Ferratum kreditas nuosavos el. parduotuvės pradžiai

ferratum kreditas

Šiandien norėtume pasidalinti šiokia tokia technine informacija apie el. prekybos verslą. Taip, jį pradėti gali bet kas, bet pradžia nėra jau tokia paprasta, kaip atrodo. Susikurti el. parduotuvę yra vienas iš svarbiausių žingsnių, bet ką įkelti? Kokias prekes pardavinėsite?

Norint, kad el. parduotuvė neatrodytų tuščia, reikia bent 100-500 prekių pradžiai. Pradėti su mažiau irgi galima, bet tik tuo atveju, kai prekiaujama labai specifinėmis prekėmis, pavyzdžiui šuniukų nagų karpymo žirklėmis arba durų atramomis nuo daužymosi į sieną… Tokių prekių asortimentas paprastai nėra labai didelis, todėl galima startuoti ir su 20 prekių. Jei prekiaujate bendriniais daiktais – rūbais, dovanomis, aparatūra, deja, su 20 prekių galite pasidaryti sau meškos paslaugą. Kas nori pirkti iš parduotuvės, kuri yra pustuštė? Gal tai uždarymo išpardavimas?.. Atrodo nepatikimai.

Verslo pradžioje pinigų stygius yra akivaizdus – parduotuvės sukūrimas netyčia „suvalgo“ visas santaupas ir parduotuvei skirtas sumas. O juk tai tik pirmas žingsnis. Jei nežengsime antrojo – verslas žlugs dar neprasidėjęs. Pinigai reikalingi antrajam etapui – prekių sudėjimui. Prekes, aišku, reikia jau turėti paruoštas sandėlyje. Tai gali būti ir pas tiekėją, ir pas el. parduotuvės savininką. Prekes reikia įsigyti iš anksto. Už ką, jei viskas išėjo programuotojams, dizaineriams ir techniniam personalui? Greitas kreditas čia pati geriausia išeitis. Ferratum kreditas suteikiamas greitai ir itin lanksčiomis sąlygomis, todėl verslo pradžia neužtruks. Vos per kelias valandas pinigai bus jūsų sąskaitoje, o tada beliks juos pervesti tiekėjams už prekes.

Ferratum kreditas yra vienas iš populiariausių Lietuvoje tarp privačių klientų. Su verslu ši greitųjų kreditų bendrovė nebendradarbiauja. Iš tiesų ji teikia minipaskolas iki 800 litų, tačiau LoanPlus paslauga leidžia gauti kreditus ilgesniam terminui iki 2500 litų. 2000-2500 litų visiškai pakanka pirminiam prekių užsakymui, todėl reiktų pasidomėti šios bendrovės siūlomomis sąlygomis.

Beje, reiktų įvertinti atidavimo riziką. Jei jūsų verslas veiks pelningai, su paskolos grąžinimu nebus jokių problemų. Ferratum kreditas duodamas tik tiems, kas seniau neturėjo problemų su įsiskolinimais, todėl būkite atidūs ir visus mokėjimus atlikite laiku. Taip būsite laikomas ne tik lojaliu, bet ir pareigingu klientu. Tai svarbu, jei ateityje prireiks dar vienos paskolos.

Sėkmingo el. verslo!

Elektroninės cigaretės internetu – ekonomiškas sprendimas Jums

Įprastos cigaretės pamažu užleidžia savo pozicijas naujam, kenksmingų priemaišų neturinčiam produktui. Taip, tai elektroninės cigaretės, kurios naujam vartotojų būriui žada daug ekonomiškesnį bei priimtinesnį rūkymo malonumą. Vape eGo e-cigaretė yra puikus to pavyzdys, nes šios rūšies prekę galima įsigyti internetu itin pigiai ir greitai.

E-cigaretė šių laikų visuomenėje ne naujiena, tačiau pereiti prie naujo rūkymo metodo ryžtamasi vis dar ne itin aktyviai. Galbūt kaltas informacijos trūkumas, galbūt nepasitikėjimas nauju produktu, tačiau ko gero labiausiai tai įtakoja pripratimas prie įprastos formos bei sudėties cigaretės. Elektroninės cigaretės iš Vape.lt keičia šį požiūrį ir sukuria naują bei malonią rūkymo alternatyvą. Tai nekenksminga, nevienkartinė, nebrangi, o ilgalaikė ir kokybiška prekė. Vape eGo e-cigaretė išsiskiria iš kitų įprastų cigarečių tiek savo kokybe, tiek patogumu bei kainos santykiu.

