Vyriškos liemenės internetu už pigesnę kainą

Jūs dar niekada nesate bandę pirkti drabužių internetu? Dabar galite tai pamėginti – jums tikrai patiks. Drabužių  prekyba internetu turi kelis labai svarbius pliusus. Ko gero svarbiausia yra tai, kad vyriškos liemenes ir kiti drabužiai internetu yra parduodami už kur kas mažesnę kainą nei realiose parduotuvėse. Tik pagalvokite – juk elektroninės parduotuvės gali egzistuoti pigiau – joms nereikia mokėti nuomos mokesčio, o kai kurios iš jų dar ir turi tiesiogines sutartis su gamintojais, tad nieko keisto, kad elektroninės parduotuvės gali pasiūlyti drabužius internetu už kur kas mažesnę kainą.

Internete galite rasti įvairių vyriškų liemenių, kurios jums tiks tiek ir žiemą, tiek ir pavasarį, tiek ir vasarą. Pavyzdžiui, yra labai nemažai Adidas, Puma, Londsdale firmų liemenių. Galite rasti liemenių, kurios puikiai jums tiks ir žiemą, ir vasarą. Internetu drabužius pirkti daug pigiau, todėl tikrai rasite ir savo mėgstamas vyriškas liemenes.

Interneto parduotuvėje galite rasti ir įvairių kitų labai pigių drabužių, pavyzdžiui, džemperių, kelnių, kojinių ir kitų. Pastaruoju metu vis daugiau žmonių perka daiktus internetu, kadangi tai yra gerokai pigiau, nei pirkti paprastose parduotuvėse. Negana to, daugeliu atvejų jūs gausite ir labai dideles nuolaidas, kadangi kai kurios lietuviškos elektroninės parduotuvės tiesiogiai bendradarbiauja su gamintojais, todėl gali pasiūlyti visas jų prekes su mažesniu antkainiu. Tai yra ne tik vyriškos liemenės, tačiau ir daugelis kitų puikių drabužių.

Internetu pirkti drabužius labai patogu ir dėl to, kad iš  karto galite išsirinkti savo norimą firmą bei jūsų  pasirinkto drabužio dydį, taip pat galite gauti visas savo užsakytas prekes tiesiogiai į namus. Jūs galėsite pasirinkti iš įvairių skirtingų firmos produkcijos, kadangi parduotuvėje varle.lt rasite ir Nike, Puma, Adidas, Londsdale ir kitų labai gerai žinomų firmų gamybos produktų – kainos yra maždaug nuo dešimt iki dvidešimt procentų mažesnės nei tie patys drabužiai. Visiems gerai žinomos įspūdingo dizaino Nike vyriskos liemenes šiuo metu yra taip pat parduodamos pigiau, nei kitur, todėl jeigu jums patinka šios firmos produkcija, tuomet pats laikas įsigyti Nike vyriškų liemenių už kur kas mažesnę kainą.

Jeigu pirksite daug drabužių iš karto, tuomet ne tik gausite neblogą nuolaidą, tačiau taip pat turėsite galimybę  gauti visas savo nusipirktas prekes nemokamai tiesiai į namus – elektroninė parduotuvė atveš jums jūsų  išsirinktą produkciją per porą darbo dienų.

Vyriškų marškinėlių ir šortų atsiradimo istorija

poloVyriškų marškinėlių atsiradimo data laikoma 19 amžiaus pabaiga, kai juos pradėjo dėvėti JAV kariuomenė karo su ispanais metu. Pagrindinis marškinėlių tikslas buvo sugerti prakaitą ir jie buvo dėvimi kaip apatiniai marškiniai po uniforminiais marškiniais. Jau 20 amžiaus pradžioje vyriški marškinėliai iš sausumos pajėgų išplito į jūros pajėgas. Jūreiviai keliaudami po atogrąžų vandenynus ir jūras dažnai dėvėdavo tik vyriškus marškinėlius dėl karštų oro sąlygų. Po antro pasaulinio karo, filmas, kuriame Marlonas Brando dėvėjo vyriškus baltus marškinėlius kaip pagrindinį rūbą, pakeitė mados istoriją ir vyriški marškinėliai tapo madinga apranga, kurią galima dėvėti ir vieną, be jokių viršutinių drabužių.

Polo marškinėlių atsiradimo istorija yra labai įdomi. Iš tikrųjų polo marškinėliai turi būti vadinami teniso marškinėliais, nes juos sukūrė Lacoste ir 1926 metais pirmą kartą pristatė per USA Open teniso turnyrą. Tai buvo aprangos revoliucija, nes tais laikais tenisas buvo žaidžiamas su ilgarankoviais marškiniais, kuriuos reikėdavo užsisegti sagomis per visą marškinių ilgį. Polo marškinėliai yra gaminami su apykakle, kurią galima pastatyti, jeigu kaitina saulė. Jie yra ilgesni gale, tam, kad susikišus marškinėlius į šortus ir pradėjus žaisti jie neišsitaršytų.  Trumpos rankovės padeda išlaisvinti judesius, o tvirta medžiaga užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Polo marškinėliai už sporto ribų išpopuliarėjo, kai Ralph Lauren 1972 metais pristatė savo kolekciją pavadintą polo, kurioje puikavosi visiems gerai žinomas polo žaidėjas jojantis ant arklio.

Vasaros metu su polo marškinėliais arba vyriškais marškinėliais geriausiai dera lengvi batai ir vyriški šortai. Vyriški šortai ilgą laiką buvo laikomi berniukų aprangos dalimi. Kai berniukas tapdavo vyru jam dažnai dovanodavo kelnes. Tik po antro pasaulinio karo, kai JAV kareiviai grįžo iš šiltų kraštų, kur jie jau buvo pripratę dėvėti vyriškus šortus, po truputį pradėjo keistis visuomenės požiūris. Pasaulyje yra tik keletas šalių, kur vyriški šortai gali būti dėvimi kaip oficialus rūbas. Šios šalys yra Bermudai, Australija ir Naujoji Zelandija.