovių siūlomas sąlygas. Tiesa, kai kurios įmonės savo interneto svetainėse suteikia galimybę pasinaudoti kredito skaičiuokle. Įvedę reikalingus duomenis, galite pamatyti, koks mėnesinių įmokų dydis bus taikomas, pasirinkus konkretų paskolos grąžinimo laikotarpį. Taip, atlikę nesudėtingus skaičiavimus, išsiaiškinsite, kokia yra palūkanų norma. Kodėl į tai būtina atkreipti dėmesį? Tiems, kuriems reikalingos vartojamosios paskolos maziausios palukanos reiškia finansiškai lengvesnį kredito atidavimo laikotarpį. Gauti paskolą – viena, o ją grąžinti kartu su visomis palūkanomis – jau finansinis įsipareigojimas, į kurį derėtų žiūrėti rimtai. Juolab, kad vartojamosios paskolos internetu ar kitu būdu, suteikiamos nemažoms pinigų sumoms. Tai reiškia, kad ir grąžinimo laikotarpis bus ne iš trumpiausių.

Užstatas – nebūtinas?

Kitas svarbus su kreditu ir jo gavimu susijęs aspektas – užstatas. Be jokios abejonės, vartojamosios paskolos be užstato yra populiariausios, kadangi smarkiai palengvina skolinimosi procesą. Reikėtų atminti, kad norint nemokėti užstato, gali tekti „susitaikyti“ su kredito bendrovės keliamomis sąlygomis. Pavyzdžiui, kai kur vartojamosios paskolos be užstato gali būti suteiktos tik tam tikrai sumai pinigų, pavyzdžiui, neviršijančiai 500 eurų. Tiesa, išsirinkus įmonę, kurios paslaugomis naudositės, geriausia dėl šių ir panašių apribojimų pasitarti su bendrovės konsultantais. Šie jums atsakys, kokią mažiausią ir didžiausią paskolą be užstato galite gauti, kokios bus grąžinimo sąlygos, palūkanos ir panašiai. Vartojamosios paskolos be užstato, kaip ir kiti kreditai, yra suteikiamos vadovaujantis tam tikrais reikalavimams būsimiems klientams. Kokie jie?

Kas gali gauti vartojamąjį kreditą?

Vartojamosios paskolos internetu arba bankuose, greitųjų kreditų bendrovėse yra teikiamos tiems asmenims, kurie:

  • Yra bent jau sulaukę pilnametystės, nors amžiaus riba daugelyje įmonių skiriasi. Pavyzdžiui, vienur teigiama, kad paskolų bendrovės klientu gali tapti asmuo, sulaukęs 18, kitur – 21, dar kitur – 24 metų. Taigi, norėdami išsiaiškinti, ar esate pakankamo amžiaus paskolai gauti, turite domėtis konkrečios įmonės taisyklėmis.
  • Yra Lietuvos Respublikos piliečiai, nuolat gyvenantys valstybėje.
  • Dirba pagal darbo sutartį, t.y. gali patvirtinti, kad gauna nuolatines pajamas.

Tiesa, gali atsirasti ir papildomų reikalavimų, tačiau informaciją apie juos aptiksite tik konkrečiai jus dominančios įmonės interneto svetainėje arba tiesiogiai iš konsultuojančių darbuotojų. Vis dėlto, anaiptol nebūtina į juos kreiptis tiesiogiai. Vartojamosios paskolos internetu suteikiamos išskirtinai virtualioje platformoje. Tai reiškia, kad viskas: nuo registracijos kredito įmonės sistemoje iki paraiškos užpildymo, išsiuntimo ir pinigų pervedimo, yra įvykdoma būtent internetu. Tai sprendimas žmonėms, gerbiantiems savo laiką ir vertinantiems patogumą.