2018 metų horoskopas Liūtams ir Mergelėms

horoskopai2Visada įdomu sužinoti, ką žvaigždės žada ateinančiais metais. Nors horoskopais tikime ne visi, tačiau turime sutikti, kad juos skaito daugiau nei pusė skeptikų. Galbūt ne visada horoskopais išsipildo visu šimtu procentų, tačiau 2018-tųjų metų horoskopas gali padėti lengviau įvertinti, kam ateinančiais metais reikėtų skirti daugiausiai dėmesio, ko reikėtų vengti, ir ko galima tikėtis. Taigi, kas ateinančiais metais prognozuojama Liūtams ir Mergelėms?

2018 metų horoskopas Liūtui

Ateinantys metai Liūtams bus tikrai spalvingi. Nuobodžiauti tikrai nebus kada, o jūs noriai imsitės naujos veiklos. Jums bus sunku nustygti vietoje, bet tai – tik į naudą. Tikėtina, kad pradėsite įgyvendinti savo senus sumanymus, kuriems vis nepavykdavo rasti pakankamai laiko.  Paskutiniu metu bendravimas su aplinkiniais jus šiek tiek vargino, tačiau dabar viskas ims keistis. Buvimas su artimaisiais bus labai įkvepiantis, tai jums padės įgauti dar daugiau energijos naujų projektų įgyvendinimui. 2018 metų horoskopas jums žada tikrai įdomias pažintis, kurios ateityje gali būti labai naudingos. Asmeniniame gyvenime didelių pokyčių nenumatoma – jei esate įsipareigoję, viskas tekės įprasta vaga. Jei norite sutvirtinti santykius, daugiau dėmesio skirkite kasdienėms smulkmenoms – be jokios progos paruoškite ypatingą vakarienę, sutvarkykite namus ar įteikite nedidelę dovanėlę. Vieniši Liūtai 2018 metais greičiausiai tokie ir liks, tačiau progų užmegzti naujus santykius bus ne viena ir ne dvi. Ar tuo pasinaudosite, tai priklausys tik nuo jūsų pačių. Nedidelis patarimas – ne viską vertinkite jums būdingu šaltu protu, taip pat kartais verta paklausyti savo širdies. Dabartinėje darbovietėje virs tikros aistros – didelė tikimybė, kad jums teks kovoti dėl paaukštinimo, ir tam gali prireikti pasitelkti ne vien tik sąžiningus kovos metodus. Vis dėlto, stenkitės būti teisingi, ir įvertinkite, ar kovoti tikrai verta.

2018 metų horoskopas Mergelei

Ateinančiais metais Mergelės gali tapti dar įtakingesnės. Manote, kad tai sėkmė? Iš tiesų tai ilgo darbo ir didelių pastangų rezultatas, todėl tai priimkite kaip savaime suprantamą dalyką, ir per daug nesipūskite. 2018 metų horoskopas Mergelėms pataria nepervargti ir kuo daugiau dėmesio skirti ne vien tik savo fizinei, bet taip pat ir psichinei sveikatai. Ieškokite būdų, kurie padėtų jums nusiraminti, dažniau atsipalaiduokite, daugiau laiko skirkite sau. Atminkite, kad visų pasaulio pinigų jūs vis tiek neuždirbsite, todėl pakankamai laiko skirkite ne vien tik darbui, bet taip pat ir poilsiui. Meilės srityje žadami tam tikri pokyčiai, bet tik tada, jei pačios Mergelės to norės. 2018 metai yra puikus metas nutraukti neperspektyvius santykius – jei ilgą laiką jaučiatės išnaudojami, atėjo metas tam padaryti galą. Atminkite, kad meilė – tai abipusis jausmas, todėl santykius turi puoselėti ne vienas, bet abu partneriai. Jei vis dar esate vieniši, 2018 metais galite sutikti dėmesio vertų kandidatų, kurie bandys pasibelsti į jūsų širdį. Būkite pakankamai atviri naujovėms, didelė tikimybė, kad ateinančiais metais jums pavyks užmegzti gražią draugystę, kuri gali peraugti ir į ką nors rimtesnio. Kurį laiką pernelyg mažai laiko skyrėte savo tėvams, todėl 2018 metų horoskopas rekomenduoja tai ištaisyti. Kad ir kokie būtumėte užsiėmę, raskite laisvą minutę paskambinti savo artimiesiems ar laiko pas juos nuvykti. Pamirškite senus kivirčus – dabar tikrai palankus metas užkasti karo kirvį ir pradėti naują etapą. Stenkitės kuo mažiau veltis į konfliktus, jei matysite, kad pokalbis nieko gero nežada, paprasčiausiai atsitraukite – taip bus geriau visiems.