Naudotų sunkvežimių įsigijimas – būdas apsieiti be didelių išlaidų

sunkvežimis

Klaidinga manyti, kad naudoti sunkvežimiai, kuriuos siūlo tam tikri pardavėjai, yra nekokybiški ir negalintys atlikti pagrindinių užduočių. Įmonės, kurioms reikia kito transporto dėl vienokių ar kitokių priežasčių, neturėtų iš karot dairytis į naują techniką. Naudota technika yra ne ką prastesnė, o naujos pirkimas dažniausiai turėtų būti siejama su investicija į ateitį. Jeigu jums reikia apsieiti su kuo mažesnėmis išlaidomis ir įsigyti sunkvežimį, kuriuo būtų galima atlikti pagrindinius darbus, tuomet štai ką turite žinoti.

Naudotų sunkvežimių pardavėjai, turinys gerus atsiliepimus, visada siūlo patikimą transportą, net jeigu jis ir yra naudotas. Paprastai kalbant, naudotą sunkvežimį pirkti naudinga dėl to, kad jis vis tiek gali nuvažiuoti dar ne vieną tūkstantį kilometrų. Tokių sunkvežimių kainos nėra jau tokios didelės. Perkant tokią techniką, pirmiausia atkreipkite ką siūlo pats pardavėjas.

Priežastys, dėl kurių nemažai verslininkų susidomi naudotų sunkvežimių įsigijimu, yra net kelios. Viena jų – suteikiama garantija ir žaibiškas aptarnavimas. Matote, kai kurios įmonės, kurios prekiauja naudotais sunkvežimiais, savo parduotai technikai siūlo garantiją iki penkių metų (dažniausia) arba tiesiog parenkamas garantinis aptarnavimas pagal nuvažiuotą atstumą t.y. jūsų transportui bus taikoma garantija 100 000 kilometrų. Tad, tai visai puikus sprendimas tiems, kuriems norisi išleisti mažiau ir turėti naują transportą.

Kaip pavyzdį galima imti jau turimos technikos sugadinimą. Jeigu sugedo jūsų sunkvežimis, tai dar nereiškia, kad reikia pirkti naują. Jeigu tai buvo avarija, tai jūsų transportą dar galėjo dirbti daugelį metų. Tad, jeigu jis jau yra nebenaudojamas, tai dar nereiškia, kad būtina pirkti naują. Naudotas sunkvežimis gali turėti tokią pačią ridą kaip ir jūsiškis, kuris pateko į eismo įvykį. Tad, logiškai mąstant, tokia naudota technika dar turėtų būti kuo puikiausiai veikianti. Svarbu tai, kad ji nekainuos kosminių sumų.

Be jokios abejonės reikėtų žinoti, kad tikrai ne visi pardavėjai siūlo patikimą techniką. Pasak truckfind.lt, pravartu pasidomėti pardavėjo reputacija, kurią jis susikūrė užsiimdamas tokios technikos pirkimu – pardavimu. Atsiliepimai internete – geriausia būdas patikrinti ar verta rizikuoti ar ne.

Atsarginės DAF dalys

daf dalysKokybiškos atsarginės dalys Jūsų vilkikui, puspriekabei ar priekabai turėtų būti tiekiamos iš vienų rankų, nes taip pigiau ir patikimiau. Tokį principą mes siekiame įgyvendinti jau ne vienerius metus. Būdami oficialūs DAF atstovai, tiekiame originalias dalis DAF vilkikams ir sunkvežimiams. Taip pat tiekiame kokybiškas dalis priekaboms ir puspriekabėms, stabdžių ir oro sistemoms, detales automobilio priežiūrai – TRP dalis.

Bendradarbiaujame tiesiogiai su DAF detalių skyriumi be jokių tarpininkų, todėl galime garantuoti visu 100 %, kad detalės yra kokybiškos ir patikimos. Taip pat galime pasiūlyti ir išskirtines detalių kainas.

Vairuotojų ir savininkų tarpe sklando mitas, kad originalios detalės yra brangios. Šį mitą paneigiame kiekvieną dieną sulaukę DAF sunkvežimių ir vilkikų savininkų nusiskundimų nekokybiškomis neaiškių gamintojų detalėmis, kurios buvo įsigytos žiūrint daugiau į kainą, nei į patikimumą. Originali detalė kainuoja tikrai mažiau, nei transporto priemonės remontas kelyje, ar likviduojami dėl gedimo patirtos avarijos padariniai. Kokybė yra DAF pagrindinis prioritetas, kurį bandome įskiepyti ir savo klientams. Liaudies patarlė „gobšus moka du kartus“ įrodoma kiekvieną kartą, kai tik originalios dalys iškeičiamos į kitų gamintojų produkciją, todėl drąsiai galime teigti, kad mūsų parduodamos detalės yra pigiausias jūsų techninių problemų sprendimas.

Tiekiame detales ne tik DAF, bet ir kitų gamintojų transporto priemonėms. Tai dar kartą įrodo, kad DAF kokybė ir patikimumas yra pripažįstamas visame pasaulyje ir Lietuvoje.

Detales parenkame pagal jūsų transporto priemonės šasi numerį, todėl esame visiškai tikri jų suderinamumu. Susisiekite su mumis ir užsisakykite kokybiškas detales jau dabar!