Jei ieškote tinkamos kokybės, patikimos bei ilgalaikės rūkymo priemonės ar jos komplekto, elektroninės cigaretės iš Vape.lt yra tai ko Jums reikia. Čia tinkamų prekių asortimentas ir aukštos kokybės e-cigaretės nenuvils nei vieno kliento. Už prieinamą kainą galite įsigyti rūkymo reikmenis ne tik miesto centre, bet ir internete. Pirkti internetu yra ne tik patogu, bet ir pakankamai pigu, nes tiek pristatymas, tiek užsisakytos prekės atsiėmimas yra visiškai nemokamas visoje Lietuvoje. Vape eGo e-cigaretė suteikia 7 dienų prekės grąžinimo garantiją, o elementams bei įkrovikliams – net 30 dienų prekės keitimo garantiją. Visa tai yra patogu, pigu ir itin paprasta.

Norėdami išmėginti elektroninės cigaretės ir jos komponentų malonumą, rekomenduojama  Vape eGo e-cigaretė, į kurios įsigijimo puslapyje galima pasirinktinai išsirinkti atitinkamo galingumo bei kokybės baterijos talpą, jos bei kaitiklių spalvą. Šios cigaretės kaina palyginus su kitų gamintojų produktais yra itin patraukli, todėl internetu ją įsigiję asmenys džiaugiasi kiekvieną kartą ją naudodami.

Išmėginkite elektroninės cigaretės iš Vape.lt privalumus jau šiandien, nes  tai patogu, kokybiška ir pakankamai paprasta. Nealinkite savo organizmo įprastomis žalingų dervų pripildytomis cigaretėmis, išmėginkite alternatyvią išeitį, kuri padės sutaupyti didžiules išlaidas kiekvieno rūkymo metu. Elektronines cigaretes internetu pirki yra pigu, tad nieko nelaukite, išmėginkite tai šiandien.

Sekso reikmenų parduotuvės

Ar žinojote, kad pirmoji sekso prekių parduotuvė atsidarė maždaug prieš pusę amžiaus Vokietijoje? Greitai po to erotinių prekių parduotuvės netruko pasklisti ir po visą pasaulį. Tiesa, iki pat šių dienų yra kelios valstybės ir JAV valstijos, kuriose draudžiama steigti erotinių prekių parduotuves ir pardavinėti sekso žaislus. Lietuvoje pirmoji sekso reikmenų parduotuvė atidaryta maždaug prieš 15 metų. Lietuviai pradžioje į šias „įstaigas“ žiūrėjo gana skeptiškai, tačiau ilgainiui sekso reikmenys darėsi vis populiaresni.

Visai neseniai, prieš kelerius metus, imtos masiškai atidarinėti internetinės erotinių prekių parduotuvės, sulaukiančios nemažai dėmesio. Į jas be vargo gali užsukti ne tik norintieji įsigyti prekių seksualiniam gyvenimui paįvairinti, bet ir tie smalsuoliai, kurie nori tik pasidairyti ir nieko pirkti čia neketina. Savaime aišku, į tikrą parduotuvę tvirtai pasiryžę kažką pirkti eidavo tik patys drąsiausieji ir kompleksų neturintys žmonės. Analogiškai ir su pardavėjais: pasakoti apie pikantiškus sekso žaisliukus mėgsta anaiptol ne kiekvienas.

Elektroninės parduotuvės

Kaip jau minėta aukščiau, vienas didžiulis pliusas – kad interneto parduotuvių yra daugybė. Galima iš karto apsilankyti keliose arba keliolikoje iš jų, pasirinkti tą, kurioje prekės pigiausios, kur vyksta geriausios akcijos, kur prekės į namus pristatomos visiškai nemokamai. Pastaroji sąlyga taikoma, kai prekių perkama už tam tikrą sumą, pavyzdžiui, 50 ar 100 litų. Pirkus už didesnę sumą, dažnai duodama dovanėlių: tai gali būti lubrikantai, prezervatyvai, maži masažo aliejų buteliukai ar kitos nedidelės smulkmenėlės.

Elektroninėse parduotuvėse, sekso prekes galima susidėti į prekių krepšelį ir už visas jas vienu metu atsiskaityti banko pavedimu. Pats pirkimo procesas, neskaitant prekių paieškos ir peržiūros, užtrunka maždaug kelias minutes: suvedami asmeniniai duomenys, sumokama per el. bankininkystės sistemą ir pan.

Elektroninės sekso reikmenų parduotuvės taiko ir itin lanksčią prekių pristatymo sistemą: užsisakius reikmenis iki pietų, jie paprastai pristatomi jau kitą darbo dieną. Žinoma, šios sąlygos negalioja prieš savaitgalį ar savaitgaliais. Galima rinktis pristatymą Lietuvos paštu arba per kurjerius. Be to, prekės pristatomos visiškai konfidencialiai.

Lėktuvų bilietai – naujoviška el. parduotuvės forma

Elektroninė komercija Lietuvoje yra įsivaizduojama tik kaip elektroninės parduotuvės su visais katalogai, prekių aprašymais, akcijomis ir t.t. Galbūt dėl to, kad jų rinkoje yra apie 1500, ir kas dieną atidaromos kelios naujos. Iš tiesų el. komercijos sąvoka yra kur kas platesnė ir įvairiapusiškesnė. Pabandykime pasiaiškinti ar lėktuvų bilietais prekiaujančios svetainės yra elektroninės parduotuvės, ar ne.

Štai, ką sako lietuviškoji Wikipedija:

Elektroninė komercija apibūdinama kaip prekybinių santykių forma, kurioje tarpusavyje susijusios šalys sąveikauja elektroniniu būdu naudodamos informacines technologijas.

Elektroninės komercijos objektas – visų ūkinių komercinių, finansinių ir atsiskaitymo santykių, susijusių su tarptautinių ir vietinių sandorių sudarymu, vykdymu ir kontrole, visuma, palaikoma moderniomis ryšio priemonėmis.

Liaudiškai kalbant, tai visi elektroniniai atsiskaitymai ir tranzakcijos, atliekami internetu.

Elektroninės komercijos verslas dažniausiai užsiima produktų pardavimu, paslaugų teikimu, paskolomis.

Lektuvu bilietai yra virtuali prekė/produktas, kurio vertė yra fiksuota ir vienkartinė. Taigi tai yra pati paprasčiausia el. parduotuvė, kurioje ant virtualių lentynų išdėstomos tokios prekės.

Įsivaizduokite, kad elektroninė parduotuvė yra paprasta lentyna, kurioje sudėlioti jau atspausdinti lėktuvų bilietai. Lentynos eilė skirta šaliai, o viena lentynėlė – oro uostui. Tokiu būdu galime sudėti bilietus iš Vilniaus oro uosto į daugiau nei 20 kitų oro uostų daugiau nei 10 šalių. Jei elementarioje el. parduotuvėje kategorijos ir pakategorės yra aiškiai identifikuojamos, tai lėktuvų bilietų rezervavimo sistemoje to nėra ne dėl to, kad nepatogu, o dėl to, kad vartotojui būtų patogu surasti kuo mažesniu pelės paspaudimų skaičiumi. Realiai el. parduotuvės nuo bilietų parduotuvių skiriasi prekių išdėstymu ir pirkimo procesais. Visa kita esmė lieka ta pati. Tiek bilietas, tiek kita prekė yra rezervuojama, rezervaciją tvirtina vadybininkas ir perduoda vykdymui – kurjeriui, kuris pristato prekę. Arba prekę galima atsiimti pačiam atvykstant į biurą arba atsispausdinant lapą savo spausdintuvu.

Akivaizdu, kad prekė buvo įsigyta laikantis visų reikalavimų ir ES nustatytų normų, nors lėktuvų bilietams galioja ir papildomi tarptautinių oro vežėjų organizacijų nustatyti reikalavimai (dėl jų grąžinimo), o taip pat ir pačių vežėjų taisyklės.

Mintis išlieka ta pati – lėktuvų bilietų pardavėjai yra tokios pačios el. parduotuvės, kaip ir visos kitos nišinės el. prekyvietės, nors atrodo kitaip, funkcionuoja kiek kitaip ir turi visiškai kitokią reputaciją.

Nesutinkate? Padiskutuokime!

Sveikas, pasauli!

Sveikas, Pasauli, aš esu dar vienas blogas apie kažką. Tas kažkas yra kol kas labai neaiškus, bet apie jį nuspręs mano šeimininkas, kuris ir leidžia man gyventi, ir didėti.

Aš esu kaip balionas, kuris niekada nesprogsta – vis šliūkšteli į mane vandens ir žiūri, kada susprogsiu. O aš net neketinu sprogti, nes esu tvirtas ir patikimas.

Keistas pavadinimas – elparduotuve. Čia lyg ispaniškai – el diablo, el primavera, el noche. Lietuviškai tai tiesiog sutrumpinimas – el. parduotuvė. Ne, nieko nepardavinėsiu. Tik pristatysiu kai kurias Lietuviškos el. komercijos vargo bites, kurioms žūt būt reikia dėmesio. Kaip vaikui… Rašysiu retai, tad RSS nereikia prenumeruoti. Straipsnius reklamuosiu kukliai socialiniuose tinkluose, tačiau vis tiek manau, kad paprastas ir nuoširdus tam tikrų prekybininkų pristatymas visiems išeis į naudą. Juk visada yra žmonių, kurie ieško dovanų, o internetas – puikiausia vieta ir proga jų įsigyti. Nekalbu apie grupinius portalus, tik apie senas geras el parduotuves ir kitus el. komercijos žaidėjus.

Jau kartojuosi? Vėlus vakaras, atleiskite.

Iki negreito pasimatymo!